.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5

Тема: Проблем

  1. #1

    Проблем

    Здравейте! От вчера лаптопът ми не ми дава да гледам видеа онлайн. Започва и първите няколко секунди си гледам нормално, но после зацепва клипчето или пък изобщо не го пуска. Нямам идея какво да правя. Вчера му пуснах една бавна проверка, за да се изчисти от вируси, но днес пак го има същия проблем. Имам 3 браузъра /IE, Chrome, Opera/ - и при трите го има тоя проблем. Също така, забелязвам, че лаптопът е станал по-бавен. Ако знаете какво има или предполагате, пишете, коментирайте...
    Последно редактирано от sadder : 04-13-2014 на 11:26

  2. #2
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    6 259
    виж да не се е препълнил диска с restore points на system restore - ако е така, изтрий всички с изключение на последните две-три, изчисти с ccleaner и wise registry cleaner, след което направи проверка за вируси с avast, malwarebytes, и spybot s&d

  3. #3
    А къде да търся system restore?

  4. #4
    Може и решението да бъде по-просто. Като например преинсталация на adobe flash player

  5. #5
    Супер фен Аватара на JDeel
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 626
    Има и на едно място едно нещо наречено "Event Viewer" дето обикновено пази записи за това какво се е крашнало и кога. Може и флаш плеъра да се е бъгнал, но може да е и нещо с видеокартата. Поне на моята машина така се случва от време на време. Ей на, преди час и нещо ми заби нещо докато си зяпах едно видео от тубата и сега мога да видя това съобщение там: http://prntscr.com/39r0oq

    Иначе си виж кои процеси колко ресурс хабят, поне относно CPU и RAМ. Би трябвало да знаеш как и къде. А иначе се случва компа да тлачи заради харддиска, което доста хора не го осъзнават щото така и не са направили лесен начин да видиш какво ти се случва с харда. Но има един начин да добиеш дълбока представа за нещата, с една малка програмка Process Monitor. Но да кажем че това е за напреднали

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си