.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1
    Повече от фен Аватара на C0oKieS
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    345

    СПЕШНО !!! ИЗБОР НА ГИМНАЗИЯ

    Здравейте аз съм от Асеновград и имам бал около 32 а сестра ми , близначка ми е има около 34 бал.Първо вярно ли е ,че ако приемат едната близначка ще приемат и другата ??Второ ако срокът за подаване на документи е минал и искам да подам документи за един друг град дали има вратичка да подам.Трето с какъв бал приемат в математическата гимназия в София.Четвърто дали ако се освободи едно свободно място в София в някоя ''по-известна'' гимназия дали биха приели и мен и сестра ми ??

  2. #2
    Това ако приемат едната близначка, ще приемат и другата са глупости. За другото не знам.

  3. #3
    За близнаците си е абсолютно вярно това, че ако на едната и стига бала за дадено училище, приемат и двете. Но щом си изпуснала подаването на документи за София, нямаш шанс. Евентуално ако приемат някоя от вас в математическа гимназия/паралелка в Асеновград, после с връзки да се преместиш в София в училище със същия профил.

  4. #4
    Повече от фен Аватара на C0oKieS
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    345
    какво е това приемане след 8ми клас ?? ще имам ли шанс да вляза в някоя '' по хубава '' гимназия в София

  5. #5
    Супер фен Аватара на ForzaFelipe
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    Варна
    Мнения
    2 333
    Първо, вярно е, че ако приемат едната близначка, приемат и другата. Имах съученици така.
    Второ, след 8ми клас трудно да влезнеш в "по-хубава" гимназия, защото обикновено специалностите за 8ми клас са направени за тези,който не са приети след 7ми, демек за малко по-тъпичките. Според мен най-добре си влезте в гимназия във вашия град, пък вече за университет си мисли къде да бягаш.
    >>DjBelev<<

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си