.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1
    Rapana3
    Guest

    Страшни историйки

    Здравейте! Тук можете да пишете измислени от Вас страшни истории.
    Ето една измислена от мен:
    Баща с петгодишното си момче отишли на лагер в планината. Били в отделни палатки. Първата вечер от палатката на бащата се чул писък и след това зловещ смях. Момченцето се уплашило ,но не отишло да провери какво става там. На сутринта видяло,че баща му е мъртъв.
    На втората вечер в палатката на детето влязла тъмна фигура с кървав нож в ръка. Момченцето попитало "Кой си ти?",а съществото отвърнало "Аз съм твоята смърт!".
    На следващия ден и детето било намерено мъртво от полицията. А за тъмната фигура никой повече не бил чувал!

  2. #2
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    И как точно без останал някой жив, ще имаме удоволствието да четем този разказ ?

  3. #3
    Голям фен Аватара на Ouroboros
    Регистриран на
    Mar 2014
    Мнения
    987
    Цитирай Първоначално написано от Rapana3 Виж мнението
    Баща с петгодишното си момче отишли на лагер в планината. Били в отделни палатки. Първата вечер от палатката на бащата се чул писък и след това зловещ смях. Момченцето се уплашило ,но не отишло да провери какво става там. На сутринта видяло,че баща му е мъртъв.
    На втората вечер в палатката на детето влязла тъмна фигура с кървав нож в ръка. Момченцето попитало "Кой си ти?",а съществото отвърнало "Аз съм твоята смърт!".
    На следващия ден и детето било намерено мъртво от полицията. А за тъмната фигура никой повече не бил чувал!
    Темата е добра, ноо историята ти е меко казано тъпа. Детето му било на 5, но няма нищо, в отделна палатка ще е.

  4. #4
    Супер фен Аватара на socareless
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    1 260
    Цитирай Първоначално написано от Ouroboros Виж мнението
    Темата е добра, ноо историята ти е меко казано тъпа. Детето му било на 5, но няма нищо, в отделна палатка ще е.
    мхм и убийството на баща му явно не му е скапала настроението за къмпинг та е решило да остане и втора вечер

  5. #5

  6. #6
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си