.
Отговор в тема
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 30 от общо 30
  1. #26
    Изчетох ти цялата тема. Разбирам мъките ти, но не разбирам държанието ти. Защо целенасочено се опитваш да си набиваш някакви глупости, от които се самонараняваш. Може би ти харесва да се самосъжаляваш? Спомените, помниш как диша.... кому е нужно - не на теб, не на нея, не на новото й гадже. Няма какво да направиш. Като се държиш като амеба няма да промениш нищо. И тия работи хобита-мобита, приятели, излизаници - не помагат. Помага говоренето, но не с нея, не с вашите, а с приятелка, момиче, което знаеш, че не можеш да харесаш, което не може да те хареса и й кажи всичко. Загърби спомените. Говори спокойно с някого, успокой си нервите. Момченце, на 16 си. Ако го караш така на моите години ще си в психодиспансер минимум. Всеки е минавал през такава драма, не изключвам себе си. Преживявам си мацката често, често, но също така съм се научил да не мисля за нея през цялото време.

  2. #27
    Не знам, прекалено гадно е .....

  3. #28
    Мега фен Аватара на galaxy29
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    11 775
    допълнението на лейди за незаменимите хора е много точно


    а относно незабравимите...
    да забравиш за някого буквално, не става, освен ако нямате деменция
    ако ти е неприятно, се отърсваш и не мислиш за него
    ако пък не, се радваш на спомените и толкоз
    ко го въртите и усуквате толкова, да не е козунак

  4. #29
    Звучиш ми като няк'ва лепка и прекалено много си се филмирал. Замислял ли си се, че може би това е причината да си намери нов ? Предполагам това ти е първата любов и през последните 6 месеца не си се занимавал с друго момиче. Успокой се малко. Като за начало се съсредоточи върху себе си и прави нещо, което ти доставя удоволствие. Ще отмине, може и да не е напълно, но поне няма да ти е гадно. А ще видиш,че с времето преоткриваш нови '' измерения'' на любовта.

  5. #30
    Благодаря на всички, които се отзоваха ) и не, не съм се "филмирал", може и да не знаеш, може и да знаеш какво е.. но е мега гадно като се случи такова нещо..

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си