.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 4 от общо 4
  1. #1

    помощ за Facebook, моля!

    Здравейте, от няколко дни ползвам фейса през тела, тоест мобилната версия.
    Забелязах обаче, че настройката кой може да вижда постовете ми не действа , бях забрянил публикациите ми да са видими за определен човек. Опцията е "всички приятели с изключение на...", но когато я натисна и избера не дава да въведа потребителя, който искм да не вижда постовете ми.

    Другия въпрос. Как да спра да следя даден пост не вижфам опцията.

  2. #2
    Моля някой да помогне. Толкова хора използват смартфони и мобилния Фейсбук, все някой знае!

  3. #3
    Относно първото.. май нещо е лагава опцията.. аз си го оправям като пусна статус през компа със "всички с изключение на..." и после вляза на ново от телефона с приложението и вече автоматично си седи така.. (поне при мен работи)....
    Колкото до другото - никаква идея .. и аз това се опитвам да разгадая..

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от Chimairah Виж мнението
    Относно първото.. май нещо е лагава опцията.. аз си го оправям като пусна статус през компа със "всички с изключение на..." и после вляза на ново от телефона с приложението и вече автоматично си седи така.. (поне при мен работи)....
    Колкото до другото - никаква идея .. и аз това се опитвам да разгадая..
    Здравей, и при мен на компа си излиза така с опция да не го вижда конкретният чпвек, но на тела го няма...а за второто-мега дразнещо. Дано някой кяже нещо...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си