.
Затворена тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10

Тема: Косопад.

  1. #1

    Unhappy Косопад.

    Имам ужасен косопад. Като се къпя, по ръцете ми се заплитат косми и като ги подредя по мивката се плаша. Като се сресвам също пада голямо количество коса. Не съм забелязала плешива част от главата ми, но досега какъвто и шампоан на големите марки да ползвам не помага, а в някой случаи дори по-лошо става. Преди също се скубех като се сресвам, но сега количеството коса драстично се увеличи. Можете ли да ми препоръчате някаква маска, ампули и разни такива витамини и медикаменти, които от личен опит сте се уверили в тяхното действие, защото вече ми омръзна от шампоани и балсами и косми из цялата къща. Благодаря предварително.

  2. #2
    Супер фен Аватара на fanton1
    Регистриран на
    Aug 2014
    Мнения
    2 499
    попринцип от косата падат май около 80 косама на ден така че не ми се струва нещо много обезпокояващо

  3. #3
    Преди не падаха толкова много колкото падат сега. Ако беше така, не мисля , че щях да забележа някаква разлика..

  4. #4
    Голям фен Аватара на joannalof
    Регистриран на
    Apr 2009
    Мнения
    818
    Пробвай с коприва,сок от лимон,витамини.Аз така успях + шампоана на Билка против косопад и тоника.
    Животът е като огромно виенско колело - върти се,нови хора качват се и слизат. Първо си долу, после горе. И изпитваш страх от височините, и от долините. Но въпреки всичко винаги носиш тръпката и желанието за живот в себе си. <3 (h)

    Цитирай Първоначално написано от meche95
    off i az se 4ydq dali da se topiram i da iam syper qk obem noo moje o6te ot 1viq den da biq na o4i?

  5. #5
    Мега фен Аватара на DragonLady
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    Варна
    Мнения
    5 043
    Лятото бая ми се скубеше косата, но след като започнах да използвам този серум http://www.enzo.bg/wella-professiona...rotiv-kosopad/, вече се скубе значително по-малко докато се къпя, проблема с повечето скубане остана само при сресване на мокра коса. Не е напълно решение на проблема, но пак е по-добре от преди положението.

  6. #6
    Добре благодаря, ще опитам.

  7. #7
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    Бирена мая.

  8. #8
    Шампоан и капсули Фитовал много помагат, лично съм изпитвала това, което преживяваш и наистина благодарение на Фитовал се спасих. Можеш да си правиш и маска с жълтъци, много е полезно, дори да нямаш косопад. И спри да си третираш косата по какъвто и да е начин.
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

  9. #9
    Скъпи skyfullostars и потребители на форума, ако имате проблеми с косопада и растежа на косата си,не взимайте глупавите шампоани и маски, които непрекъснато рекламират по сайтове и реклами по телевизията, а ми се доверете като фризьор с над 20 годишен опит и се купете професионални ампули за борба с косопада.Аз в работата си главно използвам Ампулите на ALFAPARF и Farmavita . Това са фирми с световни традиции в бранша .Най- евтино си ги купувам от този сайт : http://zakosata.com
    Тук има цялото разнообразие от ампули , които са ви необходими за борбата с
    косопада. Повярвайте ми ампулите са наистина най- ефикасният метода против косопад!

  10. #10
    Супер фен Аватара на Devilsplaymate
    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    Nowhereland
    Мнения
    1 280
    Аз ползвах ампули + шампоана от същата серия, които за съжаление не мога да се сетя как се казваха точно сега, но по-късно ще си редактирам мнението и ще ги напиша. Помагат определено, но за съжаление изсушават косата.
    Сега съм със шампоан на Selective против косопад и съм доволна, можеш да си го поръчаш при фризьор. Моя приятелка ползваше Новофан и мисля, че го купуваше/поръчваше в аптеките.
    Simplicity, complexity, oh what a tragedy! Reality, insanity, strange normality. Incredible, untouchable, but just visual...

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си