.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 14 от общо 14
  1. #1

    Question 18 СОУ "Уилям Гладстон" и СГСАГ "Христо Ботев"

    Здравейте Може ли да ми дадете мнение за тези 2 училища?Благодаря предварително.

  2. #2

    Red face

    За 18 СОУ съм чувала хубави неща. Струват си паралелките с френски и редки езици (Китайски, Корейски, Арабски,я Японски). Правили са се екскурзии извън страната. За СГСАГ нямам информация.

  3. #3
    А паралелките с Англииски,Немски и Испански как са?

  4. #4
    Мега фен Аватара на OoVasKoO
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    4 093
    Цитирай Първоначално написано от Light_Dreamer Виж мнението
    Струват си паралелките с френски и редки езици (Китайски, Корейски, Арабски,я Японски).
    ^ редки езици, ама наистина ли?
    за пример как китайският ще е рядък език като го говорят към 2 милиарда души?

  5. #5
    За 18то СОУ госпожата ни по БЕЛ каза, че учителите се сменяли много често през годината. Иначе за други минуси не съм чувала.

  6. #6
    Доколкото знам за СГСАГ си струва само строителство и архитектура.

  7. #7
    Благодаря ви за мненията Сега още повече съм сигорен за СГСАГ,че искам да влезна с профил строителство и архитектура и че 18-то СОУ е хубаво училище и си струва

  8. #8
    Ъм само да кажа, че брат ми учи там ии никак не е доволен! Миналата година хората, коита са влизали там са били с оценки между 3,50 и 4,00 правете си изводите... И когато си подавах документите ми казаха, че много добре съм направила, че съм писала 18 назад, защото изобщо не било хубаво! От тези отзиви аз се разочаровах

  9. #9
    Мега фен Аватара на Dagichka
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    4 006
    хаха не знаеш в какво се забъркваш, ако влезеш в СГСАГ. особено строителството и архитектурата си е най-тежката паралелка и ще ви спукат дупетата от чертежи и проекти още от 10-ти клас някъде, така че добре си помисли дали ти се учат строителни материали, стоманобетон, збут, сградостроителство и тн.

  10. #10
    Dagichka на мен ми е интересно да четрая и другите неща свързани с строителството също са ми интересни.Вече подадох заявление и написах СГСАГ като 3-то училище поред или на 8 желание.Надявам се да ме приемат.Балът ми е 31.400 , а паралелката с строителство и архитектура с Немски език е 30.800.Така че имам шанс И все пак благодаря за мнението

  11. #11
    Мега фен Аватара на Dagichka
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    4 006
    щом имаш желанието супер, аз ти казвам мнение като завършила преди няколко дни гимназията :Д предполагам, че ще те приемат, успех!

  12. #12
    Благодаря

  13. #13
    18 СОУ "Уилям Гладстон"
    The secret side of me
    I never let you see
    I keep it caged, but I can't control it, so stay away from me, the beast
    Is ugly, I feel the rage, and I just can't hold it ...



  14. #14
    Все повече млади хора у нас избират да учат китайски език. Той е не само най-говореният език на света, но е и екзотичен, интересен и забавен!
    Избери езиково обучение за начинаещи или напреднали със специалист по китайски език и културa. ✅Бонус учебник. Изпробвай с безплатен урок.
    Виж повече на:
    https://nauchikitaiski.com/razgledai...kitaiski-ezik/
    https://nauchikitaiski.com/

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си