.
Отговор в тема
Страница 12 от 65 ПървиПърви ... 289101112131415162262 ... ПоследнаПърви
Резултати от 276 до 300 от общо 1613

Тема: България

  1. #276
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019



  2. #277
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Мъж се самозапали пред черква
    http://www.faktor.bg/novini/balgariy...d-cherkva.html

    Момче се самозапали в Сандански
    http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=1352258



    ПП: Какво се случва в тая държава...
    а вчера се самозапали и жена

  3. #278
    Мега фен Аватара на SHPAIdURmeN
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    4 882
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Мъж се самозапали пред черква
    http://www.faktor.bg/novini/balgariy...d-cherkva.html

    Момче се самозапали в Сандански
    http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=1352258
    Религиозни убийства.
    *GET TO KNOW*
    THE UNKNOWN

  4. #279
    По лошо е, че хора се палят, а народа им се подиграват. Палят се, а не предизвикват положителни промени за държавата.

  5. #280
    Мега фен Аватара на SHPAIdURmeN
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    4 882
    Цитирай Първоначално написано от golemiq_korab_minava Виж мнението
    Палят се, а не предизвикват положителни промени за държавата.
    Te хубаво решили да се палят, обаче не са подбрали точния момент. Съответно за това не предизвикват положителни промени.
    *GET TO KNOW*
    THE UNKNOWN

  6. #281
    Цитирай Първоначално написано от SHPAIdURmeN Виж мнението
    Te хубаво решили да се палят, обаче не са подбрали точния момент. Съответно за това не предизвикват положителни промени.
    Абе какъв правилен момент бе? хаха. Трябва да чакат някое време ли? Четеш ли какво започнаха да пишат за младата жене веднага?

    Разбира се, че няма да предизвикат нищо у тва просто племе, което всеки ден слуша какво казал Пеевски пред камерите с усмивка.
    Който е решил да прави подобна сцена 100 пъти съм го казвал - да влиза в парламента с една бомба и така.

  7. #282

  8. #283
    Мега фен Аватара на SHPAIdURmeN
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    4 882
    Цитирай Първоначално написано от golemiq_korab_minava Виж мнението
    Да, defender вече даде линк.


    Цитирай Първоначално написано от golemiq_korab_minava Виж мнението
    Абе какъв правилен момент бе? хаха. Трябва да чакат някое време ли? Четеш ли какво започнаха да пишат за младата жене веднага?
    Първо пишат за тези хора, че са били с "леки" психически отклонения, ако предприемем, че това е вярно. Няма какво да се чудим, че решили да се самозапалят.
    От друга страна, ако кажем че не са с психически отклонения и са го направили нарочно, за да покажат нещо на народа, чрез тази брутална демонстрация.
    Последно редактирано от SHPAIdURmeN : 11-04-2014 на 17:45
    *GET TO KNOW*
    THE UNKNOWN

  9. #284
    Мега фен
    Регистриран на
    Mar 2012
    Мнения
    3 048
    Цитирай Първоначално написано от golemiq_korab_minava Виж мнението
    По лошо е, че хора се палят, а народа им се подиграват. Палят се, а не предизвикват положителни промени за държавата.
    Жестовете никога не са трогвали политиците.

  10. #285
    Мега фен Аватара на SHPAIdURmeN
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    4 882
    Цитирай Първоначално написано от Aeternal Виж мнението
    Жестовете никога не са трогвали политиците.
    Окей обясни ми тази ситуация, как би реагирал (какво би направил и казал ):
    Ситуация първа :
    Ти си политик(мин. председател на България) и внезапно някой решава да се самозапали пред сградата на президентството в София. Причините за самозапалването са неясни.

    Ситуация втора :
    Ти си политик(мин. председател на България) и внезапно някой решава да се самозапали пред сградата на президентството в София. Този някой се оказва, че е със психични отклонения.
    *GET TO KNOW*
    THE UNKNOWN

  11. #286
    Мега фен
    Регистриран на
    Mar 2012
    Мнения
    3 048
    Аз съм Б.Б или съм на мястото на Б.Б?

  12. #287
    Цитирай Първоначално написано от SHPAIdURmeN Виж мнението
    Да, defender вече даде линк.



    Първо пишат за тези хора, че са били с "леки" психически отклонения, ако предприемем, че това е вярно. Няма какво да се чудим, че решили да се самозапалят.
    От друга страна, ако кажем че не са с психически отклонения и са го направили нарочно, за да покажат нещо на народа, чрез тази брутална демонстрация.
    Опитват се да ги изкарат луди, за да заличат всякакви подбуди! А истината е, че за това е виновно безпорядъка в държавата и безпомощността им да се справят! И да, един вид демонстрация, за да вдигнат народа... ама аз като гледам повечето коментирали трагедията...... какви идиоти са. НЯМА БЪДЕще

  13. #288
    Цитирай Първоначално написано от Aeternal Виж мнението
    Жестовете никога не са трогвали политиците.
    не политиците бе

  14. #289
    Мега фен Аватара на SHPAIdURmeN
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    4 882
    Цитирай Първоначално написано от Aeternal Виж мнението
    Аз съм Б.Б или съм на мястото на Б.Б?
    Написах ти , "Ти си политик(мин. председател на България)", т.е. ти си, си ти. Не си нито Б.Б, нито на мястото на Б.Б
    *GET TO KNOW*
    THE UNKNOWN

  15. #290
    Мега фен
    Регистриран на
    Mar 2012
    Мнения
    3 048
    Цитирай Първоначално написано от golemiq_korab_minava Виж мнението
    не политиците бе
    Акта се предполага, че е насочен към тях.
    Хората са твърде озверени за да погледнат нормално..

  16. #291
    Мега фен
    Регистриран на
    Mar 2012
    Мнения
    3 048
    Цитирай Първоначално написано от SHPAIdURmeN Виж мнението
    Написах ти , "Ти си политик(мин. председател на България)", т.е. ти си, си ти. Не си нито Б.Б, нито на мястото на Б.Б
    Б.Б е на път да стане председател, така че технически ще съм на неговото място :Д
    Не знам на тоя етап дали може изобщо да се направи нещо.

  17. #292
    Цитирай Първоначално написано от Aeternal Виж мнението
    Акта се предполага, че е насочен към тях.
    Хората са твърде озверени за да погледнат нормално..
    акта е насочен към президенството, като по този начин иска да покаже - ето, народе, виж какво ме принудиха политиците да направя .. Политиците обаче изопачават нещата, а народа само гледа сеир...

  18. #293
    Мега фен Аватара на SHPAIdURmeN
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    4 882
    Цитирай Първоначално написано от golemiq_korab_minava Виж мнението
    Опитват се да ги изкарат луди, за да заличат всякакви подбуди! А истината е, че за това е виновно безпорядъка в държавата и безпомощността им да се справят! И да, един вид демонстрация, за да вдигнат народа... ама аз като гледам повечето коментирали трагедията...... какви идиоти са. НЯМА БЪДЕще
    Разбира се, факта не може да бъде пренебрегнат, че някой се е самозапалил, това е ужасно и неприятно.
    Пхах, но каква подбуда е тази, която е тиха подбуда. Под тиха подбуда имам предвид, че тези хора не са изказали своето мнение нито пред медиите, нито пред огромна публика, защо биха се самозапалили и съответно с каква цел.
    Щом това не е направено, всеки ще си мисли, че имат психически отклонение или някаква си друга причина.

    Давам пример : По време на мирните протести, през 2013 година (не съм сиг.), имаше едно младо момче(около 25г.), което се самозапали, но тогава бе ясно защо го прави, съответно подейства още повече на протестите и на цялата страна и получи дадените почести от хората в града където се самозапали.
    *GET TO KNOW*
    THE UNKNOWN

  19. #294
    Цитирай Първоначално написано от SHPAIdURmeN Виж мнението
    Разбира се, факта не може да бъде пренебрегнат, че някой се е самозапалил, това е ужасно и неприятно.
    Пхах, но каква подбуда е тази, която е тиха подбуда. Под тиха подбуда имам предвид, че тези хора не са изказали своето мнение нито пред медиите, нито пред огромна публика, защо биха се самозапалили и съответно с каква цел.
    Щом това не е направено, всеки ще си мисли, че имат психически отклонение или някаква си друга причина.

    Давам пример : По време на мирните протести, през 2013 година (не съм сиг.), имаше едно младо момче(около 25г.), което се самозапали, но тогава бе ясно защо го прави, съответно подейства още повече на протестите и на цялата страна и получи дадените почести от хората в града където се самозапали.
    Жената точно е показала какво иска да изрази - пред президентството, когато дори е имало събрание, а не в гората. Днес двете нови палежа се съвпадат с връщането на борисов за премиер ...
    Миналата година изгоряха 10 човека, а днес отново Герб се връща. Хората се палят не защото са болни, ами защото не издържат на напрежението.

    Още 2013 година направихме рекорд СВЕТОВЕН по подпалвачи.. сега ще направим космически рекорд! А простия народ не пука. Хората гледат и се смеят или злобеят.

  20. #295
    Мега фен
    Регистриран на
    Dec 2010
    Мнения
    5 613
    А простия народ не пука. Хората гледат и се смеят или злобеят.
    А какво да направят ? Да свалят правителството и да сложат неонацистите на власт ?

  21. #296
    Мега фен
    Регистриран на
    Mar 2012
    Мнения
    3 048
    Цитирай Първоначално написано от Auriss Виж мнението
    А какво да направят ? Да свалят правителството и да сложат неонацистите на власт ?
    SIEG HEIL

  22. #297
    абе един нормален народ за нищото скача, влиза в парламента изселва политците, пък хора има. .. . . те нашите миналата година кой са свали от власт с мирните протести ве?

  23. #298
    самоубийствата не са на религиозна основа - в библията те са най-големия грях.

  24. #299
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Това е плодът на 25 годишните велики реформи за европейско бъдеще за народа или по-скоро за хората факли.

    И като си представя, че това беше целта, даже прецедента беше казал, че прехода бил свършил.

  25. #300
    Мега фен
    Регистриран на
    Mar 2012
    Мнения
    3 048
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Това е плодът на 25 годишните велики реформи за европейско бъдеще за народа или по-скоро за хората факли.
    И какво е решението

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си