.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1
    Голям фен Аватара на I love Music
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    814

    Проблем със записвачката!

    Здравейте! Отдавна не бях записвал диск и днес реших да си запиша един за колата аудио диск и ето какво се получи....
    Файловете не са MP3 а някакъв видео формат.... Съмнява ме да не ми е развалена записвачката?


  2. #2
    Супер фен Аватара на JDeel
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 626
    Не е видео формат, а стандартен аудио формат за компакт диск, какъвто си е бил по начало. CDA = Compact Disc Audio. Тия файлове са нещо като линкове към самите данни, които данни не се виждат като файлове, но се "рипват".

    Общо взето ако те пита под какъв формат да запишеш диска, избираш данни (да, .mp3 файловете са данни) вместо аудио. Е, или поне така беше десетина години когато и аз записвах дискове с Nero. Иначе най-добре се модернизирай с нещо по-usb, крайно време им е на дисковете да почиват в мир Даже в LIDL продават евтини модерни китайски касетофончета.

  3. #3
    Голям фен Аватара на I love Music
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    814
    MP3 не може да го запиша защото си-дито ми не може да чете МП3 формат Само Аудио дискове до 80 мин. Не знам от какво е но не ми тръгва. А преди записвах със същата програма по същия начин и нямах проблем...

    Последно редактирано от I love Music : 05-07-2014 на 10:24

  4. #4
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    6 259
    трябва cd-track-овете да се конвертират в mp3, в случай че програмата, която ползваш няма функция за такова конвертиране, из интернет има безплатни cda to mp3 конвертори

  5. #5
    Голям фен Аватара на I love Music
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    814
    Ами файловете които зареждам в нерото са във MP3 формат.. При самото записване се конвертират в този формат който виждате на снимката... До сега не ми се е получавало така..... Със същата програма записвам откакто съм взел компа и до сега нямах проблеми....

  6. #6

  7. #7
    Голям фен Аватара на I love Music
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    814
    Цитирай Първоначално написано от OoVasKoO Виж мнението
    Получи се братле благодаря много. Само трябва да го пробвам на CD-то и си 6 точки А можете ли да ми кажете защо се записват в CDA формат като записвам с други програми специални за запис на CD Аудио?
    Последно редактирано от I love Music : 05-24-2014 на 19:48

  8. #8
    anonymous682486
    Guest
    http://forums.softvisia.com/index.ph...-с--imgburn/ ръководство за ImgBurn

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си