.
Отговор в тема
Страница 18 от 27 ПървиПърви ... 8141516171819202122 ... ПоследнаПърви
Резултати от 426 до 450 от общо 668

Тема: Избори 2014

  1. #426
    Понеже ПФ(НФСБ+ВМРО) ги следя от бая време, не се учудвайте, ако накрая се коалират дори с ГЕРБ, дудука или РБ. В новия парламент всякакви врътки са възможни, 2-3 партии патерици на герберастите ще има сигурно.

  2. #427
    E huvo ve, ako izvunzemnite ni spretnat nacionalna revoliciq. Pak nqma da se namerqt normalni hora da ni upravlqvat

  3. #428
    Повече от фен Аватара на Кал
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    359
    Цитирай Първоначално написано от Aeternal Виж мнението
    Да не е било заради това:
    Aeternal – ХИЛЯДИ благодарности за тоя документ! Ще си го ползвам ОТНОВО и ОТНОВО – докато хората наоколо ми не се научат да помнят по-дълго от дванайсет месеца...

    (Егаси малоумниците сме понякога... чак и моят бесен оптимизъм се спаружва. Резултатите на АТАКА наистина ме втрещиха. И то толкова скоро след Евроизборите... )

    Да можем само да докопаме и подобен документ за милионите, които прибра Сидеров, за да подкрепи правителството на БСП и ДПС миналото лято...

    Ето, за баланс, и три хубави момента от моето застъпничество днес:

    http://kal.zavinagi.org/?p=524#comment-18419

  4. #429
    Повече от фен Аватара на Кал
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    359
    Цитирай Първоначално написано от papugai Виж мнението
    С политика честни хора не се занимават, не са се занимавали и няма да се занимават. На мен ми е ясно, че влизат да крадат, ясно ми е, че честен човек няма как да реши да се занимава
    Айде стига с тия лозунги, де...

    Ако е до лозунги, и аз си имам любим:

    „Когато от политиката се махнат отвратените, остават отвратителните.“

    (Важи не само за нея впрочем.)

  5. #430
    Повече от фен Аватара на Кал
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    359
    Цитирай Първоначално написано от Lilanda Виж мнението
    И какво направихме ние с нашия бунт? Свалихме едните, за да дойдат на власт другите. Хубаво бунт, ама трябва да се бунтуваме, докато нещата не се обърнат в положителна насока, а не докато не свалим правителството.
    +1

    И да мислим и създаваме алтернативни решения междувременно. Не е нужно да си в политиката, за да действаш заедно с други хора наоколо си.

  6. #431
    Повече от фен Аватара на Кал
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    359
    И накрая +1 на повечето постове на kosder.

    Всъщност какво само ме озадачи: че не намираш други алтернативи освен „Глас народен“. Аз пък изчаквам „Глас народен“ да отбележат реални граждански успехи (а не само Светльо да пише песни как е решил да остане в България – без нито един бъзик в тях :/ ). Тогава вече ще почна да ги приемам по-сериозно.

    Но днес ми беше готино да науча, че поне в Пловдив „ГН“ и „Зелените“ са си разпределили застъпничествата: едните да следят за нарушения в едни секции, другите – в други. И после да обменят информация.

    Вярно е, че съединението прави силата.

  7. #432
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    То застъпници имаше навсякъде в страната, както и наблюдатели, снощи беше тотално мазало - в няколко секции в Кюстендил се опитаха да премятат в преброяването и то членове на СИК, главно от Атака, ДПС и ГЕРБ. За щастие, имаше кой да сигнализира и ги гонехме.. :3
    Бареков купуваше гласове пред едно училище 25 кинта баце, пред 7те секции, в които бях разпределен аз - се купуваха гласове за ГЕРБ пред полицаите без никакви проблеми, по 30 лева НА РЪКА, когато се пусна сигнал лицата от ромски произход изчезнаха за 2 часа (предполага се, че са отишли на кафенце) и се върнаха точно след като РИК (с полиция) си тръгнаха.
    Смесените секции бяха тежки, имаше вътрешни червеи като например, представител партия [БСП] от ромски произход, ходеше между етажите и секциите и обясняваше на неграмотните роми, че БСП е № 9 с преференция 1 или 3.
    Те хората дори и да си били от БСП, к'во от т'ва нали са гласували за ГЕРБ, вярвайки, че гласуват за БСП. Ебахти пародията. Хората на Бареков спираха директно пред секциите и си питаха направо искате ли пари?! Да един приятел взе 25 лева, но не е гласувал за тая измет, просто го пратихме да провери и си беше едно към едно с това, което имахме като информация. В смесените ГЕРБ-аджийте си въртяха няк'ви техни си схемички, които така и не разбрахме. Снощи си лягам, с ясната представа, че поне на регионално ниво БСП е водач по %, защото ГЛЕДАХ ПРОТОКОЛИТЕ навсякъде БСП на 1во място тръшка ГЕРБ с разлика от минимум 40 гласа, сутринта ме буди телефона да ми кажат, че сме с 10 % назад на второ място?! Ся излизам и ще ходя да гледам какво става, но като вътрешен човек ви казвам, тая държава е пълна пародия, пълна гавра.
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  8. #433
    Супер фен Аватара на kosder
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    1 657
    Цитирай Първоначално написано от Кал Виж мнението
    И накрая +1 на повечето постове на kosder.

    Всъщност какво само ме озадачи: че не намираш други алтернативи освен „Глас народен“. Аз пък изчаквам „Глас народен“ да отбележат реални граждански успехи (а не само Светльо да пише песни как е решил да остане в България – без нито един бъзик в тях :/ ). Тогава вече ще почна да ги приемам по-сериозно.

    Но днес ми беше готино да науча, че поне в Пловдив „ГН“ и „Зелените“ са си разпределили застъпничествата: едните да следят за нарушения в едни секции, другите – в други. И после да обменят информация.

    Вярно е, че съединението прави силата.
    Ще ти кажа причината, поради която гласът ми не отива при "Зелените". Цялото това иде ми-дойде ми с РБ, което се разиграваше няколко месеца и заприлича на евтина боливудска продукция. Имаш ценности, защитавай ги, не е нужно да си с "големите", за да може хората да разберат за идеите ти. Иначе имат уважението ми за това, че въпреки липсата на средства се опитват вече няколко години се опитват да пробият на политическата сцена и дават гласност за много от еко-проблемите в страната.
    МОМЧЕ

    Penguin power!!
    Империята се разраства-.-

  9. #434
    Повече от фен Аватара на Кал
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    359
    Цитирай Първоначално написано от kosder Виж мнението
    Иначе имат уважението ми за това, че въпреки липсата на средства се опитват вече няколко години се опитват да пробият на политическата сцена и дават гласност за много от еко-проблемите в страната.
    Благодаря за хубавите думи.

    Днес ми е ден за скърбене.

    (Е... поне сме направили добра реклама на тоталните ментета №20 - Партия на зелените: минали са по проценти автентичната Зелена партия. :/// )

    От утре – действаме пак.

  10. #435
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Естествено няма да се отказваме. Например младежката организация на моята партия набира огромна сила навсякъде в България, което ме радва, старите лица залязват новите изгряват и повечето са свободомислещи не са програмирани. Просто трябва много работа.
    Нищо ние се ебаваме, че максимум май месец - пак ще имаме избори, така че До тогава!
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  11. #436
    anonymous708973
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от AnarchyBoy Виж мнението
    поне на регионално ниво БСП е водач по %, защото ГЛЕДАХ ПРОТОКОЛИТЕ навсякъде БСП на 1во място тръшка ГЕРБ с разлика от минимум 40 гласа, сутринта ме буди телефона да ми кажат, че сме с 10 % назад на второ място?! Ся излизам и ще ходя да гледам какво става, но като вътрешен човек ви казвам, тая държава е пълна пародия, пълна гавра.
    "сме"
    Искаш да ми кажеш, че работиш за БСП?
    Или аз нещо не загрявам?

  12. #437
    Голям фен Аватара на Andjyy
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    София
    Мнения
    914

  13. #438
    Znaeh si che ceco ankoidiota e pulna kurva, kuchka , koqto veche ako q sreshtna na ulicata shte q bluskam v asvalta dokato ne se se izravni i zapushi dupkite na cqla buglariq

  14. #439
    Gledahte li izbiratelite na bsp otnovo vsichki v pensiq

  15. #440
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Цитирай Първоначално написано от golemiq_korab_minava Виж мнението
    Znaeh si che ceco ankoidiota e pulna kurva, kuchka , koqto veche ako q sreshtna na ulicata shte q bluskam v asvalta dokato ne se se izravni i zapushi dupkite na cqla buglariq
    И после иди обяснявай, че аз съм ти скачал на бой, Отрепка.
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  16. #441
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението
    "сме"
    Искаш да ми кажеш, че работиш за БСП?
    Или аз нещо не загрявам?
    На младежката организация да, която е вътрешно партийна, така че можеш да кажеш, че "работя" за тях. Имам си и държавна работа.. споко.
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  17. #442
    Otrepka moje da bude samo mayka ti kato te e rajdala, bokluc, chak takava putka moje li da si bil.
    Nqkoi hora nqmat chuvstvo za nishto, e takiva samo ot boi razbirat, tva si ti i moje da umresh, chervena kurva, i russiq se otkaza ot vas.

  18. #443
    Супер фен Аватара на kosder
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    1 657
    Цитирай Първоначално написано от AnarchyBoy Виж мнението
    На младежката организация да, която е вътрешно партийна, така че можеш да кажеш, че "работя" за тях. Имам си и държавна работа.. споко.
    Естествено, че работиш за тях.. Пропагандирането и агитирането за БСП, основната функция на консомолската ви организация, спомага за увеличаването на изборния им резултат и води до малоумни едногодишни управления тип "Орешарски" или уродни тройни коалиции. Благодаря ти, че работиш за "просперитета" на България...
    МОМЧЕ

    Penguin power!!
    Империята се разраства-.-

  19. #444
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Виж ся аз съм доволен от това, което партията и политиката й направи за града ми. Друго не ме интересува, сещаш?
    Завод за автомобилни волани с 5 хиляди работни места. В град от общо 40 000 души е доста добре.
    Реконструира се римската стена, която ще привлича по 5 хиляди туристи ДНЕВНО.
    Целият град се преустрои, изградиха се градинки, парко-места, паркове, детски площадки и се изчисти навсякъде.
    Спечелихме най-зелен град на България.
    Ще се откриват филиали на 5 университета и заедно с Московския филиал стават 6, което ще привлече много млади хора.
    Инфраструктурата ни е перфектна и преправена.
    Балносанаториумите и Спа центровете се ремонтираха.
    Прокарват се редица проекти по младежки пътеки, за образование и обучение на младите.

    Това е едва повърхността, аз като Кюстендилец моля те дай ми причина да не съм за тях?
    Всеки има право да бъде от която си поиска партия. Аз работя за тази, защото тя работи за хората (поне в моя град) и съм доволен. Никой друг не е направил дори частица от това, което е направено от БСП в Кюстендил. Така, че за мен те са най-удачният избор.
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  20. #445
    Супер фен Аватара на kosder
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    1 657
    А да погледнеш малко извън паницата можеш ли?

    п.с: Гледам от 2007 кмет ви е човек от "СДС", не виждам защо заслугите да са за БСП?
    Последно редактирано от kosder : 10-06-2014 на 10:04
    МОМЧЕ

    Penguin power!!
    Империята се разраства-.-

  21. #446
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    защото това са инициативи, проекти и инвеститори привлечени и направени от БСП, кмета заема просто Представителни роля и е одобрил съответните проекти, като цяло този кмет, ще бъде сменен защото лежи на наши лаври и краде от евро-проектите, хората са недоволни.
    Последно редактирано от AnarchyBoy : 10-06-2014 на 10:20
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  22. #447
    Nqmaite doverie na ankiboi, to ne bqha luji, do ne bqha izmislici vuv vsichko.
    E takiva prostitutki jalna im maina, naredeni na stenata i otstrelqni s kartechnicata. Samo togava shte se govori za durjava..

  23. #448
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Хахауахауа, жалко, че нямам право да изнеса отчетната книга и да те накарам да млъкнеш за винаги, келеме. Както и да пак казвам всеки има право да бъде от която партия сметне за добре, според мен и за мен те работят, така че имайте си вашите разбирания и вярвания аз няма да ви съдя, личен избор е.
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  24. #449
    Мега фен Аватара на DarkTemplar
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    10 117
    Можеше да е по-зле, да бачкаш за Бюреков. ;]
    Welcome to the Jungle...

  25. #450
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Много пъти съм го казвал, ще го кажа пак аз не съм за партийно разделение, аз съм за социална политика и съм готов да подкрепя всеки, който прави нещо. Понеже живея в Кюстендил, а тук БСП работят наистина, докато останалите просто си купуват гласовете нормално да подкрепя БСП.
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си