.
Отговор в тема
Страница 4 от 4 ПървиПърви 1234
Резултати от 76 до 85 от общо 85
  1. #76
    Супер фен Аватара на TheDevilInMe
    Регистриран на
    Jul 2009
    Мнения
    1 157
    Violenza e изключително права. Някои жени и на 40 да станат, пак остават все толкова негодни да бъдат майки колкото и на 20-23.

    Колкото до мненията за европейските стандарти, съвсем не е така. Например в Англия жените на по 18-19 масово стават майки и даже се издържат с помощи от държавата досущ като родните цигани.
    cuz I swear, I don't care ... ;]]

  2. #77
    anonymous708973
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от yakuza_ Виж мнението
    old enough to pee good enough for me
    Ех, по мое време критерият беше наличието на бележник...

  3. #78
    Мега фен Аватара на draid
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    5 918
    А по мое време още хартията не беше изобретена.

  4. #79
    Мега фен Аватара на baby_baby
    Регистриран на
    Dec 2012
    Мнения
    14 254
    Нормално родителите ти да не го харесват се пак е по-голям от теб с 13г а ти дори нямаш 18 послушай ги за добро го правят това

    И при мен в началото беше така наще не го харесваха въпреки че съм на 21 той на 30 не искаха да съм с него но се пак съм пълнолетна и си мълчаха г/д

  5. #80
    Супер фен Аватара на sl1nceetoo
    Регистриран на
    Feb 2012
    Мнения
    1 095
    Аз също съм на 17, но мисля по коренно различен начин. В мен ли е проблемът?! Прекалено е голям за теб. Може да си мислиш, че всичко е перфектно, но едва ли е. Проблемът не е в годините, а в мисленето ...

  6. #81
    Ednookiq_Smok11
    Guest
    btw: по-горе се разписах, но забравих да уточня, че гоня 28 г., а психически се чувствам - 15-16 г.
    Отказвам да възприема, че тялото ми старее и че след има няма (живот и здраве) 40-50 г. ще ме копат...
    btw2: момичетата на възраст 17-25 г. са най-секси!!!

  7. #82
    Мега фен Аватара на yakuza_
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    Niggaland
    Мнения
    11 652
    Цитирай Първоначално написано от TheDevilInMe Виж мнението
    Violenza e изключително права. Някои жени и на 40 да станат, пак остават все толкова негодни да бъдат майки колкото и на 20-23.

    Колкото до мненията за европейските стандарти, съвсем не е така. Например в Англия жените на по 18-19 масово стават майки и даже се издържат с помощи от държавата досущ като родните цигани.
    жените в англия ако не ги напомпят до 19-20, после никой няма да ги погледне, ако чупакабра съществува, вероятно е създадена по техен модел
    n00bs

  8. #83
    Повече от фен Аватара на DeHu
    Регистриран на
    Jun 2011
    Мнения
    457
    Ами и аз,както повечето,които са писали в темата не виждам какво може да намери мъж на 30 в едно 17-годишно момиче,поне що се отнася до някаква сериозна връзка.Тук обаче се натъкнах на някакви много крайни изказвания относно ранното майчинство,с които не съм съгласна.Излиза все едно жените на 20-25,сдобили се с детенце,губят всякаква надежда за самостоятелно бъдеще и развитие в кариерата и доживот ще зависят от лошия мъж,който ги е напомпал.Всъщност съм на мнение,че в днешно време няма напълно подходящ момент една жена да роди,защото когато и да го направи,все трябва да съчетава гледането на детето с някакви други дейности.Освен това все си мисля,че по време на ученето в университет имаш повече време,отколкото като почнеш работа и би било по-лесно да отглеждаш дете паралелно.

  9. #84
    Супер фен Аватара на Oldschool
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    1 583
    Аз ще говоря от позицията на човек, който е на години като приятеля на авторката на темата.
    Аз не бих се хванал с момиче на 17, защото просто нямаме допирни точки. Колкото и да си мисли едно момиче, че е много по-зряло от своите връстници, подобна теза просто издиша, когато двамата седнат да си поговорят и просто - какви са темите, какви са общите допирателни между тях. Не мога да го разбера - ти му се оплакваш от съучениците, а той от бизнеса? Това е по-скоро някакво мимолетно и физическо увлечение, което няма как да просъществува в нещо по-сериозно, съжалявам...

  10. #85
    Супер фен Аватара на bilqnavod
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    2 262
    Цитирай Първоначално написано от Oldschool Виж мнението
    Не мога да го разбера - ти му се оплакваш от съучениците, а той от бизнеса? Това е по-скоро някакво мимолетно и физическо увлечение, което няма как да просъществува в нещо по-сериозно, съжалявам...
    Аз пък едно ще кажа. Всеки с проблемите си. В зависимост от възрастта, всеки си има различни такива. Ако го попиташ, дали помни ученическите си години, дали ще се сети много неща, как мислиш? То поне студент да беше, да ти дава някакъв стимул, поне да вървиш с него от гледна точка образование. Съжалявам мила, нямате никакви допирни точки. Вие сте двама души от различни поколения.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си