.
Отговор в тема
Страница 20 от 27 ПървиПърви ... 10161718192021222324 ... ПоследнаПърви
Резултати от 476 до 500 от общо 668

Тема: Избори 2014

  1. #476
    Мега фен Аватара на Lilanda
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    7 820
    Цитирай Първоначално написано от AnarchyBoy Виж мнението
    И дали съм никой или не, когато ти дойде на главата да участваш на челно място в организирането на избори във вътрешно партийно звено, тогава.
    Не смятам да падам толкова ниско, мерси.

    Цитирам твои думи:
    "Имам пълното право да скачам срещу РИК, СИК и прочие. Буквално съм господ в дадената секция. Сещаш?"

    Извинете ме, Господи, че се съмнявах във Вашето съществуване. Амин.

  2. #477
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    О и още нещо, много добре знаем, че майка ти и баща ти са с лични облаги по морето специално от ГЕРБ (Бойко Тиквата), свързани с узаконяването на незаконни постройки. Знаем, че си пристрастна, така че можеш да замълчиш специално на тема "мама и тате". Далаверите по морето са стара схема. Поеми там семейния бизнес, прави пари на гърба на хората - лижи задниците на олигарсите и тихичко, поеми по пътя на баща си, така е правилно! Едни да се дуят, други да умират, а накрая на деня обяснявай как плачеш за бедните, щото длъжността която баща ти заема, изрично му забранява да има собствен бизнес (който предполагам е на името на майка ти или на нечие друго) в тази сфера той трябва да е безпристрастен, а сигурно изпълнява поръчки и пали бизнесите на хората по-морето. Да не споменаваме и връзките му с криминалния свят (които отдавна са проверени) които взаимосвързват Бойко > баща ти < ТИМ. Но както и да е, няма да говоря повече, само ще гледам ся как ще се оправдаваш
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  3. #478
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Цитирай Първоначално написано от Lilanda Виж мнението
    Не смятам да падам толкова ниско, мерси.

    Цитирам твои думи:
    "Имам пълното право да скачам срещу РИК, СИК и прочие. Буквално съм господ в дадената секция. Сещаш?"

    Извинете ме, Господи, че се съмнявах във Вашето съществуване. Амин.
    Защото вчера бях: "представител коалиция" - примерно? И това го пише в задълженията ми, като такъв.
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  4. #479
    Мега фен Аватара на Lilanda
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    7 820
    Цитирай Първоначално написано от AnarchyBoy Виж мнението
    О и още нещо, много добре знаем, че майка ти и баща ти са с лични облаги по морето специално от ГЕРБ (Бойко Тиквата), свързани с узаконяването на незаконни постройки. Знаем, че си пристрастна, така че можеш да замълчиш специално на тема "мама и тате". Далаверите по морето са стара схема. Поеми там семейния бизнес, прави пари на гърба на хората - лижи задниците на олигарсите и тихичко, поеми по пътя на баща си, така е правилно! Едни да се дуят, други да умират, а накрая на деня обяснявай как плачеш за бедните, щото длъжността която баща ти заема, изрично му забранява да има собствен бизнес (който предполагам е на името на майка ти или на нечие друго) в тази сфера той трябва да е безпристрастен, а сигурно изпълнява поръчки и пали бизнесите на хората по-морето. Да не споменаваме и връзките му с криминалния свят (които отдавна са проверени) които взаимосвързват Бойко > баща ти < ТИМ. Но както и да е, няма да говоря повече, само ще гледам ся как ще се оправдаваш
    Ахаххахахахаххахахахаххах ахах. Ти си ненормален, честно. Ще кажа само, че ГЕРБ е партията, с която се борим, за да преживяваме, оттам нататък всичката простотия отпада.

    Не ти е добър източника, съжалявам. ;/

  5. #480
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.n...74de7a8a05aa8f Дерзай.
    Отрязах снимката, защото другото не ти е важно, но ако те интересува ще ти я постна цялата.
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  6. #481
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Цитирай Първоначално написано от Lilanda Виж мнението
    Ахаххахахахаххахахахаххах ахах. Ти си ненормален, честно. Ще кажа само, че ГЕРБ е партията, с която се борим, за да преживяваме, оттам нататък всичката простотия отпада.

    Не ти е добър източника, съжалявам. ;/
    Сорка, друго ми обясняваше за личните приятели на вашите, Бойко, Борисчо и прочие, което очевадно е лъжа за Борисчо.
    Последно редактирано от AnarchyBoy : 10-06-2014 на 16:58
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  7. #482
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Ся к'во става, за кое лъжеш? KEKEKkekekekekK
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  8. #483
    Мега фен Аватара на Lilanda
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    7 820
    Цитирай Първоначално написано от AnarchyBoy Виж мнението
    Сорка, друго ми обясняваше за личните приятели на вашите, Бойко, Борсичко и прочие, което очевадно са лъжи.
    Ахахаххахахаха. Казвала съм ти, че Бойко е бил учител на баща ми, да. Но това не значи, че му е приятел. Има доста неща, които съм спестила така или иначе, така че не си мисли, че можеш да ми направиш нещо.

  9. #484
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Аз не те заплашвам, подигравам ти се- виж ся снимката и искам отговор и за нея. К'во ся май се оказа, че мога да съм над СИК и РИК, а?
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  10. #485
    Цитирай Първоначално написано от AnarchyBoy Виж мнението
    Не съм се взел за голямата работа. Лиленце, но върша реална работа, както и всеки от щаба. Тая кампания беше много силна и се гордея с това, че един глас не сме купили за разлика от ГЕРБ и накрая се оказа, че ще излъчим по един депутат от двете партии, т.е. те са навътре здраво.
    И дали съм никой или не, когато ти дойде на главата да участваш на челно място в организирането на избори във вътрешно партийно звено, тогава.
    Нямаш представа колко работа е. Самият аз не знаех и си мислех преди време, че майка ми в този офис само пие кафе и си говори (защото такова впечатление се оставя наистина) но всъщност работата е толкова много, че вечер се прибираш смазан. Цял ден си говорил по телефона, писали сте разписки, доклади, отчети, говорил си с хора, организирали сте хора за флаери, печатите ги, вестници, инициативи, проекти, организирате хора за плакати, правите плакатите, звъните. Има партийни събрания, срещи, организират се протести и прочие. Всичкото това не е направено от мен самостоятелно и никога не съм твърдял, че съм само аз, напротив щаба беше огромен и всеки един е допринесъл супер много. Така, че моля ти се, не говори глупости.


    phahahahahhahahahaah курвата се разбунтува!

    Курвата работила много! Цял ден печатала флаери! Цял ден лепили плакати! Организирала КОНТРА ПРОТЕСТИТЕ с ДПС. Толкова много работа! Ebaх я и в работната курва.
    Да моето момче, ти не си никой. Ти си един нещастник, който дори не може да обори едно малко момиче. Ти си форумен маняк обясняваш се по цял ден в идиотизмите си.

  11. #486
    Мега фен Аватара на Lilanda
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    7 820
    Цитирай Първоначално написано от AnarchyBoy Виж мнението
    Аз не те заплашвам, подигравам ти се- виж ся снимката и искам отговор и за нея. К'во ся май се оказа, че мога да съм над СИК и РИК, а?
    [19:00:05] *: samo za info
    [19:00:08] *: tiq dokumenti sichki gi imat
    [19:00:11] *: koito sa zastypnici ;d
    [19:00:42] *: anarchy e liceto na bsp
    [19:00:56] *: rezultata e spravedliv
    [19:00:56] Lynn: Мда, и аз това си помислих, но не бях сигурна.
    [19:01:20] *: a i vinagi tva moje da e na brat mu
    [19:01:24] *: i prosto da povtarq dumite mu
    [19:01:32] *: no nali ne moje da zapomni sichko i za tva se byrka

    Много тъжно. ;/

  12. #487
    Боже, ще обяснява как най-известната партия в организирането на търговия с гласове от 25 години били еди кви си. :Д

  13. #488
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Що ми слагаш думи в устата.
    Контра протест не сме правили - правихме протест за повишаването цените на тока и всъщност беше на друга неправителствена организация.
    Плакатите се правят, не съм казвал за лепене - аз бях по-скоро кординатор и организатор, на такива дейности. Флаерите също се правят (това имах предвид под печатане)
    А дали съм никой, поне правя нещо и не съм курва, напротив имам ясно изразена позиция и не ме е срам, ти от друга страна си точно форумният маняк, който пише пълните идиотизми и никой не ти разбира глупостите, да не говорим, че това да скачаш по един човек защото е от някоя си партия (няма значение коя) показва с колко ниска култура и възпитание си, всеки има лично право да бъде от този от който му е кеф. А доколкото виждам оборих малката с една снимка, на която ясно пише, какво имам право. Ти по цял ден висиш в тоя форум не аз, нещастника си ти, защото само плюеш по държавата без нищо да вършиш (прост народ) и само се оплакваш. Сорка баце, жалък си.
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  14. #489

    целувка

  15. #490
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Цитирай Първоначално написано от Lilanda Виж мнението
    [19:00:05] *: samo za info
    [19:00:08] *: tiq dokumenti sichki gi imat
    [19:00:11] *: koito sa zastypnici ;d
    [19:00:42] *: anarchy e liceto na bsp
    [19:00:56] *: rezultata e spravedliv
    [19:00:56] Lynn: Мда, и аз това си помислих, но не бях сигурна.
    [19:01:20] *: a i vinagi tva moje da e na brat mu
    [19:01:24] *: i prosto da povtarq dumite mu
    [19:01:32] *: no nali ne moje da zapomni sichko i za tva se byrka

    Много тъжно. ;/
    Чакай малко в какво се бъркам? И това е документ за "представител коалиция" не за "застъпник" защото аз не бях застъпник. първото, което е. Второ, брат ми се казва Цветомир? ГГ фък лоджик ;д
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  16. #491
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Моме на снимката има Име застъпниците и наблюдателите имат право само да гледат, даже нямат право да се доближават до масата с бюлетините в броенето, аз мога да отменям решения на СИК и РИК, ако сметна, че са неправилни и събера мнозинство от 6 души в дадената избирателна секция.
    Ако примерно, някой се опита да махне валидна бюлетина - или ако се опита да впише невалидна такава (най-малкия пример, който снощи го имаше)
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  17. #492
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    хаухаухаухаухаухухаухауха хаухуха
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  18. #493
    Цитирай Първоначално написано от AnarchyBoy Виж мнението
    Що ми слагаш думи в устата.
    Контра протест не сме правили - правихме протест за повишаването цените на тока и всъщност беше на друга неправителствена организация.
    Плакатите се правят, не съм казвал за лепене - аз бях по-скоро кординатор и организатор, на такива дейности. Флаерите също се правят (това имах предвид под печатане)
    А дали съм никой, поне правя нещо и не съм курва, напротив имам ясно изразена позиция и не ме е срам, ти от друга страна си точно форумният маняк, който пише пълните идиотизми и никой не ти разбира глупостите, да не говорим, че това да скачаш по един човек защото е от някоя си партия (няма значение коя) показва с колко ниска култура и възпитание си, всеки има лично право да бъде от този от който му е кеф. А доколкото виждам оборих малката с една снимка, на която ясно пише, какво имам право. Ти по цял ден висиш в тоя форум не аз, нещастника си ти, защото само плюеш по държавата без нищо да вършиш (прост народ) и само се оплакваш. Сорка баце, жалък си.
    xD Край, сам се насра. Мазал плакати и флаери , ОЛИЦЕТВОРЯВАЛ БСП . ихааааа, че работа. Ихаа, каква благотворителност до изборите, и сега в годишен отпуск? :Д Готвене за следващите избори.. :Д

  19. #494
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Къде казах, че съм мазал плакати и флаери, моля те?
    Ти нормален ли си? Можеш ли да четеш? Аз ли кофти се изразявам, или не ти схващам логиката?! ВТФ
    Спирам спора, че споря с психично изостанал пропаднал прошляк и предубедено хлапе под контрола на мама и тате.
    Някои хора да си проверят фейсбука бай да уей.
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  20. #495
    Цитирай Първоначално написано от AnarchyBoy Виж мнението
    Моме на снимката има Име застъпниците и наблюдателите имат право само да гледат, даже нямат право да се доближават до масата с бюлетините в броенето, аз мога да отменям решения на СИК и РИК, ако сметна, че са неправилни и събера мнозинство от 6 души в дадената избирателна секция.
    Ако примерно, някой се опита да махне валидна бюлетина - или ако се опита да впише невалидна такава (най-малкия пример, който снощи го имаше)
    Знам ги путките като теб, които се имат за големи връзкари. Ей точно такъв червен боклук го бяха назначили преди години за председател на комисията за наблюдение, който много се раздаваше, сам звъня на СИК, защото един човек го направи на раздробен салам и накрая тъпака отнесе той глобата от СИК, а не подчинените. XD

  21. #496
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Ох добре извинявай толкова си зле, че ме хваща жал.. Викаш на СИК е звънял а?

    Знаеш ли какво е СИК въобще? Щото току що доказа, че пак говориш наизуст.. и нищо не знаеш..
    СИК баце означава Секционно Избирателна Комисия (СЕКЦИЯТА) примерно Номер 13, схващаш ли? Ако е звънял на някой, то е на РИК, което означава Регионално Избирателна Комисия, а има и ЦИК - Централна Избирателна Комисия - те са националната комисия.
    Но няма как да е звънял на СИК
    Но на теб какво ти разбира главата ;д пишеш там да има ;д тъпанар...
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  22. #497
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Също така комисия за наблюдение няма Пак си в грешка.. Има СИК там може и да е бил председател някои от БСП, във всеки СИК е различен човек и като цяло навсякъде има хора от различни партии да се топят едни други при евентуални проблеми, но такова животно като наблюдателна комисия, че и председатели да си имат, няма. Има нещо подобно - но то не е под конструкция, а просто различни не-правителствени организации изпращат хора да наблюдават броенето (без право на глас) и по един човек в секция от всяка партия, който да вземе подпечатания протокол от изборния ден и да го занесе някъде си (където му е казано) и да оспорва евентуални грешни решения.
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  23. #498
    https://www.google.bg/url?sa=t&rct=j...6jOjIEhuFZGh3w

    За ЦИК исках да кажа, епа не съм толкова запознат, нали ти си в ИГРАТА. Работите здраво за унищожаването на държавата.

  24. #499
    Мега фен Аватара на Lilanda
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    7 820
    Сам се закопаваш. ;/

    Трябва да се научиш да различаваш шегите между другото.

    Спирам да говоря по темата, щом искаш, изкарвай се такъв какъвто не си.

  25. #500
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    лол и ми вадиш линк към уикипедия с групировката СИК? Абе момче ти въобще в час ли си? Наред ли си? Струваш ми се доста изпушил, невменяем.. от къде да знам как да го нарека. Шизофрения имаш май, лекувай се.
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си