.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 2 от общо 2
  1. #1

    Топче на пениса Съвет ???

    имам страннен проблем- от един два дни забелязах странно топче(подкожно усеща се на пипане) на пенисът ми горе доло на един пръст зад главичката Нямам никави болки засега и не ми пречи при ерекция и еякулация
    Просто чувствам дискомфорт и не е нормално да е там Твърдо е и е голямо колкото грахово зърно!

    Дайте съвет от какво може да се е получило четох някъде че такива топчета излизат от прекалено самозадоволяване.

  2. #2
    Повече от фен Аватара на didi_marin0va
    Регистриран на
    Jul 2014
    Мнения
    331
    Цитирай Първоначално написано от Maximum Виж мнението
    имам страннен проблем- от един два дни забелязах странно топче(подкожно усеща се на пипане) на пенисът ми горе доло на един пръст зад главичката Нямам никави болки засега и не ми пречи при ерекция и еякулация
    Просто чувствам дискомфорт и не е нормално да е там Твърдо е и е голямо колкото грахово зърно!

    Дайте съвет от какво може да се е получило четох някъде че такива топчета излизат от прекалено самозадоволяване.

    Ние няма как да ти кажем какво е, така че отиди до личния си лекар и си вземи направление за специалист уролог, който ще ти даде точния отговор.

    П.С.
    С направление е напълно безплатен прегледа. Плащат се само потребителските такси дето са по 2 лв. и нещо. Ама зависи и на колко години си.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си