.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1

    Unhappy женски проблем

    Здравейте, хора. Първо ще кажа, че СЪМ ДЕВСТВЕНА и НЕ съм го правила.

    На 15 съм, дойде ми преди 2 години и попринцип е супер редовен, никога не ми е закъснявал, понякога даже подраняваше с 2-3 дена, но всичко е супер. Никакви болки, само леко надуване на корема и болки в гърдите. И никога не съм взимала хапчета за забавяне.

    Проблемът е следният: трябваше да ми дойде на 18 юни, но в момента (28 юни) все още не ми е дошло. Не знам дали да се притеснявам, при положение, че полов акт НЕ съм имала. Знам, че понякога се дължи на стрес (имах матура миналата седмица и много изходни) или на промяна в климата, но не знам какво да предпиема.

    Някой да е имал сходен проблем?
    Благодаря предварително

  2. #2
    Голям фен Аватара на Andjyy
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    София
    Мнения
    914
    Ще ти дойде. Не се шашкай

  3. #3
    Мега фен Аватара на Mary_Jane_69
    Регистриран на
    Dec 2011
    Мнения
    5 981
    Може да ти пропусне и е напъъълно нормално, за годините ти.

  4. #4
    Не се притеснявай. Може да ти закъснява заради много неща - стрес, промяна на времето. Има 1000 причини да ти закъснее. По-добре не мисли за това и ще видиш, че ще ти дойде съвсем скоро. Колкото повече го мислиш, толкова повече стресираш организма.

  5. #5
    благодаря, хора

  6. #6
    Повече от фен Аватара на mlf
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    457
    Не се панирай (: ще ти дойде ..колкото повече се притисняваш толкова повече ще те бави

  7. #7
    Успокой се, не се стресирай допълнително -няма нищо...
    Случва се по някога да прескача, да закъснява.. собено в пъриввтя няколко години... ако не ти дойде и следващия мсец, най-хубаво все пак посети лекар заради този проблем, едно изследване няма да навреди...

  8. #8
    10 дена не е малко закъснение. Най-добре се консултирай поне с личния лекар. Може да са кисти или нещо друго сериозно. Ако не си ходила скоро на гинеколог, отиди за всеки случай.
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си