.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 25 от общо 66

Hybrid View

  1. #1
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Зелено си още.. говорех да нагаждаш твоя характер, не чуждия. Ако някой ми посегне на характера, ще му счупя ръцете. В сериозните отношения, човек се променя.. независимо дали го осъзнава или не.. Няма незаменими хора казах и т'ва е факт, а че е клише, не означава, че не е вярно, но по-скоро отговора е нещо от сорта на. Че влака не е един. Дори и да изпуснеш един, да катастрофираш с друг и прочие, винаги ще има още влакове, никой не е безценен, незаменим и прочие детинщини. Човек се развива докато умре. Ако човек ти е над категорията е лесно да го настигнеш, трудно е да се опиташ да повдигнеш човек до твоето ниво, особено ако той не го желае. Да си допаднеш с някого и да си паснете са две последователни неща, първо си допадате, после ако има изглед си пасвате. Но знай, няма двойки, които да си паснат ей така от само себе си и хоп да са най-щастливите. Всички двойки имат проблеми, някой маловажни други много важни все тая. Важното е да не се засягаш и афектираш от тези проблеми/скандали и прочие. живота на никой не е приказка / макар много да искат. / За т'ва живей си живота, влакове ще има.
    Да не говорим, че един влак може да ти пасва сега, но след 20 години съвместно съжителство да не е вече твоя влак. Целта е да намериш човек, който желае да се изменя заедно с теб, за по-доброто на "вас". И все пак пътници много, влакове много. Няма незаменими, перфектни, идеални. Има истински.
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  2. #2
    Мега фен Аватара на Lilanda
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    7 820
    Цитирай Първоначално написано от AnarchyBoy Виж мнението
    Да си допаднеш с някого и да си паснете са две последователни неща, първо си допадате, после ако има изглед си пасвате.
    Именно - ако има изглед. Последното изречение от абзаца беше сложено именно заради това - да си допаднеш с някого прави взаимоотношенията ви приятелство, да си паснете вече е друга работа.

    Току-що си противоречи отново, но все тая, не това е важно.

    Мисля, че обърнахме прекалено много внимание на влака и пренебрегнахме пътниците, които за мен са ключови в израза.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си