- Форум
- По малко от всичко
- Политика
- Евро избори 2014
Герб
Коалиция за България
Атака
България без цензура
Реформаторски блок
НФСБ
ДПС
Друг
1. Не ми отговори какво ще стане, ако ни осъдят, но не върнем парите? Нали може да си намерим достатъчно държави с Русия, с които да обменяме средства. Пък и нашите действия, ако бъдат съгласувани и реализирани в поне няколко държави като нас, още по-хубаво . : ))
2. Не ние лапаме, ами нашите политици. Само те са задоволени. България губи милиарди, за да получава един малък процент.
3. ЕС ще се съкрати мащабно още до 10, 15 години. : )
Тези програми ми трябват, но още по-добре щеше да е, ако в нашата България можеше сами да се реализираме. Смисъл сега положението е такова, че и 50 пъти повече пари да ни даваха в тези програми - няма излизане от дупката.
И в кои сектори идват те? В земеделието. А то няма как да функционира, щом всичко останало е унищожено.
Украйна е закъсала, ама до миналата година беше много по-добре от нас.
ЕС ги ЛЪГА, че ще ги вкара в съюза, че ще им даде милиардите и когато напрежението ескалира - им тегли една майна.
Според теб, щом Европа е толкова закъсала, защо предлагаше на Украйна членство и на всяка цена да подпише договора? Отговорът е прост. За да я приватизира, както нас.![]()
И ако нашите крадът и не остава за хората - онези крадат и остава, защото имат далеч повече откраднати средства.