.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 41
  1. #1

    За момчетата.

    Добър ден на всички. Сега момчетата трябва да значт нещо много важно. Която каквото и да ви говори, колкото и да ви убеждава и колкото и да изглежда че не е така то трябва да сте винаги и непокатимо убедени че ства дума само и з само за ПАРИhttp://iconomicabg.blogspot.com/p/blog-page_2.html. НЯМА такива жени които да си мислят нещо друго когато гледат мъжете. Има само различнна самоценка и разлини очаквания. В основата обаче е типичната женска алчност. Няма начи да не е така но има 100 начина да ИЗГЛЕЖДА че не е така. Не се надявайте да е други яче. Казва ви ги неколкократно препатил и много много чел, мъж. За да не страдате безмислено и да ставате на глупаци, приоемете го. Приемете че няма начин да не си платите и няма ненаказано добро и ще сте ОК. Приемете че винаги когато жена ви обръща внимание е заради ПАРИ или възможността да изкарате такива в бъдеще. Жените са наблюдателни и прерсметливи. А сега ще и кажа че в това няма нищо лошо за вас. Парите се пелелят и е по добре да печлитеи да харчите отколкото да се обвързвате емоционално и да увреждате психиката си След като вече знаете че "Любовта е измислена от жените за да накарат мъжете да плащат повече" задачата ви е да намерите начин да започнете да печелите достатъчно. Хубавото е чеедна жена никога няма да откаже да се опита да се възползва от мъж, дори и тя самата да печели добре, генетично е. Това е голямата женска слабост от която умните мъже се възползват. Идеалния случай е да сте честни. Не казвайте "Обичам те" щом не го усещате така. Използвайте малкои комплименти и оставете у жената усещането че сте по глупави от нея. ( Прави пари: http://iconomicabg.blogspot.com/p/blog-page_2.html )
    Последно редактирано от Stoqn_Trakiev : 04-23-2014 на 10:34 Причина: Имаше грешка

  2. #2
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Довиждане.

  3. #3
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    Слабо. Така не си печелят реферали.

  4. #4
    Повече от фен Аватара на ~LadyCrawley~
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    396
    Стоянчо, да не те оставиха на сухо, че негодуваш така?

  5. #5
    Мега фен Аватара на BlackEyedPeas
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    Somewhere On East =]]
    Мнения
    3 366
    Цитирай Първоначално написано от ~LadyCrawley~ Виж мнението
    Стоянчо, да не те оставиха на сухо, че негодуваш така?
    Ти мъж ли си, УЕ!
    ♥ 2PAC ♥
    Just be yourself! You don't live to impress all this motherfuckers out there! ;PP
    ----------------------------------Реалността е фалшива. Мечтите са истински. - 2Pac

  6. #6
    Повече от фен Аватара на ~LadyCrawley~
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    396
    Еее, така е, ти повече ги разбираш :P

  7. #7

  8. #8
    Мега фен Аватара на BlackEyedPeas
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    Somewhere On East =]]
    Мнения
    3 366
    Цитирай Първоначално написано от ~LadyCrawley~ Виж мнението
    Еее, така е, ти повече ги разбираш :P
    Мдам, слънчице.
    ♥ 2PAC ♥
    Just be yourself! You don't live to impress all this motherfuckers out there! ;PP
    ----------------------------------Реалността е фалшива. Мечтите са истински. - 2Pac

  9. #9
    Ако повярвате ще вие много по-лесно Няма по голяма красова от финансовата Това че жените негодуват от мнението е защото е истина. Естествено няма нишо лошо в това а даже напротив. Парите се печелят и трябва да са главнава ви грижа Останалото се самонарежда Да сте видели богат мъж който да не е обичан страстно от много жени ?

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от ~LadyCrawley~ Виж мнението
    Стоянчо, да не те оставиха на сухо, че негодуваш така?
    Като малък са ме оставяли на сухо да В момента в който започнах да печля добре та до сега се радвам на женския интерес Дядо ми вдовец който е доста заможен също се радва на такъв И така много по добре Не негодувам а просвещавам Плащаи и жената ще зареже всеки заради теб, а парите се печелят така или иначе .

  11. #11
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    5 218
    Колко трябва да си жалък,че да си измисляш глупости,за да спечелиш 20 цента )

  12. #12
    Мега фен Аватара на Lilanda
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    7 820
    И нека в поста има повече усмивки. Така е по-яко. Естествено, че може да пропуснете да сложите усмивка след някое изречение, но е много по-вървежно да не го правите. Усмивките допринасят повече достоверност на това, което казвате. И като за финал...СМАААААААААААЙЛ... УСМИИИИИИИВКА..

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от DownloadVirus Виж мнението
    Колко трябва да си жалък,че да си измисляш глупости,за да спечелиш 20 цента )
    Тези ценотове дето ги споменаваш ми идват понякога за 1 секунда Не ти се чете, а трябва защото ако ти се прави и ако мислиш може да откриеш невероятни начини за печелене. Най добре не се опитвай да смедваш написаното от мен Трабва да има и по-глупави хора като теб например То написаното е за хора с отворен ум Понеже явно си се поинтересувал и до там, ще ти кажа че вече съм собственик на няколко сайта от типа за които намекваш

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от Lilanda Виж мнението
    И нека в поста има повече усмивки. Така е по-яко. Естествено, че може да пропуснете да сложите усмивка след някое изречение, но е много по-вървежно да не го правите. Усмивките допринасят повече достоверност на това, което казвате. И като за финал...СМАААААААААААЙЛ... УСМИИИИИИИВКА..
    Не еярвам усмивките да ви прерчат Възможно е текста да не ви хареса, но сама знаете че е самата истина Бъдете колкото си искате язвителна но аз се радвам защото съм сигурен че съм измъкнал поне няколко човека от заблудата и мизерията Радвеайте се на написаното от мен, защото то позволява на момчетат да прозрат истините, което щък ще им позволи да се ореантират добре т.е. към печелене Това е добре за вас знаета сама

  15. #15
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Никой не си измъкнал, защото никой не би те взел на сериозно, а това е защото звучиш сякаш някоя печена мадама е видяла каква путка си и те е оставила с пишка в ръка, а най-вероятно и точно това е, което е станало.
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от AnarchyBoy Виж мнението
    Никой не си измъкнал, защото никой не би те взел на сериозно, а това е защото звучиш сякаш някоя печена мадама е видяла каква путка си и те е оставила с пишка в ръка, а най-вероятно и точно това е, което е станало.
    Да няко души вече. Ако видя човек които е достаъчно последователен и знае какво прави, му предлагам да администрира в сайтовете, като контактува директно с рекламодатели и можа да прави пари по начини които не ти разбира главата После натрупва знания и зтава ценен съреудник. До момента са 22 души такива от няколко хиляди пробвали и зарязали Всички се прави с хора Хейтърството ти няма да ти помогне с абсолютно нищо А с пишка в ръка не съм оставал от години

  17. #17
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Само да те светна, че когато аз съм правил пари в world wide web-a ти още не си знаел какво е калкулатор, а камо ли интернет. ;С
    Не ме учи моля те, виж че едно изречение не можеш да напишеш без правописна грешка. Ясен си ми, ае вънка.
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  18. #18
    Цитирай Първоначално написано от AnarchyBoy Виж мнението
    Само да те светна, че когато аз съм правил пари в world wide web-a ти още не си знаел какво е калкулатор, а камо ли интернет. ;С
    Не ме учи моля те, виж че едно изречение не можеш да напишеш без правописна грешка. Ясен си ми, ае вънка.
    Да така ще кажеш Възможно е да познаваш мрежата преди мен, което означава че си безнадежно остарял вече Ако е така тогава си от най болния и гаден тип хора които не искат да помогнат на другия за нищо на света Тези които никои не иска за приятел или сътрудник Дано не е така Колкото по малко има от този тип толкова по добре

  19. #19
    Не могаотговоря лично на всички писма, затова пиша тук. И така след като безнадеждните комплексирани хеътъри изказаха комплексарските си мнения Нека изкоментираме няколко въпроса които ми задодохте. "Откъде знаеш че е така?"
    Ами имам Сестра и братовчедки все по големи които баха така добри, още от мли с брат ми да ни светнат за всичките женски хитрини Впрос две" Как мога да не си обичам момиченцето, тя не е такава " Ами обичай си я, всяко правило си има изкючения, просто се постаряй да отделяш повече време за четене и не пропускай никакъв шанс да правиш пари Така тя ще те обича повече дори Не се втеляваъ с глупости и не изпадай в крайности, истината в повечето случай е някъде по средата. Просто ако нямаш пари ще се оглежда за други, дори и да не усещаш. Радко жени поемат разходи и вмалкото случай когато е така то има деца които задържат положението. Това че ти си бнката изибщо не е лошо а напротив това е най доброто което можеш да сториш за себе си в този свят. Никога обаче не разделяй материалния ресурс които носи доход, това е пътя да го загубиш и после да останеш с пръст в уста.
    Последно редактирано от Stoqn_Trakiev : 04-26-2014 на 16:09

  20. #20
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    С тези усмивки ми е чудно аргумента ли си буустваш или?
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  21. #21
    Супер фен Аватара на CoNviCt
    Регистриран на
    Apr 2009
    Град
    Over the law
    Мнения
    2 250
    На мен пари не ми трябват. Аз къде трябва да цъкна?

  22. #22
    Цитирай Първоначално написано от AnarchyBoy Виж мнението
    С тези усмивки ми е чудно аргумента ли си буустваш или?
    Не старая се да създавам положително настроение. Не се опитвай да копираш идеите на умната дама по горе Хейтърството е тъй разпространео, колкото психическото разтройство което го предизвиква Ето например ти Опитваш се съвсем безпричинно да обиждаш, вероятно защото си тотално пренебрегван и си стигнал до може би скрития от съзнанието ти извод, че сам си виновен за това Иска ти се да си като чвека от снимката която си си сложил за аватар, но и това не си.... Името говори за стремеж да изглеждаш пич, като се представяш за анархистично настроен, явно и това не си Лошо но не непоправимо. Възможно е други звиждащи ти и мразещи света да са ти повлияли да да са затворили очите ти за собствените ти силни и може би красиви страни. Комплексите ти са повече от големи, но не и непреодолими. Освен това огат да ти донесат и успехи. Наполенсъщо е имал комплекси заради своя ръст и други...малки работи... и виж какви ги е вършил

  23. #23
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    О и психоанализа ли предлагаш, да ти дам некой лев за свършената работа и труда?
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  24. #24
    Цитирай Първоначално написано от AnarchyBoy Виж мнението
    О и психоанализа ли предлагаш, да ти дам некой лев за свършената работа и труда?
    Недей. Беше промоция Това не беше никакъв труд. Създадения профил говори достаъчно Възможно е зад него да се крие и ядосана дама или мъж с женски наклонности
    Последно редактирано от Stoqn_Trakiev : 04-26-2014 на 16:34

  25. #25
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Брей, колко бързо ме опозна, ти да не си някакво светило в областта на психоанализата? Защо не съм чувал за теб? Изглеждаш доста научен, начетен и интелигентен човек. ;С
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си