.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1
    ive
    Guest

    Unhappy Проблем при бръсненето на триъгълника

    Здравейте,
    аз съм на 16 години и от някъде 3 години си бръсна триъгълника, обаче като косъмчетата са още наболи (2-рия ден след като съм се обръснала) и се разкървавявам всеки път. Като са по-дълги няма проблем, а и аз ги бръсна обратно по посока на растежа на косъма, защото иначе още боцкат. Пробвах няколко пъти в домашни условия с кола маска или епилатор, но с кола маската почти нищо не стана, а със епилатора боли много. Дали е от самобръсначката( самобръсначката ми е най-обикновена с 3 ножчета) или аз не правя нещо както трябва, защото със подмишниците примерно никога не съм имала подобен проблем?
    Последно редактирано от ive : 06-17-2014 на 11:45

  2. #2
    Супер фен Аватара на sometimes_
    Регистриран на
    Feb 2006
    Мнения
    1 343
    Винаги ще имаш такъв проблем със самобръсначка. Там кожата е доста нежна. Ако ги махаш с епилатор или кола маска няма да имаш проблем. Боли само първите 1-2 пъти, после не е страшно.
    I`m trying to make your dreams come true...

  3. #3
    ive
    Guest
    Благодаря за мнението ще се престраша ;д

  4. #4
    Супер фен Аватара на sometimes_
    Регистриран на
    Feb 2006
    Мнения
    1 343
    Даже според мен е най-добре първите 1-2 пъти да идеш на кола маска. Не струва много. А после ще ти е много лесно с епилатора.
    I`m trying to make your dreams come true...

  5. #5
    Мега фен Аватара на baby_baby
    Регистриран на
    Dec 2012
    Мнения
    14 251
    Иди на кола маска в някой козметичен салон

  6. #6
    Разбирам те за бръсненето, така става. Ако искаш оптимален ефект, отиди на козметик поне 2 пъти. Така ще ти е по-лесно после, защото космите ще отслабнат и няма да е толкова болезнено, ще свикнеш. После ще можеш сама.

    Аз лично се бръсна сигурно от 8 години и космите ми са станали толкова груби, че не мога да си помисля за кола маска. така че, най-добре отиди на козметик, така ще предотвратиш ефекта от бръсненето.
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си