.
Отговор в тема
Страница 9 от 27 ПървиПърви ... 567891011121319 ... ПоследнаПърви
Резултати от 201 до 225 от общо 668

Тема: Избори 2014

  1. #201
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от draid Виж мнението
    като им видях обаче листите с турците вътре
    естествено, че ще има, нали са либерасти фундаменталисти, аз дори се чудя защо няма вътре и джихадисти.
    Последно редактирано от defender : 10-03-2014 на 20:19

  2. #202
    Мега фен
    Регистриран на
    Mar 2012
    Мнения
    3 048
    Реформаторите едвам ще влязат в парламента, камо ли да настигнат ГЕРБ.
    Папагала е от електората на БСП/ДПС, не заслужава внимание.
    Единствената промяна която си заслужава е смяна към мажоритарна система.
    До сега не съм пропускал избори, но ако направят гласуването задължително ще ме фанат за кура да гласувам.

  3. #203
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    На социологическите агенции проучванията им са с "представителни" извадки от по 1000 души.
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  4. #204
    Мега фен
    Регистриран на
    Mar 2012
    Мнения
    3 048
    Да, но тези които най-много гласуват най-малко ползват интернет.

  5. #205
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от Aeternal Виж мнението
    Да, но тези които най-много гласуват най-малко ползват интернет.
    добре, че са тия хора, та да объркват плановете, защото без тях до сега да са ни превърнали в предвидими роби (дори без да го съзнаваме).

    Бог да пази простоватите хорица, естествено и да пази по-умните, колко е готино да сме различни, а не глобализирана, хомогенна маса.

  6. #206
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Цитирай Първоначално написано от Aeternal Виж мнението
    Да, но тези които най-много гласуват най-малко ползват интернет.
    Те и "избягалите млади българи" също са нахъсани да гласувам като гледам. ^^
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  7. #207
    Цитирай Първоначално написано от Кал Виж мнението
    Давай.

    (Но трябва да е в близките 3 часа. Утре все пак е ден за размисъл – да си спестим тия разговори тогава. )
    Дай ми партия и започвам не знам в Чехия да имат ден за размисъл, така че който иска може да го направи свободно - тук живеем в свободна държава

  8. #208
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от Mindhack Виж мнението
    не знам в Чехия да имат ден за размисъл,
    пък и то сега е нощ


    ПП: ти си свободен ама както ти кажат, то тва е врътката.
    Последно редактирано от defender : 10-03-2014 на 23:06

  9. #209
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    пък и то сега е нощ


    ПП: ти си свободен ама както ти кажат, то тва е врътката.
    Да, нощ е и в центъра се образуват жестоки опашки от жадни хора таман от там идвам, все едно е 15 август и е бъкано с туристи

    ПП: е те и да ми кажат, аз пак си знам моето

    ПП2: наздраве

  10. #210
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Казваш, че живеем в свободна държава и изведнъж ми дойде мисълта, може ли да има държава там, където няма нищо държавно (а всичко е частно), а ако няма държава, то тогава кой ни дава свободата (и кой ни защитава).

    А това ме кара да не съм напълно уверен дали живеем в свободна държава.


    Даже на изборите вече не знам какво точно избираме - държавно управление или нещо друго.
    Последно редактирано от defender : 10-04-2014 на 00:33

  11. #211
    Много хубава мисъл - нещо, върху което много българи трябва да се замислят.

    В България никой не ти гарантира свобода, същата може да извоюваш до голяма степен, ако не се интересуваш и заминаваш изобщо с политика.

    Едно е ясно - изборите са пълен фалш, както и партиите, които се явяват - контрол над резултатите може и бива упражняваш, а това може да бъде доказано по много начини.

    Бих повярвал единствено на човек като себе си или някого, когото познавам наистина добре и се е доказал - на останалите...вяра не мога да имам. Всички ламптят за пари, а не искат да си мръднат д-то и с толкова.

    Лека нощ! утре ще продължим, че стана време да гласуваме

  12. #212
    Повече от фен Аватара на Dollie
    Регистриран на
    May 2011
    Град
    Moon~ :)
    Мнения
    350
    За Бареков ще гласувам аз.

  13. #213
    @Dollie,
    Уважавам избора на хората, всеки има своето право и то трябва да бъде уважавано. Мога обаче да попитам за причините да гласуваш за когото си избрала?

    Поздрави,
    А.

  14. #214
    Повече от фен Аватара на Dollie
    Регистриран на
    May 2011
    Град
    Moon~ :)
    Мнения
    350
    Защото не искам да гласувам за ГЕРБ, БСП, камо ли ДПС.
    Бареков обещава развитие на спорта в България, нещо което досега го нямаше.По-високи пенсии и повече работни места,субсидии за земедлците. Знам, че това всички го обещават, но съм решила да гласувам за него, мисля си, че при него ще има промяна. Освен това другите вече са се наяли.
    За Атака също бих гласувала

  15. #215
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    обещава
    тази дума вече започва да ме дразни, все "добронамерено" ни я натякват за да ни спестят мисленето.

  16. #216
    Повече от фен Аватара на Dollie
    Регистриран на
    May 2011
    Град
    Moon~ :)
    Мнения
    350
    Така е, но всички го правят. Досега след като не видяхме прогрес от досегашните партии, защо да не е нещо ново?

  17. #217
    Мега фен Аватара на Lilanda
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    7 820
    Цитирай Първоначално написано от Dollie Виж мнението
    Така е, но всички го правят. Досега след като не видяхме прогрес от досегашните партии, защо да не е нещо ново?
    И АБВ, Глас народен и още куп партии са нещо ново. Това не значи, че са нещо добро. Нови партии със същите стари лица.

  18. #218
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Нещо ново, като, че ли новото не се дели на добро и зло.
    Това, че нещо е ново не го прави свято.

  19. #219
    Повече от фен Аватара на Dollie
    Регистриран на
    May 2011
    Град
    Moon~ :)
    Мнения
    350
    Факт. Като цяло в целия списък има доста нови партии, това,че аз съм избрала да гласувам за една от тях, а не някоя от досегашните си е лично мой избор. Днес говорих с баба ми на същата тема и тя ме упрекна за избора ми. Каза ми, че преди при БСП са живяли много добре, но от къде да знам дали сега ще е така, пък и при това което чувам за тях...

  20. #220
    Мега фен Аватара на Lilanda
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    7 820
    Цитирай Първоначално написано от Dollie Виж мнението
    Факт. Като цяло в целия списък има доста нови партии, това,че аз съм избрала да гласувам за една от тях, а не някоя от досегашните си е лично мой избор. Днес говорих с баба ми на същата тема и тя ме упрекна за избора ми. Каза ми, че преди при БСП са живяли много добре, но от къде да знам дали сега ще е така, пък и при това което чувам за тях...
    Каквото искаш прави, само недей да слушаш баба, дядо, мама и тате. Това ще ти е най-голямата грешка. Щом си решила, че ще е Бареков, гласувай за Бареков.

  21. #221
    anonymous895156
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Dollie Виж мнението
    Защото не искам да гласувам за ГЕРБ, БСП, камо ли ДПС.
    Бареков обещава развитие на спорта в България, нещо което досега го нямаше.По-високи пенсии и повече работни места,субсидии за земедлците. Знам, че това всички го обещават, но съм решила да гласувам за него, мисля си, че при него ще има промяна. Освен това другите вече са се наяли.
    За Атака също бих гласувала
    харесвам иронията ти

  22. #222
    Повече от фен Аватара на Dollie
    Регистриран на
    May 2011
    Град
    Moon~ :)
    Мнения
    350
    Цитирай Първоначално написано от Lilanda Виж мнението
    Каквото искаш прави, само недей да слушаш баба, дядо, мама и тате. Това ще ти е най-голямата грешка. Щом си решила, че ще е Бареков, гласувай за Бареков.
    Така и ще направя!

  23. #223
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    ПАСЕ: Обмисляме бойкот на парламентарните избори в България

    Дорис Фиала, ръководител на Парламентарната Асамблея на Съвета на Европа (ПАСЕ) заяви, че Европа трябва сериозно да обмисли варианта дали да не бойкотира парламентарните избори у нас и изрази мнението, че в България изборите са опорочени и практически не съществува свободен избор...

    „Изборите там [България] не позволяват да бъде изразена волята на избирателите“, заявява Фиала, допълвайки че „целия изборен процес е несвободен и несправедлив“.

    http://bgnews.me/%D0%BF%D0%B0%D1%81%...2%D0%B0%D1%80/


    ПП: А сега, какво ще правим?

  24. #224
    Повече от фен Аватара на Dollie
    Регистриран на
    May 2011
    Град
    Moon~ :)
    Мнения
    350
    „Изборите там [България] не позволяват да бъде изразена волята на избирателите“, заявява Фиала, допълвайки че „целия изборен процес е несвободен и несправедлив“.

    Така е, за жалост.

  25. #225
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    прашката ми стой в шкафа на баба.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си