.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1

    Обезкосмяване..

    Здравейтее ^_^ Аз имам мъничък, но дразнещ проблем /мен ме дразни де/.. Когато се обезкосмявам независимо къде и с какво ми се обръщат някои от косъмчетата и настава адската болка и тече кръв от време на време.. Та въпроса ми е имали ли сте такъв проблем и как сте го премахнали : ))

  2. #2
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    С нож и вилица, в краен случай с лъжица

  3. #3
    Повече от фен Аватара на Red_Hair
    Регистриран на
    Oct 2008
    Мнения
    454
    Обръщат се, ако бръснеш на контра.Другия вариант е да имаш свръх чувствителна кожа, но тя свиква.Така че, или ти е за пръв път или удряш контра.Аз ползвам пяна за пръснене и за брадата и за под мишниците, и за гърдите, и за мястото между краката.По профила ти съдя, че си момиченце, така че надявам се, да нямаш брада, нито косми по гърдите, но дори и да имаш пробвай Veet.
    Last night I let the party get the best of me.
    Waking up in the morning: two hoes laying next to me. Plus I heard an officer arrested me.
    Good weed and cold drinks: that’s the motherf-cking recipe
    N-gga and we roll deep, so deep
    It’s going down in this bitch: concrete
    We gon party all night: no sleep
    Tell the owner them is all my guys
    So tonight everything is on me

    The drinks is on me
    The bitches, the hotel, the weed is all free
    Get high, I mean so high
    We don’t see the whole suite
    Then we goin fly to a level where you goin’ need yo own key TGOD

  4. #4
    аз използвам самобръсначка за краката и под мишките , и за т-а депилатоар на ELEA и след брънене където и да е семажа с крем ,,Здраве '' )))

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от Red_Hair Виж мнението
    Обръщат се, ако бръснеш на контра.Другия вариант е да имаш свръх чувствителна кожа, но тя свиква.Така че, или ти е за пръв път или удряш контра.Аз ползвам пяна за пръснене и за брадата и за под мишниците, и за гърдите, и за мястото между краката.По профила ти съдя, че си момиченце, така че надявам се, да нямаш брада, нито косми по гърдите, но дори и да имаш пробвай Veet.
    Не ми е за първи път ;д от 5ти клас се обезкосмявам и да бръсна на контра, защото става съвсем гладко и не остават косъмчета, предполагам, че е за това отдавна, но си търсех решение, което не пречи на бръсненето на контра, и да нямам брада ;д и косми по гърдите и се надявам никога да нямам :Д

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си