.
Затворена тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11

Тема: ДЕКОЛОР

  1. #1

    Red face ДЕКОЛОР

    Здравейте ) Исках да ви попитам дали сте използвали decolor time https://rosaimpex.com.tr/product.php?ProductID=132 ето това ? Въпросите са ми няколко, какъв е резултата след една такава кутия? И трите шишета се слагат нали (този въпрос е малко тъп,но... ) смисъл сигурно вътре е упътването де,но аз да си питам ;д как се процедира с това , много искам да го опитам защото съм с черна коса и ми омръзна е естествения цвят ми е тъмно кестеняв и ако някоя от вас е пробвала,моля нека сподели какво е станало Благодаря

  2. #2
    Мега фен Аватара на MaLkaTa_LaDy
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    3 159
    Махнах си червената боя с това само след един път. Косата ми не се увреди и да, трите се ползват, не помня как точно ставаше.
    Somewhere over the rainbow skies are blue, and the dreams that you dare to dream really do come true.

  3. #3
    благодаря ти много Дано се получи. Поне малко да се махне

  4. #4
    Голям фен Аватара на InnocentFuck
    Регистриран на
    Jun 2014
    Мнения
    550
    Оо и аз съм навитак за това ... 365 пъти съжалявам че се боядисах черна ;д

  5. #5
    аз бях червена, после черна не съм се боядисвала от 3 месеца някъде ... ДАНО СЕ МАХНЕ !

  6. #6
    Голям фен Аватара на InnocentFuck
    Регистриран на
    Jun 2014
    Мнения
    550
    И аз бях червена , после черна и от 2/3 месеца чакам да падне черната боя ... с теб споделяме една и съща съдба
    Почти се е махнала от както почнах да ползвам хума , ама малко бавничко ми се вижда и за това мисля да ускоря работата с деколор тайм


    Стана ми смешно как сме и двете с една и съща история и в една и съща ситуация

  7. #7
    хахахах нали доста странно Аз хума не съм ползвала, но почна да пада боята г/д , нооо е доста бавно а не мога да се гледам с тая черна коса и реших да пробвам с това

  8. #8
    лошото е, че още не съм усвоил тези наглед елементарни неща


    .

  9. #9

    rep

    с теб споделяме една и съща съдба https://www.teenproblem.net/forum/geometry dash subzero
    Последно редактирано от desrey : 12-22-2022 на 01:37

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от girl ^^ Виж мнението
    хахахах нали доста странно Аз хума не съм ползвала, но почна да пада боята г/д , нооо е доста бавно а не мога да се гледам с тая черна коса и реших да пробвам с това fleeing the complex

    Вие сте доста приключенски настроен към предизвикателствата, аз не съм достатъчно смел, за да го направя.

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от girl ^^ Виж мнението
    аз бях червена, после черна не съм се боядисвала от 3 месеца някъде ... ДАНО СЕ МАХНЕ Dynamons World !



    Това ме накара да се заинтересувам от крайния резултат, рискована, но сигурна награда при успех.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си