.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 12 от общо 12
  1. #1
    krastian
    Guest

    Изядох екстремент

    На 11 години съм и докато седяхме на една детска площадка дойдоха по-големи от нас (мен и приятелите ми) батковци без нищо да съм им направил започнаха да ме обиждат явно не съм им бил симпатичен след 10 минути някъде прибегнаха и към удари. Те имаха един познат от мойте приятели той се опита да ги спре но без успех след около 1 час удари и обиди ме събориха на земята направо ме подиграваха накараха ме да целуна земята а след това да изям едно лайно което беше в близката градинка аз естествено отказах,но за това ме ритнаха силно в корема разплаках се, умолявах ги, но това не ме спаси снимаха клип ревах,но след това последва още 1 удар и ми се наложи да изям лайното не беше много голямо беше средно вкусът беше ужасен, но все пак ме оставиха на мира след това хубаво се посмяха с мен. Сега се притеснявам да не би да съм се заразил с нещо от това лайно мисля, че беше човешко, но може да е било животинско.

  2. #2
    хахахахха, успя да ме разсмееш

  3. #3
    Голям фен Аватара на Ouroboros
    Регистриран на
    Mar 2014
    Мнения
    987
    Успя да ме отвратиш...

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от Ouroboros Виж мнението
    Успя да ме отвратиш...
    Успя да се отвратиш от това, че момчето е изяло ако, а не от държанието на тези изроди? Интересно...

  5. #5
    Пълна измислица... на някой малолетен олигофрен...
    1. Ако те бият 1 час ще си в моргата и после на гробищата. Като преди това може да изпаднеш и в безсъзнание.
    2. Кой човек сере навън ей така в градинката, за да му намериш лайното, мислиш ли като пишеш тъпотии?
    3. По природа явно си тъп, щом се хвалиш с такива тъпотии. Отиди и кажи на личния си лекар че си изял лайно и да ти предпише антихелминтни препарати да пиеш.

  6. #6
    Голям фен Аватара на Ouroboros
    Регистриран на
    Mar 2014
    Мнения
    987
    Цитирай Първоначално написано от wrongturn Виж мнението
    Успя да се отвратиш от това, че момчето е изяло ако, а не от държанието на тези изроди? Интересно...
    Темата е писана от трол и се отвратих от измислиците му, а не от държанието на измислените изроди, защото те Не съществуват LOGIC
    Последно редактирано от Ouroboros : 07-04-2014 на 17:40

  7. #7
    Супер фен Аватара на The Cheetah
    Регистриран на
    Dec 2013
    Мнения
    1 322
    другия път се постарай повечко

  8. #8
    Супер фен Аватара на tireheb
    Регистриран на
    Apr 2013
    Мнения
    2 581
    екстремно преживяване

  9. #9
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2013
    Мнения
    1 380
    И сега к'во, ще ядем ли жито?

  10. #10
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Колко екстремно... ти да не си Беър Грилс?

  11. #11
    Мега фен Аватара на yakuza_
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    Niggaland
    Мнения
    11 652
    да не си направил добро?
    n00bs

  12. #12
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от igaydarov Виж мнението
    Пълна измислица... на някой малолетен олигофрен...
    Не съм чел друго освен заглавието, но във вибокса преди 2-3 години имаше поне 10 клипа, в които някви 10 годишни се снимаха как ядат лайна. Обаче по това време модераторката ни следеше постовете и след това триеше клиповете, нищо чудно да е пропуснала някой.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си