.
Отговор в тема
Страница 55 от 55 ПървиПърви ... 5455152535455
Резултати от 1 351 до 1 359 от общо 1359
  1. #1351
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от s0b1esk1 Виж мнението
    Антракс евала че се опитваш да направиш нещо.
    Мога много да ти говоря за добавки, стероиди, медикаменти, режими, храна и т.н., но 50 килограмовите солети тука само ще се месят и ще те объркат.
    За начало добавки си купувай само и единствено от Германия и Америка. Стероиди си купувай само от аптеките в Турция, Гърция и Сърбия. Месо си купувай само от ферми в провинцията на препоръчани хора.
    Тренирай, че мъжете в днешно време заприличаха на Американски педераси
    Тука вече му говори и в пари
    Тва не е начинание за студенти нна оббщежитие с родители на заплата
    Остава план Б, моя, тренираш 10 години мълчаливо и редовно независимо от обстоятелствата, дали пушиш, пиеш или не си спал и ял (да не губиш навика, ако пропусна по план гледам да си наваксам и да правя 2,3 тренировки без почивен ден за да си вляза пак в схемата).

  2. #1352
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    ^Така или иначе, не гоня нито някакви космически резултати, нито чак толкова бързи. Време имам, желание също. Въпросът е да вървят нещата напред и да не падам пак под 80кг.
    Цитирай Първоначално написано от s0b1esk1 Виж мнението
    Антракс евала че се опитваш да направиш нещо.
    Мога много да ти говоря за добавки, стероиди, медикаменти, режими, храна и т.н., но 50 килограмовите солети тука само ще се месят и ще те объркат.
    За начало добавки си купувай само и единствено от Германия и Америка. Стероиди си купувай само от аптеките в Турция, Гърция и Сърбия. Месо си купувай само от ферми в провинцията на препоръчани хора.
    Тренирай, че мъжете в днешно време заприличаха на Американски педераси
    Мерси!
    Много далеч съм от стероидите, един път щото както казах, не гоня бързи резултати, второ щото съм много далеч от максималното, което може да се постигне без стероиди. Даже за протеините бях много скептично настроен и си мислих, че с ядене ще мога да си набавям нужното, но доколкото четох, трябват по около 2гр протеини на 1кг тегло... Аз по губи сметки, когато яко се насилвам да ям, докарвам към 120гр. Готвенето също няма как да се получи близките 2 години поне, щото нямам условия.
    Имаш предвид да да си поръчвам от Германия и Америка или да гледам просто да са произведени там?

  3. #1353
    Цитирай Първоначално написано от an7raks Виж мнението
    ^Така или иначе, не гоня нито някакви космически резултати, нито чак толкова бързи. Време имам, желание също. Въпросът е да вървят нещата напред и да не падам пак под 80кг.

    Мерси!
    Много далеч съм от стероидите, един път щото както казах, не гоня бързи резултати, второ щото съм много далеч от максималното, което може да се постигне без стероиди. Даже за протеините бях много скептично настроен и си мислих, че с ядене ще мога да си набавям нужното, но доколкото четох, трябват по около 2гр протеини на 1кг тегло... Аз по губи сметки, когато яко се насилвам да ям, докарвам към 120гр. Готвенето също няма как да се получи близките 2 години поне, щото нямам условия.
    Имаш предвид да да си поръчвам от Германия и Америка или да гледам просто да са произведени там?
    Постоянството му е майката, а храненето - бащата! Определено имаш резултати! Продължавай в същия дух, това е едно градивно начинание!

  4. #1354
    Голям фен Аватара на s0b1esk1
    Регистриран на
    Jun 2010
    Град
    Измерение София
    Мнения
    617
    Поръчвай си от там задължително. Ако имаш приятели или роднини нека ти пращат. Купувай най-голямата разфасовка защото ще ти излезе най-евтино. Според мен ти си за гейнер и креатинова матрица, а не протеин.
    Купи си мини фурна за 50-60лв. и си купи готови наденици от конско месо. Само трябва да ги вкараш в тава на 200 градуса и са готови когато потъмнеят и станат сухи.
    WE ARE NOT ANGELS!

  5. #1355

  6. #1356
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от ةتشضل انزفث Виж мнението
    Абе ти верно мязаш на талибан, особено с тая брада !
    Това ти ли си верно ?
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  7. #1357

  8. #1358
    Айде от мен да мине

  9. #1359
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Верно ли вдигаш 100 от лежанка?
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си