.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 13 от общо 13
  1. #1
    Believe^^
    Guest

    Нямам никакъв шанс с него

    Здравейте, всички Имам един проблем... аз съм на тринайсет. Скоро, преди около три дни, отидохме аз и родителите ми , на гости на братовчедка ми и леля ми и приятеля й. Те живеят на другия край на България. Братовчедка ми ми е като сестра. Много я обичам и мога да и споделя всичко. Тя е две години по-голяма от мен и въпреки, че в класа й, и изобщо в града й всички момичета са много надути и превзети, тя си е останала нормална. Понеже доста от класа й бяха научили по един или друг начин за мен, ми бяха пратили приятелства във фейсбук. Започнахме да пишем с едно момче /ще го нарека А./, и то се оказа доста симпатично. Поговорих с братовчедка си за него, а тя ми каза че той бил голям женкар, че всяка седмица харесвал ново момиче...пък и дружал с някакви, които настроивали всички срещу някой, когото мразят /в случая братовчедка ми/. Когато пристигнахме при леля, дъщеря й беше във Виена. На другия ден леля ни заведе на басейн. Шок и ужас!!! Там бяха А. и три момичета и още едно момче. Още от входа те ме зяпнаха. Реших, че трябва да си го върна за братовчедка ми и понеже тренирам плуване от пет години скочих във водата и започнах да плувам. Меко казано им се събраха очите. Бях просто бясна, защото в басейна осъзнах, че харесвам А. , той дори не ме поздрави, само ме гледаше. А докато писахме ми беше обещал даже и да се снима с мен...но както и да е. Момичетата ме гледаха злобно до края, А. ме оглеждаше от време на време. Честно казано бях много разочарована, понеже докато писахме създаде впечатление, че съм му симпатична, не спираше да ми прави комплименти... но до края на гостуването ми нито ми писа, нито се видяхме...всъщност видяхме се на центъра, аз се обърнах и видях че също се беше обърнал назад към мен. Но нищо... Наистина нямам шанс с него, защото си има гадже, едва ли ще се видим пак, защото аз съм на другия край на България. Пък и дори и да отида когато братовчедка ми е там и да се засечем с него...едва ли ще е за дълго. Той мисля че я беше питал кога ще ходя и дали ще искам да излизаме тримата.Все пак не изключвам и вероятността, че може да са го накарали да не ми обърне внимание, защото по думите на братовчедка ми, "..Те обичат да командват "приятелите" си.." Наистина ми е много тежко. Когато тръгвахме с колата едва не се разплаках. Всяка вечер си спомням за него и плача...Много ви моля някой който има опит, а дори и да няма да ми помогне!!! Чувствам се ужасно !!! :'( (((

  2. #2
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Хубаво де, какво искаш? На по тринайсе години сте и сте на сумати километри разстояние, той си има приятелка и така нататък. Спри да мислиш за него, няколко мили изречения и обещание, че ще се снимате, са били просто мило държане към братовчедката на позната. Тва, че те е оглеждал е било защото сте си писали малко. Втеляваш се и си набиваш филми.

  3. #3
    Супер фен Аватара на sometimes_
    Регистриран на
    Feb 2006
    Мнения
    1 343
    Просълзих се...
    I`m trying to make your dreams come true...

  4. #4
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Започвай да купуваш котки...

  5. #5
    Мега фен Аватара на heartshapedbox
    Регистриран на
    Mar 2011
    Град
    BG
    Мнения
    6 295
    Прекалено драматично го раздаваш, света не свършва с въпросния младеж.

  6. #6
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2013
    Мнения
    1 380
    От целия роман, разбрах само че ти "ни изливаш душата си", но има си тема-дневник за това. Не знам как ние можем да ти помогнем?!

  7. #7
    Мега фен Аватара на baby_baby
    Регистриран на
    Dec 2012
    Мнения
    14 254
    Ти май не знаеш какво искаш

    Представи си щом си има гадже и се занимава с теб какво ще прави ако примерно сте повече от приятели братовчетка ти ти го е казала това за него защото сиг е така и поне аз така мисля от това което си написала по-добре не се занимавай с него защото може и да ти разбие сърцето

  8. #8
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    По написаното става ясно, че ти не си си разменила дори една дума на живо с него. Тоест дори не го познаваш. Как така реши, че си влюбена в него? И всъщност той на колко е?

  9. #9
    На 13 си и всичко ти се вижда голяма драма. Обещал ти да се снимате... сега историята ти ми звучи смешно, но сигурно ако бях на 13, щях да те разбера.


    Не знам с какво искаш да ти помогнем, освен, че ни изля каквото имаше да казваш и се оплака.
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

  10. #10
    Как да ти помогнем, ти сама го каза, той си има приятелка, пък и живее на другият край на страната?

    Като чета такива теми и ми се приисква да съм пак на 13-15, когато най-големият проблем ти е, че някой си не те бил поздравил, когато сте се видели

  11. #11
    Като пораснеш, ще си намериш някой друг.

  12. #12
    Повече от фен Аватара на kinkygirl
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    stara zagora
    Мнения
    363
    Не се сърди на братовчедка си - тя те е предпазила .. и както казаха по-горе живота не свършва с поредния господинчо .. В бъдеще ще се сблъскваш с много такива и реалността ще ти поднася повече разочарования и ако още от сега драматизираш не знам за после .. Осъзнай се малко и дишай )

  13. #13
    Голям фен Аватара на hey.mistery
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    535
    1. Щом е обвързан, нямаш работа с него.
    2. Ако наистина те харесваше, нямаше да се интересува какво мислят въпросните му приятелките.
    Зарежи го, ще си намериш друг. Гледай си ученето за сега и като дойде - дойде.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си