.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 22 от общо 22
  1. #1

    Къде мога да срещна кросдресър?

    Харесвам момчета държащи на външният си вид. Имала сам няколко връзки с големи и космати момчета и се отвратих от тях. Миришеха на лошо и рядко влизаха в банята. Сега искам да имам връзка с кросдресър. Искам той да е много красив. Къде мога да го открия?

  2. #2
    Повече от фен Аватара на didi_marin0va
    Регистриран на
    Jul 2014
    Мнения
    331
    Цитирай Първоначално написано от FKrisi Виж мнението
    Харесвам момчета държащи на външният си вид. Имала сам няколко връзки с големи и космати момчета и се отвратих от тях. Миришеха на лошо и рядко влизаха в банята. Сега искам да имам връзка с кросдресър. Искам той да е много красив. Къде мога да го открия?
    Замини за Обединеното кралство. Там си купи апартамент в Нюкасъл. Твой съсед ще те запознае с един фермер Орайли, който ще ти даде работа в неговата конюшня за еднорози. В първо време ще си чистач, но там ще срещнеш епилираното момче на мечтите ти. От него ще забременееш и ще родиш дете. За да ви стигат парите ще ви се наложи да се преместите в Москва, където ще работите като чистачи в мавзолея на Кремъл. С това ще се занимавате докато не си спестите пари за Жигула, която искате да купите, за да я превърнете в такси, с което да правите курсове по Трансибирската магистрала. За съжаление, когато спестите 3999 рубли, годеникът ти ще ги открадне и ще избяга със своята любовница. Ти ще останеш сама с детето и ще заминете за Судан, където ще станеш танцьорка във местен мюзикъл. Месец по късно, по време на представление, ще те забележи един грозен сомалиец и ще те завлече в Сомалия. Така ти ще станеш готвачка в малка обществена закусвалня, която ще се намира до брега на морето. Ще идват много пирати, които ще са доста космати, а на тебе ще ти е гадно. Едва, когато си вкараш интернет в Сомалия, то ти ще имаш възможността да ми пиеш, а аз ще ти кажа какво да прави по-нататък...
    Последно редактирано от didi_marin0va : 07-21-2014 на 13:55

  3. #3
    Диди, а ти ще трябва да срещнеш психиатър и психолог. FKrisi, аз съм красив.

  4. #4
    Повече от фен Аватара на didi_marin0va
    Регистриран на
    Jul 2014
    Мнения
    331
    Цитирай Първоначално написано от THEJOK3R Виж мнението
    Диди, а ти ще трябва да срещнеш психиатър и психолог. FKrisi, аз съм красив.
    Знам и съм взела мерки. Към днешна дата съм на много силни хапчета. А ти колко по-точно красив казваш, че си?????

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от didi_marin0va Виж мнението
    Знам и съм взела мерки. Към днешна дата съм на много силни хапчета. А ти колко по-точно красив казваш, че си?????

    Много красив.

  6. #6
    Значи или е космат и миризлив, или кросдресър, нормални момчета няма, така ли?

  7. #7
    Голям фен Аватара на Ouroboros
    Регистриран на
    Mar 2014
    Мнения
    987
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Значи или е космат и миризлив, или кросдресър, нормални момчета няма, така ли?
    +1!

    До авторката: Не всички са или космати чобани, които имат алергия към спазването на лична хигиена. Има и нормални, нормално миришещи момчета. А вероятността да си трол е голяма.

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Значи или е космат и миризлив, или кросдресър, нормални момчета няма, така ли?
    Омръзна ли са ми мъжествените, които не се сещат да се изкъпят след фитнес и смърдят и говорят простовато и понякога и бързо свършват в секса и дори не съжаляват за това. Искам някой с, когото да имаме общи неща и двамата да си говорим за дрехи, козметика, мода и да излизаме заедно по магазините без да ме препира и да ме задоволява дълго време в секса. За мен кросдресърите мисля, че са най-нормални от всички други момчета.
    Последно редактирано от FKrisi : 07-21-2014 на 18:41

  9. #9
    Повече от фен Аватара на didi_marin0va
    Регистриран на
    Jul 2014
    Мнения
    331
    Цитирай Първоначално написано от FKrisi Виж мнението
    Искам някой с, когото да имаме общи неща и двамата да си говорим за дрехи, козметика, мода и да излизаме заедно по магазините без да ме препира.
    Тогава няма ли да те е страх, че може да ти изневери с мъж?

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от didi_marin0va Виж мнението
    Тогава няма ли да те е страх, че може да ти изневери с мъж?
    Не, защото ако харесва мъже ще се разбере много лесно, защото може и да се изтърси да се хвали и това, че е кросдресър не означава, че е хомосексуален. Ако ме целува и прегръща и прави секс със мен означава, че е хeтеросексуален с хоби. Искам да ме разбира.

  11. #11
    Повече от фен Аватара на didi_marin0va
    Регистриран на
    Jul 2014
    Мнения
    331
    Цитирай Първоначално написано от FKrisi Виж мнението
    Не, защото ако харесва мъже ще се разбере много лесно, защото може и да се изтърси да се хвали и това, че е кросдресър не означава, че е хомосексуален. Ако ме целува и прегръща и прави секс със мен означава, че е хeтеросексуален с хоби. Искам да ме разбира.
    Той пак може да те прегръща и да те целува но да е би. При това положение има вероятност да ти кръшка с мъже. И то много голяма вероятност!

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от didi_marin0va Виж мнението
    Той пак може да те прегръща и да те целува но да е би. При това положение има вероятност да ти кръшка с мъже. И то много голяма вероятност!
    Винаги има такава вероятност независимо дали е кросдресър или не е. Ако се страхувам от това означава да си стоя без приятел, защото може да кръшка с мъже или с жени или и с двата пола.

  13. #13
    Повече от фен Аватара на didi_marin0va
    Регистриран на
    Jul 2014
    Мнения
    331
    Цитирай Първоначално написано от FKrisi Виж мнението
    Винаги има такава вероятност независимо дали е кросдресър или не е. Ако се страхувам от това означава да си стоя без приятел, защото може да кръшка с мъже или с жени или и с двата пола.
    А за какво ти е гадже бе? Хващай кой ти падне. Защо трябва да си затормозяваш живота с обвързване?

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от didi_marin0va Виж мнението
    А за какво ти е гадже бе? Хващай кой ти падне. Защо трябва да си затормозяваш живота с обвързване?
    Защото искам да ме обичат не само да правят механичен секс с мен и ако видят по-красива да ме зарежат.

  15. #15
    Повече от фен Аватара на didi_marin0va
    Регистриран на
    Jul 2014
    Мнения
    331
    Цитирай Първоначално написано от FKrisi Виж мнението
    Защото искам да ме обичат не само да правят механичен секс с мен и ако видят по-красива да ме зарежат.
    Е нали преди малко каза, че ако се страхуваш от това означава да си стоиш без приятел, защото може да кръшка с мъже или с жени или и с двата пола. Противоречиш си!
    На мене лично без гадже ми е екстра. Плющя се, с когото ми падне.

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от didi_marin0va Виж мнението
    Е нали преди малко каза, че ако се страхуваш от това означава да си стоиш без приятел, защото може да кръшка с мъже или с жени или и с двата пола. Противоречиш си!
    На мене лично без гадже ми е екстра. Плющя се, с когото ми падне.
    Не се страхувам от това да ми кръшка и затова съм написала "ако се страхувам" . Ако се страхувах щях да напиша: Страхувам се да не ми кръшка. А това което съм го написала "Защото искам да ме обичат не само да правят механичен секс с мен и ако видят по-красива да ме зарежат. " тези две цитирани изречения в означават, че даржа на любовта но искам и секс да има. Искам всичко, защото аз съм красива и го заслужавам.

  17. #17
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    Цитирай Първоначално написано от FKrisi Виж мнението
    Къде мога да го открия?
    Тука във форума имаше два-три такива индивида. Особенно активни са около 2ри февруари и Св. Валентин. Често виреят в теми за козметика, дрехи и гримове. Доста чувствителни са към хомофобски теми. Ако се поразровиш малко ще ги откриеш.

  18. #18
    Повече от фен Аватара на didi_marin0va
    Регистриран на
    Jul 2014
    Мнения
    331
    Цитирай Първоначално написано от FKrisi Виж мнението
    защото аз съм красива и го заслужавам.
    Какъв е този расизъм към грозните??? Грозните не заслужават ли?

  19. #19
    Фен Аватара на Evilubique
    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    103
    Цитирай Първоначално написано от FKrisi Виж мнението
    Харесвам момчета държащи на външният си вид. Имала сам няколко връзки с големи и космати момчета и се отвратих от тях. Миришеха на лошо и рядко влизаха в банята. Сега искам да имам връзка с кросдресър. Искам той да е много красив. Къде мога да го открия?
    Аз съм човека!
    Единственият - 'Let^the^Music^Play'

    'Evil ubique'

  20. #20
    Повече от фен Аватара на didi_marin0va
    Регистриран на
    Jul 2014
    Мнения
    331
    Цитирай Първоначално написано от Evilubique Виж мнението
    Аз съм човека!
    Съмнява ме. Нещо май бъркаш. Все пак авторът на темата е от женски пол!

  21. #21
    Фен Аватара на Evilubique
    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    103
    Цитирай Първоначално написано от didi_marin0va Виж мнението
    Съмнява ме. Нещо май бъркаш. Все пак авторът на темата е от женски пол!
    Не ме ядосвай, знам, че е от женски пол. На малоумен ли ти приличам
    Единственият - 'Let^the^Music^Play'

    'Evil ubique'

  22. #22
    Ше го срещнеш кат ми пишеш

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си