.
Отговор в тема
Страница 23 от 27 ПървиПърви ... 13192021222324252627 ПоследнаПърви
Резултати от 551 до 575 от общо 668

Тема: Избори 2014

  1. #551
    Мега фен Аватара на galaxy29
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    11 775
    хахах :Д


    някой има ли телефона на 'емигрантчето' от тази песен http://youtu.be/Vxzg2NX5hWc че се влюбих ;/

  2. #552
    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението
    Мен обаче ме изненада Корабът какво плюе, бях готова да си заложа главата, че е ударил хикса на БСП-то с ентусиазма на червена бабичка.
    WTF
    И как реши, че ще съм за БСП?! Тва, че съм говорил за комунизма с кво означава, че подкрепям европейката Станишефф?
    Пък въобще, че подкрепям Русия и искам системата да се промени, какво общо има БСП?!

    Напротив, дори както казах по-долу гласувах за Кунева, въпреки че те са крайно десни и против Русия, но го направих, защото в листите им хората им са добре изявени специалисти, образовани и интелигентни, а това е много важно при управлението. Докато тези от Патриотичен фронт половината са имали далавери с АТАКА и много ги знам какви са, никъде не пише. Само за един член прочетох и не останах много доволен.

  3. #553
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    благодаря за цирка

  4. #554
    Повече от фен Аватара на Кал
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    359

  5. #555
    Мега фен Аватара на DarkTemplar
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    10 117
    Корабът ме изненадва.
    Welcome to the Jungle...

  6. #556
    Мега фен
    Регистриран на
    Dec 2010
    Мнения
    5 613
    корабът е свястно момче с развито чувство за справедливост. При други обстоятелства вероятно би излязла силна личност от някой с подобен характер, ама му липсват и знания, и зряло поведение. Пък и си е объркал образованието, та ще има тепърва да си сърба попарата. Не че е виновен, де - явно и подсъзнателно му е ясно, че на доста лайняно място се е случило да се пръкне на тоя свят и оттам озлоблението.

    // нещо ме избива на философстване днес

  7. #557
    Мега фен Аватара на dimitar_ak
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    София
    Мнения
    4 979
    Отново се случи така, че в деня на изборите съм в Гърция. Явно така е по-добре.

  8. #558
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от golemiq_korab_minava Виж мнението
    WTF
    И как реши, че ще съм за БСП?! Тва, че съм говорил за комунизма с кво означава, че подкрепям европейката Станишефф?
    Пък въобще, че подкрепям Русия и искам системата да се промени, какво общо има БСП?!

    Напротив, дори както казах по-долу гласувах за Кунева, въпреки че те са крайно десни и против Русия, но го направих, защото в листите им хората им са добре изявени специалисти, образовани и интелигентни, а това е много важно при управлението. Докато тези от Патриотичен фронт половината са имали далавери с АТАКА и много ги знам какви са, никъде не пише. Само за един член прочетох и не останах много доволен.
    е как си за Русия пък подкрепяш тия дето искат санкции срещу Русия (да не говорим, че тези санкции пряко въздействат и върху икономиката на България) - това дори не е прагматично за България, а чиста проба злобичка към Русия или лизане на европейски задници.

    Някой от тях да е поискал санкции за Израел за геноцида в Газа.
    Последно редактирано от defender : 10-07-2014 на 14:21

  9. #559
    Цитирай Първоначално написано от Auriss Виж мнението
    корабът е свястно момче с развито чувство за справедливост. При други обстоятелства вероятно би излязла силна личност от някой с подобен характер, ама му липсват и знания, и зряло поведение. Пък и си е объркал образованието, та ще има тепърва да си сърба попарата. Не че е виновен, де - явно и подсъзнателно му е ясно, че на доста лайняно място се е случило да се пръкне на тоя свят и оттам озлоблението.

    // нещо ме избива на философстване днес
    Ам не дей да философстваш, при положение, че нямаш нужните бази данни за мен..
    Почна добре, после оплеска. Нито образованието ми не е лошо, нито родното ми място и семейство.
    Знанията се добиват с желание, зрялото поведение не знам под каква форма го интерпретираш, а характерът ми в реалността и пред хората е доста по-скромен.

  10. #560
    Мега фен
    Регистриран на
    Dec 2010
    Мнения
    5 613
    дае ок

  11. #561
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    е как си за Русия пък подкрепяш тия дето искат санкции срещу Русия (да не говорим, че тези санкции пряко въздействат и върху икономиката на България) - това дори не е прагматично за България, а чиста проба злобичка към Русия или лизане на европейски задници.

    Някой от тях да е поискал санкции за Израел за геноцида в Газа.
    Виж, не съм ги следял колко и какво са говорили за Русия, естествено, че не съм съгласен с тях за това, но имат ясно очертани цели. Всеки има някакви вътрешни нагласи и посоки на разсъждения, но това не трябва означава да прекъсва и отрича мирогледа на всички останали, защото общата кауза все пак се препокрива.
    Ти в момента ми казваш да избирам между лизане на Руски задници и европейски?! Защото за мен да идват париците с куфарчета от Русия в ръчичките на Волен от атака, Първанов и тези от Патриотичен фронт - си е чисто лизане.
    Ако беше следил Сидеров, щеше да разбереш, че първо подкрепяше Герб, после се съюзи с ДПС и БСП, а сега е директно роботче на Русия.

    На другите избори мога отново да си променя мнението и да гласувам за друг. Това, че съм гласувал, забележи, не означава , че подкрепям истинно някого. Песимист съм за новото правителство, нито имам доверие на Блокове, нито нищо, ама не се направлявам от запленителни речи на някои хора, каквато грешка ти направи. Трябва да знаеш, че политиците са уникални режисьори и актриси, за да стигнат до там. Не трябва само да се слушат, ами и да се проверяват много стриктно нещата.

    Като се замислиш в днешните времена, ако се обърнем с Русия - олигархията ще се вземе още по-големи размери, всички цивилизовани пътища към една обединена Европа ще се затворят и в един момент дори може и да съжаляваме, защото Русия докато промени нещо съществено в този строй ще минат още десетилетия, не си ли се замислил?

    А, че демокрация няма да видим, то е ясно. За сега Русия не ни предлага нещо по-добро, смисъл ще ни предложи същото квото и в Украйна. Комунизъм там няма, няма и да ни го турят тук. Всичко зависи от нашите мозъци, а те уверявам, че АТАКА заедно с Волен са 80% неграмотни икономически и всякак, за да осигурят технологично и каквото и да е бъдеще на България в модерния свят.

  12. #562
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от golemiq_korab_minava Виж мнението
    Ако беше следил Сидеров, щеше да разбереш, че първо подкрепяше Герб, после се съюзи с ДПС и БСП, а сега е директно роботче на Русия.
    10 пъти съм казвал, че по принцип цялата система е порочна, гласувал съм за Атака единствено на база какво говорят и каква им е програмата, не че се надявам на нещо на политиците.
    Но пък да гласувам за партия като РБ с коренно различни възгледи на моите това се е откровена простотия, мой си доста объркан човек.

  13. #563
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    10 пъти съм казвал, че по принцип цялата система е порочна, гласувал съм за Атака единствено на база какво говорят и каква им е програмата, не че се надявам на нещо на политиците.
    Но пък да гласувам за партия като РБ с коренно различни възгледи на моите това се е откровена простотия, мой си доста объркан човек.
    ама тя програмата на атака е уникално фантастична, написана е като за деца.

    ти прочете ли програмата на някоя друга партия? Не забеляза ли, че всички програми са доста приятно четиво и си приличат ?
    Не, по програми всички партии ми харесват, ама не всичко е възгледи според мен, още повече, че нито АЗ нито ТИ, пък и който и да е от младите във форума сме много наясно със ситуациите, че да знаем със сигурност какво и защо е така.

  14. #564
    Мега фен Аватара на DarkTemplar
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    10 117
    Всъщност ДПС е номер едно сред ромите и хората с основно образование. 44% от ромското население е избрало партията на Лютви Местан. Сред гласоподавателите с висше и средно образование обаче предпочитаните партии са ГЕРБ и Реформаторският блок, а БСП е назад. За тези две партии са гласували и българите. Така левицата изглежда изоставена от повечето социални групи с изключение на възрастовите групи, където е първа сила при избирателите над 60 години. Тя е получила 31% от този вот.
    Нищо изненадващо.
    Welcome to the Jungle...

  15. #565
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Реформаторите в Бургас се счепкаха заради преференциалния вот

    http://www.blitz.bg/news/article/295102

    ПП: Почва се

  16. #566
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Реформаторският блок се разцепи в ефира

    "Реформаторският блок се разцепи в ефира на "Здравей, България" по Нова телевизия. Причина за това стана продължаващото напрежение между Петър Москов от ДСБ, Божидар Лукарски от СДС и Меглена Кунева от ДБГ. Стигна се дотам, че самият водещ Виктор Николаев заяви: "Вие току-що се разцепихте"."

    http://www.blitz.bg/news/article/295...m_source=blitz


    ПП: След като изпълни заветната си цел да влезе в парламента РБ започва да изпълнява предизборните си обещания към избирателите.
    --------------------------

    Свиха марката Реформатори

    "Марката е регистрирана в Патентното ведомство от човек на Меглена Кунева зад гърба на ръководството на коалицията."

    "Във Фейсбук тръгнаха взаимни обвинения сред реформаторите, че се прави опит името на блока да бъде присвоено при евентуално разцепление в парламента."

    "Два лагера се оформиха в блока по въпроса дали ще подкрепят правителство на ГЕРБ с премиер Бойко Борисов."

    "в блока искат да постигнат обща позиция, а не да се разцепят. Търсенето на консенсус ще започне днес на общо заседание на председателите на партиите."

    "Другите двама членове на ПГ на реформаторите са Корман Исмаилов от НПСД и Борислав Великов от БНД, чиито позиции засега са на кантар."

    http://www.standartnews.com/izbori_2...ri-257162.html



    ПП: Това е стилът..

    Те хората до сега нямали консенсус в блока ама сега щели да го търсят, да го бяха казали преди изборите.

    Да гласувам за тези май наистина трябва да имам шизофренични симптоми, те в блока имали различни лагери с различни виждания за политиката на блока.

    Вие за кое точно мнение за политиката на РБ гласувахте - за мнението на Корман Исмаилов от НПСД или на Борислав Великов от БНД, или на Кунева от ДБГ, на Петър Москов от ДСБ, или на Божидар Лукарски от СДС или на Николай Ненчев от БЗНС?

    От къде точно искате те колективно да почнат реформите в наща татковина.

    Ше са упраим ве.
    Последно редактирано от defender : 10-08-2014 на 07:00

  17. #567
    Мега фен
    Регистриран на
    Mar 2012
    Мнения
    3 048
    При положение, че си гласувал за атака, да използваш термина 'шизофреничен' за описание на друга партия е меко казано иронично.

  18. #568
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от Aeternal Виж мнението
    за описание на друга партия
    не партия, а партиииии

    в РБ има толкова лидери колко май във всички останали основни партии участвали в изборите взети заедно.

    Кажи ве, кой е личността-лидер в таз партия.

  19. #569
    Мега фен Аватара на DarkTemplar
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    10 117
    РБ е сбор от 7 партии, нормално да има различни позиции и виждания по един или друг въпрос. За разлика от другите партии и коалиции, при тях нещата се решават демократично, а не авторитарно, като се изслушват всички позиции и мнения.

    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    кой е личността-лидер в таз партия.
    Радан Кънев
    Welcome to the Jungle...

  20. #570
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от DarkTemplar Виж мнението
    РБ е сбор от 7 партии, нормално да има различни позиции и виждания по един или друг въпрос.
    Разбира се, а аз като готин избирател колко различни позиции трябва да имам в главата си и в мисленето си, че да ги избера.


    Цитирай Първоначално написано от DarkTemplar Виж мнението
    Радан Кънев
    :*

  21. #571
    Мега фен Аватара на DarkTemplar
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    10 117
    Говориш хипотетично, защото НЕ си избирател на РБ. Така че не виждам какво значение има техния консенсус или разнобой за теб.
    Welcome to the Jungle...

  22. #572
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Ми как бе, как да няма значение, щом са в парламента и оказват влияние върху вземане на политически решения значи има значение, защото политиката има пряко влияние върху житота на всички.
    Може ли такова образование в такова разкрачено положение по важни въпроси да взема адекватно участие.
    Взеха субсидиите, влезнах в парламента и сега кво, ще им гледам сеира ли, ми по-добре да си пусна някоя комедия, а от тях зависи развитието на България?
    Последно редактирано от defender : 10-08-2014 на 15:31

  23. #573
    Мега фен Аватара на DarkTemplar
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    10 117
    Стига общи приказки, тая твоя псевдо загриженост и откровена демагогия вече сме я гледали достатъчно пъти. Политики, коалиции и правителства не се правят за един ден, особено в толкова сложна обстановка като сегашната. Така че свиквай с чакането.
    Welcome to the Jungle...

  24. #574
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от DarkTemplar Виж мнението
    не виждам какво значение има техния консенсус или разнобой за теб.
    Цитирай Първоначално написано от DarkTemplar Виж мнението
    Стига общи приказки, тая твоя псевдо загриженост
    абе ти си някакъв комунист ве, баси оправданията
    Последно редактирано от defender : 10-08-2014 на 09:15

  25. #575
    Мега фен Аватара на DarkTemplar
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    10 117
    Не ми вади думите от контекста и не се мъчи да ме категоризираш, защото не ти се отдава. Това, че си бъгнат и не разбираш какво ти се говори, не е мой проблем.
    Welcome to the Jungle...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си