.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 19 от общо 19
  1. #1
    valen7h
    Guest

    Question Турски сериали?

    Здравейте съфорумници.
    Започвам на право. Гледам турски сериали, повечето са наистина интересни, но неразбирам защо повечето се гаврят с тях, става им смешно или просто са някак си отвратени? Защото бабите ли ги гледат или какво? Има известна прилика с американските, но турските са една идея по- консервативни предполагам? Приятелите ми не знаят, че гледам подобни сериали, защото сигурно ще ми се изсмеят в лицето, но не виждам нищо лошо в това.

    Гледала съм Огледален свят <3 и продължението, което е сега който имаше много гаден финал, Една любовна история <3 и отново финала ме разочарова, завърши ужасно, Север юг, който скоро ще започва <3, Времето лети(доста е.. как да кажа.. тежък), също Златния век, който не го следих много много, но също е хубав, Пепел от рози общо взето те са любимите ми. Първите три ги следях с огромен интерес, още от началото ме грабнаха, а и двойките бяха невероятни.

    И не, не съм трол. Създадох темата от чисто любопитство.
    Вие сте.
    Последно редактирано от valen7h : 09-04-2014 на 11:54

  2. #2
    На теб са ти интересни, но на много хора не са. Майка ми и баща ми гледат турски сериали и все като мина покрай телевизора чувам типичните изрази "Пепел ти на устата", "Да не чува дявола", "Дано да е за добро", "ФЕРИЯ?! ФЕРИЯ?!" или пък някакви се бият/сочат пистолетите си един срещу друг, или са в затвора, или са в болница и въобще все едни и същи сцени. Много бавно става всичко, много разтегнато, лоша актьорска игра (главно преиграване), все едни и същи сцени, същи истории + трагичното озвучаване на български... Няма как да остана впечатлен. Скучни са и гаврата с тях е с цел да се направят малко по забавни. Не казвай на приятелите си, че гледаш турски сериали, защото тях това не ги вълнува и ако им говориш за това само ще ги отблъснеш.

  3. #3
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    Няма лошо, че гледаш турски сериали. Много по-смислени са от латиноамериканските например. Всяко популярно нещо бива иронизирано. Едно време по същия начин иронизираха латино сериалите. Тук обаче има и още един негативен фактор - историческия. Някой хора като чуят, че нещо е турско веднага превключват в защитен режим и дори не си правят труда да разберат за какво става въпрос.

  4. #4
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    po-losho ot turskite seriali sa indiiskite

  5. #5
    Голям фен Аватара на Andjyy
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    София
    Мнения
    914
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    po-losho ot turskite seriali sa indiiskite
    Даа!

  6. #6
    Голям фен Аватара на Ouroboros
    Регистриран на
    Mar 2014
    Мнения
    987
    Турските сериали са уникално еднообразни, лигави и даже нелогични. Но... Мога да ги изтърпя. Просто отивам в другата стая, слагам слушалките и свободааа!
    Обаче.
    Обаче.
    Индийските сериали... В мига, в който видя как някой гледа тези педалско-бисексуални лигавщини, примесени с "АААААААААА БИДАЙЙЙЙ БАЙДАААААААЙЙЙ", без да се замислям, отивам, хващам телевизора и жусс през прозореца.

  7. #7
    Мега фен Аватара на Dagichka
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    4 006
    мен пък не ми пука от какъв произход е сериала
    сапунките са си сапунки, трудно да научиш нещо от тях, ама за губене на времето стават.
    гледах и аз Огледален свят, ама продължението не ме кефи, разводниха много :д както и Забраненият плод и всичките Перли-мерли. индийски май не съм гледала, но като колоритност и музика ме радват боливудските филми. пък латиноамериканските са си класика, като малка бях луда фенка на разните там Трима братя, три сестри и Сребърните ангели.. тцтц

  8. #8
    От толкова много бози, кога въобще ти остава време за приятели?

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от Ouroboros Виж мнението
    Турските сериали са уникално еднообразни, лигави и даже нелогични. Но... Мога да ги изтърпя. Просто отивам в другата стая, слагам слушалките и свободааа!
    Обаче.
    Обаче.
    Индийските сериали... В мига, в който видя как някой гледа тези педалско-бисексуални лигавщини, примесени с "АААААААААА БИДАЙЙЙЙ БАЙДАААААААЙЙЙ", без да се замислям, отивам, хващам телевизора и жусс през прозореца.
    И аз съм на твоето мнение. Тези сериали нямат и оригиналност в историите си.Като отида при баба и дядо нон-стоп съм със слушалки(Да живеят всички рок банди които успяват да заглушат турските помии).
    За радост те не гледат индийски сериали много, но за жалост братовчед ми, за да ме дразни, им купи тон колони за телевизора.
    Последно редактирано от Light_Dreamer : 09-09-2014 на 19:29

  10. #10
    Мега фен Аватара на prosto_chovek
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    7 490
    По - добре, че си ги гледалА, а не гледаЛ. Иначе - щото са пълни бози, изнасилващи те интелектуално и причинявайки на съзнанието ти вреда, каквато и най - отровните гъби не биха могли. Конкурират се с американските риалитита в моментите им на кулминация. За да не те обидя, това е поо - фолкът на филмовото изкуство.
    "И гълъбът, сбрал топлина от кръвта,
    под пазвата трепна полека,
    удари с криле и натам полетя,
    където не стигна човека."

  11. #11
    Супер фен Аватара на JDeel
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 626
    Oo и аз се изприщвам като чуя за турски сериали, ама случайно при приятели зазяпах последните серии на Кузей-Гюней преди и се оказаха нетипични и интересни, имаше съспенс

  12. #12
    Allah Akhbar
    Guest
    Аллах е велик!

  13. #13
    Мега фен Аватара на Dagichka
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    4 006
    ^тогава се гръмни в негова чест.

  14. #14
    Мега фен Аватара на skatew
    Регистриран на
    Apr 2010
    Мнения
    3 711
    Цитирай Първоначално написано от Dagichka Виж мнението
    ^тогава се гръмни в негова чест.
    :Д дагичка ги наказва
    http://www.teenproblem.net/teenid/skatew
    I know God is higher than we are, but not higher than we are, get it? (:
    who’s gonna stop the war when the same ones who start the war
    are the ones who profiteer when they shoot a rocket there it fills up their pockets here
    who’s gonna try and stop the diseases when the stockmarket value increases
    on their patented medication the vatican’s miseducation turn this planet into patients
    who is gonna lead us the right way when all our leaders gone a stray
    how long we’re gonna wait for our bright day when it already feels too late...

  15. #15
    Мега фен Аватара на Dagichka
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    4 006

  16. #16
    Мега фен Аватара на DieselBlood
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Въъъъ,маняк,ни знам ве!
    Мнения
    3 727
    Цитирай Първоначално написано от Allah Akhbar Виж мнението
    Аллах е велик!
    Браво, пич. Черпя те една свинска пържола.
    http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=220394
    една велика тема


    Боже,който си на небето,върни ни 2pac и си вземи Джъстин Бийбър!!!!

  17. #17
    Мега фен Аватара на galaxy29
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    11 775
    ахахахах гичи и diesel rofl

  18. #18
    Като цяло сапунените сериали не са ми по вкуса. Като дете гледах разни латино сериали, но турските и тях бият по глупост. Майка ми преди гледаше някакъв Листопад ли беше, какъв беше... Само като минех покай нея и им чуя звуците, които издаваха като възклицания, едни охкания, едни чудесии и ми ставаше много смешно. Като цяло има много по-интересни неща, с които да си запълваш времето. Аз не бих стояла с часове наред пред телевизора да гледам тия бози, като мога да правя нещо по-смислено и забавно.
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

  19. #19
    Rositsa:)
    Guest
    Аз пък харесвам повече индийските сериали,отколкото турските и латиноамериканските,макар че когато чуя индийска музика започвам да се кискам. Гледам индийските сериали,като комедии (поне цветовете на любовта)на Малката булка съм по-сериозна. Но както и да е.
    Няма нищо лошо в турските сериали,най-добрата ми приятелка също е много запалена по тях. Наистина няма нищо срамно в това

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си