.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1

    Търсене на хоби

    Нещата, които в момента правя и ми доставят удоволствие: спорт, медитация, четене. И тъй като спя само по 4 часа в денонощието откачам... Някакви идеи с какво друго мога да се занимавам? Имам цяло лято на разположение и ми се иска да правя нещо друго..?
    Изключваме излизане с приятели, защото нямам такива, а и не ми се занимава с никой.

  2. #2
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    Работи.

  3. #3
    Вече го правя, но от вкъщи. Става въпрос за нещо забавно/интересно, а не работа...
    4 часа работа/сън, 2 спорт, 2 медитация, 2 четене, 2 оправяне на къщата... остават 8 часа, в които няма какво да правя

  4. #4
    anonymous895156
    Guest
    Научи някой нов език

  5. #5
    Поспи още няколко часа,купи си домашен любимец,сготви си нещо вкусно,отиди на кино,пребоядисай си къшата/апартамента/стаята,пусни си някой хубав филм,отиди на гости на някой роднина илиии просто мързелувай

  6. #6
    Започни да рисуваш нещо. Аз лично така открих, че за да направя една рисунка, като хората ми трябват около 1-2 часа и така вместо да седя пред компютъра - рисувам. Понякога си пускам сериите на "Съдби на кръстопът", които са ми доста интересни и така минава около 1 час . (:

  7. #7
    Най-голямото ми вдъхновение за рисуване ни идва в часа по математика :д в тетрадката по мат. са ми най-хубавите рисунки :д

  8. #8
    Голям фен Аватара на Illusion772
    Регистриран на
    Dec 2011
    Мнения
    526
    Изчукай някого - поне 1 час ще си запълниш от 8те.........

  9. #9
    Супер фен Аватара на tochko
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 394
    Започни нещо креативно, аз по едно време много се бях запалил по Space Spray Painting, и го правех добре защото рисувам хубаво сиг. имах потенцял обаче нямах пари да си купувам постоянно нови спрейове. Пробвай много зарибява

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си