
- Форум
- Тийн интереси и проблеми
- Училище и приятели
- Софийски университет?
Защо си се насочил към тези специалности? Като цяло нивото навсякъде пада, в СУ също. Според мен БФ не е готина специалност, ако не искаш да станеш даскал после. Учат древногръцки, до колкото си спомням от разкази на познати. Има много други специалности, които ще ти дадат по-добра реализация.
Педагогиката ти дава по-ясна насоченост, с нея можеш да си учител. Всички знаем какви заплати взимат учителите и колко непривлекателна работа е това за младите хора. Но ако искаш да си учител, сигурно ще ти хареса да учиш това.
Да е трудно в СУ, да е трудно, колко да е трудно. Щом хората успяват да се дипломират, взимат си изпитите, значи не е невъзможно. Във всеки факултет и във всяка специалност има изпити, които са по-леки и такива, за които се налага повече подготовка. Това най-вече опира до преподавателя.
Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.
http://www.vbox7.com/play:21a70aa5