.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 40
  1. #1

    Подарък за абитуриентския му бал

    Здравейте. Много се чудя какво да подаря на приятеля си за абитуриентския му бал.. пари със сигурност не става, относно бижута.. не носи особено. Часовник, парфюм или портфейл.. не съм убедена. Нещо оригинално и което със сигурност би се харесало на момче..? Моля, давайте идейки

  2. #2
    anonymous708973
    Guest
    Комбинирай се с някого и му подарете наистина хубав, качествен мъжки часовник

  3. #3
    Мега фен Аватара на 3oPuTy
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    в сърцето на едно момче ... (sun)
    Мнения
    6 912
    Е кажи с колко пари разполагаш?
    http://vbox7.com/play:f64c99f309
    Шофирай разумно - стигни жив!!!

  4. #4
    Ние ли да ти кажем какво ще хареса на ТВОЕТО гадже? ти го познаваш най-добре, прецени какво би му харесало.
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от 3oPuTy Виж мнението
    Е кажи с колко пари разполагаш?
    отделила съм около 100 лв.. за часовник наистина е идея принципно, но не знам все пак..

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от marilyn Виж мнението
    Ние ли да ти кажем какво ще хареса на ТВОЕТО гадже? ти го познаваш най-добре, прецени какво би му харесало.
    така е, но като цяло търся идейки за хубав стилен мъжки подарък..

  7. #7
    Защо не се отбиеш до някое фото? Може да ви нарисуват. Има различни размери на картините. Получава се доста хубаво.

  8. #8
    Мега фен Аватара на Lilanda
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    7 820
    Цитирай Първоначално написано от xNarcisseNoir Виж мнението
    Защо не се отбиеш до някое фото? Може да ви нарисуват. Има различни размери на картините. Получава се доста хубаво.
    Irene, is that you? о.О

  9. #9
    Супер фен Аватара на The Cheetah
    Регистриран на
    Dec 2013
    Мнения
    1 322
    Цитирай Първоначално написано от xNarcisseNoir Виж мнението
    Защо не се отбиеш до някое фото? Може да ви нарисуват. Има различни размери на картините. Получава се доста хубаво.
    страхотна идея, да

  10. #10
    Картините са уникални. И цените им са хубави.
    Lilanda.. Искаше ми се.. :/

  11. #11
    Мега фен Аватара на Lilanda
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    7 820
    Цитирай Първоначално написано от xNarcisseNoir Виж мнението
    Картините са уникални. И цените им са хубави.
    Lilanda.. Искаше ми се.. :/
    Оо значи си фенче..Ясно..

    Реших, че е решила да си направи регистрация тук и се изненадах.

  12. #12
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Цитирай Първоначално написано от xNarcisseNoir Виж мнението
    Lilanda.. Искаше ми се.. :/
    Ти пък си намерила на кой да се възхищаваш. Тая изкуствената като я видя да се превъзнася и ми идва да повърна..
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  13. #13
    Мега фен Аватара на SonataArctica
    Регистриран на
    May 2010
    Мнения
    9 997
    Картината е много личен подарък.


    //Подари му една хубава вратовръзка/риза.

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от xNarcisseNoir Виж мнението
    Защо не се отбиеш до някое фото? Може да ви нарисуват. Има различни размери на картините. Получава се доста хубаво.
    идеята е страхотна, но ми се струва, че е за все пак дългогодишни връзки.. ние сме от 3 месеца заедно и мисля, че по-добре би било някакъв не толкова личен подарък

  15. #15
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Подари му часовник или пръстен... риза или вратовръзка.. ако ще е с вратовръзка на бала му подари игла за вратовръзки, някоя хубава и стилна, която ще отива на облеклото му..
    Няк'ва мъжка гривна.. лол просто измисли там какво харесва... и му го подари.. слушай го като говори и така..
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от krissi_to Виж мнението
    идеята е страхотна, но ми се струва, че е за все пак дългогодишни връзки.. ние сме от 3 месеца заедно и мисля, че по-добре би било някакъв не толкова личен подарък
    Защо никой не предложи безобразен секс като се напие със секси бельо тогава?!

  17. #17
    Цитирай Първоначално написано от AnarchyBoy Виж мнението
    Ти пък си намерила на кой да се възхищаваш. Тая изкуствената като я видя да се превъзнася и ми идва да повърна..
    Ew.. Наистина не си я опознал,приятелю. Тя е уникална и се харесва такава,каквато е,а именно това ме впечатли в нея

    А до това за подаръка.. Защо не отидете на спа процедури в някой хотел,ако сте по-големички,примерно? хахах.. Там ще включите и предложението на hanovete.. Ще останете доволни,предполагам

  18. #18
    ^ Мхм, много е "уникална" и се харесва такава каквато е, а забелязала ли си, че е адски глупава, ама в буквалния смисъл тъпа на квадрат, а говори сякаш е няк'во бежество и естествено, 14 годишни чикибойци и 12 годишни пикли й се радват и допълнително напомпват и без това високото (без покритие) самочувствие.. Малка си още и не правиш разлика между "уникалност" и "търси внимание".. Щото да си седиш с тежък вечерен грим у вас по бална рокля пред компа не е уникалност, а простотия и абсолютно атеншън хорене.. Да не говорим, че един смислен отговор няма, само хейти хората и се прави на много голяма, ако видя едно нейно умно мнение, евала.. ама йок.


    По темата: Подари му ебане, ако няма друго какво - ще се зарадва и на това..

  19. #19
    anonymous708973
    Guest
    аааа, коя е тая, защо съм изтървала?
    И откъде Лиланда се сети за нея от съвсем нормалното предложение да ги нарисуват?
    Да не е някаква аск.фм звезда?

  20. #20
    Трябва да съм голяма,че да правя разлика между "уникалност" (като Ирена) и типичното разглезено четиринадесет годишно "търсещо внимание" момиченце? Не мисля,че това,което описа всъщност е Ирена. В 21-ви век не може да си различен. А именно Ирена отразява всичко. Тя е същевременно умна, а и има чар. Покажи ми някой отговор,който не й е смислен? Не съм виждала до сега такъв.
    Последно редактирано от xNarcisseNoir : 04-24-2014 на 16:09

  21. #21
    Мега фен Аватара на Lilanda
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    7 820
    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението
    аааа, коя е тая, защо съм изтървала?
    И откъде Лиланда се сети за нея от съвсем нормалното предложение да ги нарисуват?
    Да не е някаква аск.фм звезда?
    Ихх как позна..

    Не е от мнението, а от ника ѝ..Ника на въпросната Ирена в аск е същия..;д

    @xNarcisseNoir, няма да упреквам Ирена, нито пък теб, че я харесваш, това си е лично твой избор, но не си ли забелязала как тя казва, че на еди-коя-си снимка няма грим освен спирала и гланц /например/, а ясно си личи как е си е изстискала половин тубичка фон-дьо-тен на лицето, сложила си е сенки, които подчертават овала на очите ѝ, но горе-долу колкото да не си личат и ясно си е очертала устата с молив /имаше един случай, в който молива даже не отиваше на гланца/червилото, който ясно си спомням/..Следя я от 2 години, защото ми допада онова барбеното в нея, смислени отговори също не отричам, че няма, но за тези две години съм видяла едно уж деликатно поведение, изпълнено със сарказъм, но не от онзи приятния, който те кара да се засмееш, а от онзи..който те кара да си кажеш "Как, за Бога, това нещо е написано от момиче?"...А тя даже не е момиче вече..Сладурана е, не ѝ го отричам, но лично аз се възхищавам много повече на Нели*, отколкото на нея..

    *Като казах Нели...Не мога да не спомена колко прекрасна двойка са с Бо..;3

    Хаха изписах роман..

    По темата: Не си ли го опознала малко или много за времето, в което сте заедно? Не знаеш ли какво харесва? Опитай се да подпиташ деликатно, ако си си наумила нещо определено, та да не стане изненадата неприятна накрая..

  22. #22
    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението
    Да не е някаква аск.фм звезда?
    Ахъ.. една very ориджинал дет седи с тежък грим и бална рокля пред компа и като й кажеш, че е смешна - банва/киква/блокира и прочие.. Аз друго освен да й се смея, няма как, прилича на барби, превъзнася се, има много дразнещ глас, който го прави нарочно.. и общо взето е ~ 20 годишна с 12 годишни "фенчета", които и помпат самочувствието.
    А "смислените" отговори винаги са - просто глупав сарказъм.. Но както и да е.. мацката просто ми е смешна и противна, защото ако се регистрира тук, ще е по-глупава от потребители на нивото на глобала, смятай за какво иде реч.. И аз си я хейтя перма, където и да я видя..
    Феновете й също..

    А мило това, че прилича на барби няма да го коментирам, точно тая изкуственост ако те кефи.. ;С

  23. #23
    Смешното е, че се облича и прави така- само за да кисне в аск по цял ден... -_-
    http://ask.fm/xNarcisseNoir/answer/17612120492 Виж за какво говорим..
    http://ask.fm/xNarcisseNoir/answer/10357170092

    Бррр, само като и чуя гласа и ми иде да й смачкам черпа с шутове..
    Т'ва ми е най антипатичния човек евър.. ;С

    Пантерке и тя е в Германията, ако я издириш и убиеш ще ти платя в каквато валута поискаш, колкото пожелаеш..

    Даже ся ще си направя хейт тема!

  24. #24
    Аз пък няма да упреквам,че същевременно я намираш за сладка,но в същото време с огромно его (така да го кажем)
    Няма сега да споря с мнението на всички, защото все пак един човек да защитава някой,който дори не знае, че той съществува е дооста нелепо... Но все пак... В двадесет и първи век е наистина много трудно да бъдеш по-различен от другите, защото всеки намира по някой минус в него.
    Aw.. Как може да не я харесвате,като е тоолкова kawaii ? :// http://1.bp.blogspot.com/-QTD-Or9mbw...55a1small1.jpg

  25. #25
    И всъщност.. Не онова "барби" ми харесва в нея,а характерът й,като цяло.

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си