.
Резултати от 1 до 11 от общо 11

Threaded View

  1. #1

    Нашите се разделиха

    Та... заглавието е повече от ясно написано, аз септември правя 17 години,момче съм и раздялата е заради баща ми. Отношението му към майка ми беше ужасно,не я е бил,но просто думите му към нея и към мен доведоха до тази ситуация. Майка ми в момента е при нейна приятелка, а аз съм при баща ми. Тежко ми е. Стоя си тука, не защото ми е кеф с баща ми ами защото в този квартал,в който съм, съм израснал и като излезна на разходка с кучето се поздравявам с всеки втори човек, който срещна. Това в квартала,където е майка ми ще бъде невъзможно. Имаме и куче нали и това куче трябва да яде нещо, но преди 4 години,когато го взехме това куче, нямаше никакви проблеми да имаме куче, но в момента баща ми ми заявява,че това куче вече няма ядене,а той нямало да дава пари за "тоя помияр". Аз пари няма откъде да взема, за да храня животинката. Вече започнах да върша домакинската работа, вчера изчистих къщата с прахосмукачка и измих пода, а днеска - чиниите. По принцип тази приятелка на майка ми ще заминава за чужбина края на юли и вчера(20.06.14.) майка ми си поговори с баща ми, за намеренията ѝ. Той ѝ даде 1-2 дни да решава какво да прави и да го прави. Според мен това е поредната глупава изцепка от негова страна, защото до края на юли има един цял месец, като до тогава можеше да се промени нещо и да не се стига до квартира.
    Пиша в този форум, за да потърся съвет от някой по-висш, някой който е запознат с такива случаи и евентуално да напише в тази тема, какво ще ме посъветва. Или пък някой човек,който вече е минал по този път и така... Аз не знам какво ще е добре да направя.
    Поздрави!
    Последно редактирано от the_mystery_machine : 06-21-2014 на 17:36

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си