.
Отговор в тема
Страница 24 от 27 ПървиПърви ... 142021222324252627 ПоследнаПърви
Резултати от 576 до 600 от общо 668

Тема: Избори 2014

  1. #576
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    ейй, как обиждаш.

    като те слушам как обиждаш и репресираш за да ми затвориш устата и направо ми умират демократични клетки в мозъка

    искаш да съм послушното дете в ъгъла.

  2. #577
    Мега фен Аватара на DarkTemplar
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    10 117
    Имаш навика да вбесяваш хората с откровената си тъпота и заблуденост.

    В мозъка ти няма нищо демократично, а само глупави клишета. Бягай да лижеш любимите ти руски задници и не се занимавай с българската политика.
    Welcome to the Jungle...

  3. #578
    Супер фен Аватара на NissaN
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 201
    Аз гласувах за пръв път тази година,но не казвам за кой...

  4. #579
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от DarkTemplar Виж мнението
    да лижеш любимите ти руски задници и не се занимавай с българската политика.
    всеки задник ми е любим когато е на страна на справедливостта ве, според моите си разбирания. Не съм някакъв предрасъден глупак да робувам на партийни абревиатури, имена, титли или визия.

    Даже ще съм и за баба Пенка ако трябва.

  5. #580
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    ^ и знаеш ли кво мисля още, че точно това е демократичен човек ве, между мене и тебе аз съм демократичния пич, а точно ти си този, който е със статуквото изградено от силните на това време в което живеем.

  6. #581
    Мега фен Аватара на DarkTemplar
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    10 117
    Ами тогава отивай да си търсиш справедливостта в Кремъл.
    Welcome to the Jungle...

  7. #582
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    демокрация е да не те е срам да си различен от масата, да не те е страх да изразиш мнение различно от това, което е наложило статуквото, и точно тогава се повяват ей такива като тебе, неосъзнати агенти на тоталитаризма да обиждат и в същото време се мислят за модерни и в крак с времето. Не е ли ирония?
    Последно редактирано от defender : 10-08-2014 на 09:53

  8. #583
    Мега фен
    Регистриран на
    Mar 2012
    Мнения
    3 048
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    всеки задник ми е любим когато е на страна на справедливостта ве,
    Не съм сигурен че знаеш какво значи справедливост.

  9. #584
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    доообре, кажи ми тогава какво пише в докладите на БКП за справедливост, подрежи ми свободата да мисля самостоятелно и да стана партийно зомби.

  10. #585
    Мега фен
    Регистриран на
    Mar 2012
    Мнения
    3 048
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    доообре, кажи ми тогава какво пише в докладите на БКП за справедливост, подрежи ми свободата да мисля самостоятелно и да стана партийно зомби.
    Питай Путин, той може да те заведе на най-високото място в Москва и да ти покаже нагледно.

    ПП: Справедливостта е абстрактно понятие, не е подчинено на една или друга партийна доктрина.

  11. #586
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Май вчера Путин имаше рожден ден, да е жив и здрав.

    комунизма не е руски, той е наложен на руснаците, както на нас.
    Последно редактирано от defender : 10-08-2014 на 10:08

  12. #587
    Мега фен
    Регистриран на
    Mar 2012
    Мнения
    3 048
    И путин продължава да им го налага.
    И като стана въпрос, живота на някой друг човек да не беше поднесен като подарък за рождения ден на любимия тиран?
    Последно редактирано от Aeternal : 10-08-2014 на 10:14

  13. #588
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    ми не е сигурно.

    Просто една държава сама да отстоява интересите срещу целия западен свят и доминиращ долар изисква по-драстични мерки. Това не се прави нарочно от някакви болни амбиции, а от самосъхранение.

    ПП: ми Путин за мен не е тиран пък ти си знаеш за тебе.
    Последно редактирано от defender : 10-08-2014 на 10:16

  14. #589
    Мега фен
    Регистриран на
    Dec 2010
    Мнения
    5 613
    https://www.edx.org/course/harvardx/...x-justice-1408

    в хубави времена живеем, възползвай се

    За всеки случай :
    The principle of justice could be described as the moral obligation to act on the basis of fair adjudication between competing claims. As such, it is linked to fairness, entitlement and equality.
    Нали ... гугъл е полезен понякога. https://www.google.com/webhp?sourcei...inition+ethics

  15. #590
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Добре как да ти кажа, че за мен в момента поведението на Русия и това как си отстоява суверенитета, интересите и традициите срещу западния свят е нещо, което буди възхищение, не са като при нас, дето вече не знам дали имаме и суверенитет или той не е само по документи.

    Какво им влиза в работата на САЩ да се месят във вътрешните работи на Русия, що например САЩ не си дадат нефта и газта да им бъде приватизиран от Руска фирма.
    Последно редактирано от defender : 10-08-2014 на 10:25

  16. #591
    Мега фен
    Регистриран на
    Mar 2012
    Мнения
    3 048
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Добре как да ти кажа, че за мен в момента поведението на Русия и това как си отстоява суверенитета, интересите и традициите срещу западния свят е нещо, което буди възхищение, не са като при нас, дето вече не знам дали имаме и суверенитет или той не е само по документи.

    Какво им влиза в работата на САЩ да се месят във вътрешните работи на Русия, що например САЩ не си дадат нефта и газта да им бъде приватизиран от Руска фирма.
    Щото пък Русия е дала. Аре стига с детските провокации.

  17. #592
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    няма пък

    ай сиктир.....


    ПП: абе, вие тримата (Aeternal, Тигъра и Аруса) сте като някакви трансцидентални магьосници на New Age ве, сега ще извикам нпп да ви спука от тупаник,

    естествено, че тупаника ще бъде чрез молитва на нпп и истинските светии, а не физически, защото нпп не е такъв човек.
    .
    Последно редактирано от defender : 10-08-2014 на 10:53

  18. #593
    Мега фен
    Регистриран на
    Dec 2010
    Мнения
    5 613
    опит комплимент да ми направиш ли беше това ?

    сероизно, виж курса :}} интересен е

  19. #594
    Мега фен Аватара на DarkTemplar
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    10 117
    defender, точно ти, лизача на руски задници, който бленува по социализЪма, да набеждаваш другите за комунисти и хора с тоталитарни възгледи, е висша форма на наглост. За всеки случай отиди и си удари главата в стената няколко пъти, може да ти мине.

    Пише се трансцЕдентален, като си неграмотен не употребявай сложни термини, не ти се отдава. Не съм ти забранил нищо, имаш пълното право да бъдеш кръгъл глупак, просто се въздържай да коментираш "компетентно" неща, от които си нямаш никакво понятие, защото изглеждаш още по-зле.
    Welcome to the Jungle...

  20. #595
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Кметът на Кюстендил:

    "- Господин Паунов, днес вие излязохте с обръщение във връзка с изборните резултати от проведените предсрочно парламентарни избори и възможността Александър Методиев, по-известен като Бат Сали да стане депутат, какво точно ви провокира за да направите това обръщение...

    - Провокира ме абсолютната несправедливост, която се извършва спрямо нашите съграждани. Във всички репортажи на медиите чух как избирателите на една политическа сила не могат да говорят или не искат да говорят на български. В същото време нашите съграждани ясно показаха, че тази политическа сила изобщо не е сред тези, които са уважаваните в нашия регион, с най-ниския процент в цяла България. Въпреки всичко се готвят да изпратят точно представител на тази политическа сила да представлява нашите съграждани...

    Нямат основание да ги изпращат там, където хората ясно са показали. Осма политическа сила е тази, сложила си за водач човек с прякор Бат Сали – с 1,47 %. Няма как да остана безмълвен, защото нашите съграждани показаха ясно – Бат Сали и подобни на него нямат място в българската политика, нямат място в Кюстендилски регион."

    http://www.focus-news.net/opinion/20...tendiltsi.html

    мъка, мъка,
    представителна демокрация или не съвсем, за какво тогава са тия избори.
    Последно редактирано от defender : 10-08-2014 на 11:55

  21. #596
    Stiga se karaite, qsno e che nqma da go bude. Idvat lainqni vremena

  22. #597
    Мега фен Аватара на DarkTemplar
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    10 117
    Те времената отдавна са лайняни, но се очертава да станат още по-.
    Welcome to the Jungle...

  23. #598
    Мега фен
    Регистриран на
    Dec 2010
    Мнения
    5 613
    Цитирай Първоначално написано от DarkTemplar Виж мнението
    Те времената отдавна са лайняни, но се очертава да станат още по-.
    ??

  24. #599
    Мега фен Аватара на DarkTemplar
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    10 117
    Ами ако не се сформира стабилно правителство, заради дребнави политически дрязги (някои от които вече са в ход) и предвид важните политически решения, които трябва да се вземат и ще определят бъдещето ни за десетилетия напред, положението няма да е особено розово.
    Welcome to the Jungle...

  25. #600
    Мега фен
    Регистриран на
    Dec 2010
    Мнения
    5 613
    Не следя политическата обстановка в страната - за какви решения говориш ? И защо да са определящи за бъдещето на страната за десетилетия напред ?

    // не те чеша между другото - не съм включвал телевизора от поне 2 години и ще се радвам да почета малко сдъвкана информация :}}

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си