.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1

    Искам да отслабна в краката...

    На 15 години съм и не съм висока.Преди време бях много кльощава, но краката и дупето ми станаха по сочни да речем.Иначе коремът ми е слаб, дори имам плочки.Та въпросът ми е дали знаете някакви упражнения за отслабване в дупето и краката или някакъв хранителен режим...Благодаря предварително!!!

  2. #2
    В youtube има предостатъчно упражнения за отслабване. А иначе за хранителен режим избягваш сладкото, газираното, пърженото, яж плодове,зеленчуци, пий вода и т.н.

  3. #3
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    Колоездене. Може и велоергометър, но по добре в реални условия.

  4. #4
    е че това е най-на оферта да нямаш корем и да си с по-сочни крака и дупе
    Последно редактирано от Getyourfreakon : 05-23-2014 на 21:57

  5. #5
    Мега фен Аватара на SonataArctica
    Регистриран на
    May 2010
    Мнения
    9 997
    Цитирай Първоначално написано от Getyourfreakon Виж мнението
    е че това е най-на оферта да нямаш корем и по-сочни крака и дупе
    именно

  6. #6
    Е да....Ама те моите крака са по скоро мускулести и се опасявам че ако тренирам ще станат още по мускулести

  7. #7
    Прави клекове, напади и мъртвя тяга, не гони големи тежести а повече повторения. трябва да правиш и редовно кардио тренировки.
    Трябва ти и диета, вече за професионална диета се свържи с професионалист. Аз имам едно момиче предвид, което може да ти помогне - републиканска шампионка по културизъм за жени и е страхотна! Промяната в нея е невероятна, ако искаш да те свържа с нея ми пиши на ЛС Но без тренировки и диета няма да стане нищо.

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си