.
Отговор в тема
Страница 4 от 4 ПървиПърви 1234
Резултати от 76 до 92 от общо 92
  1. #76
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от 500 Виж мнението
    горе долу 2 години
    Darker than Black гледала ли си?
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  2. #77
    не ама ще го гледам скоро

  3. #78
    Супер фен Аватара на BeautyCupcake
    Регистриран на
    Jun 2015
    Мнения
    1 111
    Meeeh!

  4. #79
    правили ли сте косплей? аз не съм ама тая година ще косплейвам аоба от dramatacal murders или по точно другата му личност - sly blue на aniventure :д и сега сигурно ще си помислите как момиче ще прави косплей на момче ама не ми пука даже няма да съм първата нито последното момиче правило косплей на момче :д
    Последно редактирано от 500 : 08-03-2015 на 15:03

  5. #80
    Супер фен Аватара на BeautyCupcake
    Регистриран на
    Jun 2015
    Мнения
    1 111
    Цитирай Първоначално написано от 500 Виж мнението
    правили ли сте косплей? аз не съм ама тая година ще косплейвам аоба от dramatacal murders или по точно другата му личност - sly blue на aniventure :д и сега сигурно ще си помислите как момиче ще прави косплей на момче ама не ми пука даже няма да съм първата нито последното момиче правило косплей на момче :д
    И аз не съм правила, но много искам. Особено сега като идва Halloween.. Но вмомента събирам и не мога да си осигуря пари за перука, рокля и т.н...

  6. #81
    Цитирай Първоначално написано от BeautyCupcake Виж мнението
    И аз не съм правила, но много искам. Особено сега като идва Halloween.. Но вмомента събирам и не мога да си осигуря пари за перука, рокля и т.н...
    ами аз си уших всичко и костюма ми е готов сега остават само слушалките и аз ше си купя едни и готово па перуката ше ми дойде до 2 седмици най-сетне и остава да чакам за анивенчър

  7. #82
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 324
    http://vbox7.com/play:2f180276 тия шерифи са класика още си ме дървят

    да си кажа каубоя (ловеца на глави) си е дивак
    https://www.youtube.com/watch?v=_tx5oTn0dc8

    https://www.youtube.com/watch?v=heSQx8m0CvE
    https://www.youtube.com/watch?v=heSQx8m0CvE
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  8. #83
    Супер фен Аватара на BeautyCupcake
    Регистриран на
    Jun 2015
    Мнения
    1 111
    Цитирай Първоначално написано от 500 Виж мнението
    ами аз си уших всичко и костюма ми е готов сега остават само слушалките и аз ше си купя едни и готово па перуката ше ми дойде до 2 седмици най-сетне и остава да чакам за анивенчър
    Браво за теб!

  9. #84

  10. #85
    Само аз ли гледам one piece от тук? Това ми е любимото аниме, гледал съм два пъти всичките епизоди. Като цяло не съм гледал много анимета, първо гледах наруто но го спрях а после малко attack on titan за малко, което ми стана любимо, а сега само one piece но мисля да гледам и някои други ся.

  11. #86
    Супер фен Аватара на BeautyCupcake
    Регистриран на
    Jun 2015
    Мнения
    1 111
    Цитирай Първоначално написано от Venelin40to Виж мнението
    Само аз ли гледам one piece от тук? Това ми е любимото аниме, гледал съм два пъти всичките епизоди. Като цяло не съм гледал много анимета, първо гледах наруто но го спрях а после малко attack on titan за малко, което ми стана любимо, а сега само one piece но мисля да гледам и някои други ся.
    Гледай Gosick. Ще си пукнеш от рев в края....

  12. #87
    Може би се включвам късно в темата но наскоро започна ново аниме: Overlord горещо го препоръчвам на всеки който харесва Hellsing или просто искат да гледат как герой подобен на Light Yagami (Death Note) иска да властва над целия свят ^_^

  13. #88
    Цитирай Първоначално написано от manik6 Виж мнението
    То ясно за субса, повече от 5 японски анимации надали има дублирани на български и да може да ги намериш.
    Малко късно отговарям ама айде. Нямах предвид български дуб, а английски. След време осъзнах, че само с няколко изключения (като Death Note или Fullmetal Alchemist например) японски с английски субтитри е в пъти по-добре от английския дуб. А български дуб само като малка на Наруто съм слушала. Иначе то аз в лятото срещу 10 клас (започнах една година по-рано) се паникьосвам какво да уча, какво остава за 11 и 12 . Причината, обаче е, че обмислям вариант чужбина при който единствения вариант е стипендия и за което трябва (поне от това което четох и ми казаха) сериозно учене за изпитите и то още от 10 най-късно 11 клас. Май в крайна сметка ще си изуча бакалавър тук и магистратура някъде в чужбина (отбелязала съм си някои страни). Но има време да мисля :]
    Steins;Gate го изгледах и много ми хареса, въпреки че се колебаех (то и за One Piece се колебаех, а ми стана едно от любимите ). За Gintama съм съгласна - щеше да е готино да има малко повече сериозни аркове и наистина понякога прекаляват (поне за мен) с тъпизмите, обаче хубавото е, че не бяха толкова много (тъпизмите имам предвид). Но за сметка на това имаше страшно много места където се скъсах да се смея, особено ако shogun-а (shogun kayoo ) е замесен. А и не само когато пародират анимета, които не си гледал/а (още не съм изгледала Dragon Ball, а в повечето случай точно него го пародират) е гадно - има много шеги относно японски знаменитости или хора от японската история. Но пък ме радва това, че Гинтоки беше отбелязал, че и японците не ги разбирали някои от шегите, пък какво оставало за чужденците. Честно казано отдавна се влюбих в това аниме и ми стана едно от любимите.
    Засега съм на Gintama, като изгледам анимираните епизоди ще видим на какво ще мина...
    Последно редактирано от Jane-Ann : 09-11-2015 на 18:08

  14. #89
    Freeman - първата манга, която гледах - на VC и досега ми е останало, като някакъв вид травма (сиреч друго не ме впечатлява)...

  15. #90
    not-a-melon
    Guest
    Aaaz

  16. #91
    Хейй ^^
    No rain - no flowers.. ❀❀

  17. #92
    Zayra
    Guest
    Аз също много харесвам аниметата!!!

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си