- Форум
- Тийн интереси и проблеми
- Любов
- Какво да правя?
Здравейте, реших да се допитам и до вашето мнение за моят проблем.Проблемът ми е имам най-добър приятел от 5 клас винаги ме подкрепя помага ми, и ме защитава.Един ден ми предложи, но аз не изпитвах същите чувства исках да сме само приятели.Мина време отново излизахме, но един ден всичко се промени и сега много го харесвам, но не знам какво да правя?
Всъщност има един лаф - приятелите са като снега, ако пикаеш върху тях, изчезват. Така че не пикай върху него.
n00bs
Малко кофти сравнение, но е вярно. Според мен му кажи, че го харесваш, но бъди вниателна ако станете гаджета, защото не е добре да си развалите приятелството заради една несполучлива връзка.
Щом веднъж си го отрязала, сега нещата ще са по-различни. По-добре си запази приятелството с него.
Казваш че винаги те е подкрепял помагал ти е, и те е защитавал - в такъв случай не се притеснявай да му споделиш... А и ти каза, че се познавате от доста време, така че не вярвам да се прави пред теб на отворен.
Направи му свирка
Не знам - това са две думи и се пишат ОТДЕЛНО
Първоначално написано от TykaSePisheNick
Признай му но си имай едно наум че ако нещата не потръгнат едва ли ще си запазите приятелството