.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 24 от общо 24
  1. #1

    Lightbulb Размер :( ПОМОЩ!

    Сдравейте,
    на 9 съм а пенисът ми е само 8см и не знам малък ли ми е? Много се притеснявам, че ще си остане така !!1!!! Ще ми кажете ли до каква възраст расте и дали въобще ще порастне :@ не искам цял живот да ми е 8 см, а на съучениците ми са им по 10+ см, моля Ви ПОМОЩ!
    |DC -Wild#Cat!!♥

  2. #2
    Супер фен Аватара на Christinna
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    1 951
    Сдравей,
    сазтреляй зе

  3. #3
    Мега фен Аватара на smilegirl12
    Регистриран на
    Dec 2012
    Мнения
    4 112
    Цитирай Първоначално написано от Christinna Виж мнението
    Сдравей,
    сазтреляй зе
    Съгласна

  4. #4
    Много ви се моля не ми се подигравайте а ми помогнете!
    |DC -Wild#Cat!!♥

  5. #5
    Моля ви ! мама туко що дойде и ми каза aigasi kompa we и казах, че след 5 минути ще го гася ( Моля ви !
    |DC -Wild#Cat!!♥

  6. #6
    Мега фен Аватара на smilegirl12
    Регистриран на
    Dec 2012
    Мнения
    4 112
    НА 9 СИ ИМАШ МНОГО ВРЕМЕ НЕ СИ МИСЛИ ТАКИВА ГЛУПОСТИ А УЧИ

  7. #7
    Мега фен Аватара на galaxy29
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    11 775
    яж нескуик

  8. #8
    Хххахаххахаххахахахах е тоя пост ма кара да си го уголемявам Предлагам ти да си купиш машина за уголемяване!1!1!1!1

  9. #9
    От къде да си купя такава машина? Търсих в интернет ама или са по много пари или нищо не намирам ;( Твоята от къде си я купи и за колко пари, защото мама не ми дава много джобни и не ми дава да ходя по далеч от нашия квартал
    |DC -Wild#Cat!!♥

  10. #10
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 026
    be ti si trolcho be, a ako naistina si tolkos prost, spoko, nqma momche na 9 s 15 sm pishka a tvoyta she raste spx .. az na tvoyte godini si tursih igrachkite, a ti za penisa si razpitvash

  11. #11
    Голям фен Аватара на Ouroboros
    Регистриран на
    Mar 2014
    Мнения
    987
    draid ще излезе пророк тук

    Цитирай Първоначално написано от draid Виж мнението
    И съответно на 8 съм ама пишката ми е е само 10см как да си я удължа за една седмица.

    Искрено се радвам, че във времето в което израснах, дори не си мислехме за секс на 12-13г а се чудехме каква щуротия да направим.

    До PainInTheAss - Трябва да си поливаш пишката с мноооого олио веднъж на ден. Като я полееш, почваш да я търкаш и галиш. Ако щръкне и стане корава, ще ти порасне. Ако обаче, я търкаш половин час и тя си остане клюмнала надолу, никога няма да порасне и ще трябва да отидеш на лекар да ти предпише таблетки за удължаване на пишката.

  12. #12
    Голям фен Аватара на SkiCatA
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    Stara Zagora
    Мнения
    711
    и защо на 9 години ти пука колко ти е голяма пишката пък и не е важен размера, а как го използваш !!! Иначе спокойно - няма да си остане толкова малък, имайки впредвид, че ти си още в началото на пубертета и сиг още даже нямаш и едно косъмче
    Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни.

  13. #13
    Голям фен Аватара на Ouroboros
    Регистриран на
    Mar 2014
    Мнения
    987
    Цитирай Първоначално написано от SkiCatA Виж мнението
    имайки впредвид, че ти си още в началото на пубертета и сиг още даже нямаш и едно косъмче
    Пич, той е на 9. Пубертета започва НАЙ-РАНО на 12.

  14. #14
    Голям фен Аватара на hey.mistery
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    535
    Стига вече с този размер..
    Занимавай се с играчките ти, не с пишката ти.

  15. #15
    Ахахахаха, тоя има ебаси малката пишка, аз на 9 ми беше 20 санта и педерасите по плажовете ми завиждаха на пищова.

  16. #16
    Мега фен Аватара на draid
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    5 918
    Най-добре е да скочиш от високо или под някой влак знам ли и аз, ама със сигурност да лишиш света от присъствието си.

  17. #17
    Брейй какви проблеми имат днешните деца . Па вземи го вържи за леглото и дърпаййй, дърпаййй па изведнъж ще порасне.

    П.С: Вземи прочети "Дядо вади ряпа"

  18. #18
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    Спокойно, пишката ти ще расте правопропорционално с акълът ти. Така, че започни да наблягаш на образованието.

  19. #19
    Fragments
    Guest
    Имам чувството,че тука мога да си седя цял ден и да се смея на човешката простотия и на отговорите които поучават OP.Аз на 9 годинки съм ставал в 7 часа за да не изпусна детските филмчета по БТВ и Нова,след което излизах с приятели и се прибирахме винаги към 12-13.Излизахме пак към 15-16,катерехме се по дърветата,гонехме се,играехме на какво ли не Ех спомени...

  20. #20

    Post

    Дай да видим ключовите думи сега:
    Цитирай Първоначално написано от PainInTheAss Виж мнението
    Сдравейте,
    Christinna дава добър съвет за това.
    Цитирай Първоначално написано от PainInTheAss Виж мнението
    !!1!!!
    Успокой се, няма нужда от такава разтревоженост!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!1111111!
    Цитирай Първоначално написано от PainInTheAss Виж мнението
    на 9 съм а пенисът ми е само 8см и не знам малък ли ми е? ... а на съучениците ми са им по 10+ см
    Няма да го коментирам, само искам да попитам един въпрос: От къде знаеш?
    Цитирай Първоначално написано от PainInTheAss Виж мнението
    не искам цял живот да ми е 8 см
    Ако до след 10 години още ти е 8 см ми пиши, моля те.

    Защо бързаш, имаш опашка от жени, които чакат да им пориш путетата ли? Ако са на твоята възраст не мисля, че ще имат проблем с 8 см..

    Бях чел някъде, че мъжете са готови за секс на 13, а жените на 14, изчакай поне до тогава..
    Последно редактирано от Bonnev : 08-04-2014 на 21:28

  21. #21
    Абе ти си на 9. Има много време. Ще ти порасне. И мисля че в тази възраст трябва да учиш, а не да мислиш колко ти е дълъг пениса.
    Последно редактирано от gbbonev13 : 08-04-2014 на 12:08

  22. #22
    Имаш още много да растеш

  23. #23
    Хей мъник, не се притеснявай от нищо, само на девет си Още не си влязъл в пубертета - там се случва всичко, ще ти се проемни гласът, ще започнеш да се окосмяваш, ще се появят гадните пъпки и може би най-хубавото за теб от всичко ще бъде това, че онова в гащите ще започне да расте Не се плаши! Момчетата се развиват до 25 годишна възраст, помисли си още колко време имаш. По-добре поговори с някой по-голям, нямам в предвид родителите ти, защото най-вероятно се притесняваш да обсъждаш такива неща с тях, щом пишеш по форуми. Попитай някой братовчед, по-голям приятел или просто вземи учебник по биология за 8-ми клас, там има цял урок за мъжката полова система, където е описано и това. Не разчитай на интернет, както може би знаеш е пълно с недостоверна информация, а и по форумите те заливат с обиди и подигравки... Поговори с някого

  24. #24
    Цитирай Първоначално написано от RapExotic Виж мнението
    Спокойно, пишката ти ще расте правопропорционално с акълът ти. Така, че започни да наблягаш на образованието.
    joke's on you
    |DC -Wild#Cat!!♥

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си