.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 4 от общо 4
  1. #1

    Какво да правия с живота си

    Здравейте! Имам един важен въпрос и не мога да си дам отговор от много време насам, затова пиша в този форум, ако може някой да ми даде съвет или да ме насочи. Завърших тази година (2014). Имам много добри оценки от матурите. И сега в почти всеки университет могат да ме приемат, но проблема е, че не знам на къде да поема. Матурите впрочем бяха по БЕЛ и Биология. Има нови специалности като молекулярна биология или медицинска биология и т.н Някой може ли да ми ги разясни? Искам да запиша в Пловдив- не харесвам София. Обмислях и варианта за 1година почивка и насочване. Вие какво ще кажете.

  2. #2
    Сериозно ли мислиш, че можеш да влезеш молекулярна биология с матура? И досега не си се светнала какво искаш да учиш? Леко късничко е. Едната година "почивка" ми се вижда неизбежна, но дано не съм права. Успех!
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  3. #3
    Супер фен Аватара на bloodfrozen
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Far From The Sun
    Мнения
    1 275
    Можеш да провериш в сайта на Пловдивския университет, там със сигурност можеш да откриеш информацията, която те интересува. Вариантът с пропускането на година не е много препоръчителен според мен. Ставала съм свидетел на случаи, в които съответно се започва с работата и изобщо не се стига до университет после. Но все пак изборът е твой.
    You are broken, I can fix you...

  4. #4
    Мега фен Аватара на yakuza_
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    Niggaland
    Мнения
    11 652
    Не е ли късно за кандидатстване?
    n00bs

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си