.
Отговор в тема
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 40 от общо 40
  1. #26
    Цитирай Първоначално написано от xNarcisseNoir Виж мнението
    Определено бих я ритал в корема..

  2. #27
    Мега фен Аватара на Lilanda
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    7 820
    Цитирай Първоначално написано от xNarcisseNoir Виж мнението
    Аз пък няма да упреквам,че същевременно я намираш за сладка,но в същото време с огромно его (така да го кажем)
    Няма сега да споря с мнението на всички, защото все пак един човек да защитава някой,който дори не знае, че той съществува е дооста нелепо... Но все пак... В двадесет и първи век е наистина много трудно да бъдеш по-различен от другите, защото всеки намира по някой минус в него.
    Aw.. Как може да не я харесвате,като е тоолкова kawaii ? :// http://1.bp.blogspot.com/-QTD-Or9mbw...55a1small1.jpg
    Къде видя да казвам огромно его пък ти? о.О

    Аз спирам спора, че ще прерастне пак в нещо грандиозно..Не мерси..

  3. #28
    СПОР? ГРАНДИОЗЕН? O.o COUNT ME IN!

  4. #29
    Аз лично мисля, че няма нищо дразнещо в Ирена. Всъщност, момичето не е виновно, че гласът й е такъв? Не намирам някакъв проблем в това... Също така, ако има някакво самочувствие,(което не е лошо) не го показва. Може и да слага грим, но по-голямата част от цялото население прави същото. И не май е малко преувеличено да й спукате черепа с шутове Моля ви.. в цивилизацията сме. Или поне се считаме

  5. #30
    Бой докато мърда, после е само за забавление..

  6. #31
    Думите в скобите явно не значат нищо.
    И наистина... Да спрем, че вече е нелепо..
    А това за черепа.. Бог ще ти прости,приятел..

  7. #32
    Мега фен Аватара на Lilanda
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    7 820
    Цитирай Първоначално написано от xNarcisseNoir Виж мнението
    Думите в скобите явно не значат нищо.
    И наистина... Да спрем, че вече е нелепо..
    А това за черепа.. Бог ще ти прости,приятел..
    Не не..Просто ми стана странно, че аз не съм споменавала нищо за его...За неженственост /в държанието/ и прекалена женственост /във външния вид/-да, но за его и думичка не съм казала..

    Млъквам, млъквам..

  8. #33
    Не, NoRe5pecT го спомена това,мисля...

  9. #34
    Ох нова си тук, ще ми свикнеш.. аз само се ебавам, но наистина ми е противна и дразнеща.. (МНОГО!)

  10. #35
    То без ебавки нямаше да е интересно.. а до това.. всеки си има мнение
    Айде.. lilanda млъкна,наш ред е

  11. #36
    anonymous708973
    Guest
    E, прегледах й последните няколко писмени отговора - нормални са си. Тонът е окей, даже са грамотни, кво повече :д
    Ся че иска да прилича на Барби - нейна си работа.

    Сравни я с ония две пикли 3-ти и 4-ти клас, които "не са толкова малки", за да пушат, обаче "как можеш да питаш, ние откъде да знаем кой ни е президентът, все пак сме само на 9 и на 10".

    Пример:

    Как възприемаш това, че имаш фенове? Дори да го отричаш, е вярно, тъй като не малко хора се опитват да подражават на стила ти, визията ти... та дори и характера ти? ‎ Жанет
    Иде ми да вдигна рамене.

    Отговор: Не харесвам думата "фенове", защото тя съдържа в себе си едностранно отношение, неравенство, идея, че по някакъв начин съм заслужила да бъда харесвана. Обожавам хората, които ме харесват, подкрепят и които ми подаряват усмивки всеки ден, но никога не бих ги нарекла "фенове", защото ще се чувствам сякаш ги обиждам. Те са хора, личности, не по-малко малко прекрасни и значими от мен.

    Много добре казано
    Последно редактирано от PinkPan7her : 04-24-2014 на 17:34

  12. #37
    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението
    E, прегледах й последните няколко писмени отговора - нормални са си. Тонът е окей, даже са грамотни, кво повече :д
    Ся че иска да прилича на Барби - нейна си работа.

    Сравни я с ония две пикли 3-ти и 4-ти клас, които "не са толкова малки", за да пушат, обаче "как можеш да питаш, ние откъде да знаем кой ни е президентът, все пак сме само на 9 и на 10".

  13. #38
    Мега фен Аватара на SonataArctica
    Регистриран на
    May 2010
    Мнения
    9 997
    Цитирай Първоначално написано от NoRe5pecT Виж мнението
    Един познат имаше такъв глас на времето. Бургазлии даже може да го познават, хах.

  14. #39
    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението

    Сравни я с ония две пикли 3-ти и 4-ти клас, които "не са толкова малки", за да пушат, обаче "как можеш да питаш, ние откъде да знаем кой ни е президентът, все пак сме само на 9 и на 10".
    Размятат средни пръсти натук, натам, разсъбличат се(въпреки, че няма какво да показват), абе... загубена кауза. "Сестра ми на 9 е по-яка от вас, анонимни мърши"

  15. #40
    OMG.
    Guest
    Аз бих искал една хубава вечер с гаджето си , за подарък ......

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си