.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8

Тема: Проблем...

  1. #1

    Проблем...

    Здравейте! От година се опитвам да отслабна, но понеже имах малко за стягане и отслабване не можех да намеря нужната мотивация..лека полека с времето качих още едно две кила.. и се реших и от 3 месеца някъде внимавам какво ям като съм изключила почти напълно въглехидратите и ям основно месо, риба, зеленчуци, салата, ядки и от време на време пълнозърнест хляб..тренировките преди ги правех по-рядко, след това бях всеки ден на тренировка, а сега ходя 3,4 пъти седмично, като ходя и на народни танци и ходя и се движа постоянно, но нищо... разочарована съм и се чувствам гадно и сякаш всичкият този труд за нищо...не знам вече какво да правя.. Нормално ли е толкова време никакъв резултат да няма? Какво да направя?
    (момиче съм, 1,67, 57 кг, ханш 95, талия 66, бедро 56, ръка 26 )

  2. #2
    Голям фен Аватара на Mladenoff
    Регистриран на
    Oct 2012
    Мнения
    677
    тва, че тренираш нищо не значи...и аз в задръстване бая си нацепвам левия крак

  3. #3
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    Мисля че света ти няма да се върти по същия начин след като прочетеш следното: зеленчуци, салата, ядки и от време на време пълнозърнест хляб.. това са въглехидрати ( ядките са си и мазнини). Просто си пресметни нещата. Във всяка тема за отслабване която се поства тук се говори за следните неща: смяташ си калориите, спазваш ги, вкарваш малко упражнения да не приличаш на мумия и воала. Дано по някакъв начин да съм ти помогнал.

  4. #4
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    Или не тренираш правилно или хранителният ти режим куца. Въглехидратите не ги изключвай напълно, тъй като те са ти основен източник на енергия и без тях няма да можеш да тренираш пълноценно. Вместо това спри мазнините.

  5. #5
    trqq da si do 49kg daje za tvoq rust do 47 max 48kg ne qj mnoo i tva e daje kolkoto moje po malko i bez hlqb i trqq da bqga6 da gori6 slaninata

  6. #6
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    Цитирай Първоначално написано от gamblerpimp Виж мнението
    trqq da si do 49kg daje za tvoq rust do 47 max 48kg ne qj mnoo i tva e daje kolkoto moje po malko i bez hlqb i trqq da bqga6 da gori6 slaninata
    Не слушай нито този

    "Вместо това спри мазнините"

    Нито този.

    В никакъв случай не изключвай мазнините, тъй като те ти контролират нивата на хормоните, функцията на клетката и т.н. Прост разпредели правилно белтъците и мазнините и каквото ти остава от дневните калории допълни с въглехидрати.

  7. #7
    Благодаря за адекватните отговори Иначе знам,че зеленчуците също съдържат въглехидрати,но до колкото съм осведомена от тях не се дебелее като от тези съдържащи се в пастата например. Само още един въпрос... аз като цяло съм адски пристрастена към шоколада,както повечето жени явно, та не е ли добре да хапвам по-малко отколкотто напълно да го спра и в един момент да не издържа и да се нахвърлям и ако въпреки тва,че хапвам по малко шоколад ще има ли резултат от тренировките?

  8. #8
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    Използвай го за мотивация. Виж колко калории е количеството, което искаш да изядеш и след това изчисли колко кардио трябва да направиш, за да изгориш тези въпросни калории. След това като отидеш да правиш кардио даваш най-доброто от себе си. Ако си си свършила работата в залата ще има награда вкъщи А и мини към черния шоколад, че тия милки к'ви ли глупости не измислиха да сложат вътре.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си