Цитирай Първоначално написано от I love Music Виж мнението
Купих си тези http://fhl.bg/products/product/1776/amino-hydro-32.html аминокиселини и искам компетентен човек да ми каже как и по колко таблетки да приемам.
В статията от линка, който си дал е написано как да се вземат: "Препоръчителна дозировка: Приемайте 3 таблетки три пъти на ден между храненията или веднага след тренировки с голямо количество течност".

Значи протеините, които ядеш с месото всеки ден са изградени от свързани помежду си аминокиселини. Тъй както къщата е изградена от отделни тухли, по същия начин протеина от месото, млякото е изграден от 20 вида аминокиселини. Когато ядеш месо или пиеш мляко, то се разпада в червата с помощта на ензимите на аминокиселини. И само по тоя начин се усвоява от организма, във вид на аминокиселини. Които се всмукват през стената на червата и попадат в кръвообращението.

По тая причина аминокиселините от препарати се усвояват много бързо. защото не е необходимо както протеина първо да се разлагат на амино чрез ензимите в стомаха и червата. Подходящи са за бързо действие и бързо попълване на протеинов дефицит. Дали да ги вземаш е по-скоро финансов проблем, дали можеш да си ги позволиш.