.
Отговор в тема
Страница 22 от 27 ПървиПърви ... 12181920212223242526 ... ПоследнаПърви
Резултати от 526 до 550 от общо 668

Тема: Избори 2014

  1. #526
    Мега фен Аватара на Lilanda
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    7 820
    Цитирай Първоначално написано от golemiq_korab_minava Виж мнението
    Е, ХОРА, я кажете, как сега да имаме вяра на тези избори, като ей подобни боклуци ни проверяват гласовете? Уродиии братче.
    То ако само ни ги проверяваха, окей, работата е там, че част от задълженията им са и разни други "незначителни" нещица.

  2. #527
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от golemiq_korab_minava Виж мнението
    Е, ХОРА, я кажете, как сега да имаме вяра на тези избори, като ей подобни боклуци ни проверяват гласовете? Уродиии братче.
    Ти като видиш 30% от гласувалите, че били за тиквата, трябва ли някой да ти обяснява повече.

  3. #528
    ......... тоя си чиста мутра, вкара цялата сбирщина от полицейски копелета да изнудват всички.

  4. #529
    ама те робите го обичат..

  5. #530
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от shmatarok Виж мнението
    Тая тема така се изроди, просто е потресаващо.
    може би, защото повечето, които пишат в нея са от РБ и съответно такава е и атмосферата, която предават на темата.


  6. #531
    anonymous708973
    Guest
    Абе, хора, какво сте се захапали?

    Елементарна човешка психология е. Всеки обича да се чувства важен и значим Занимава се от 3 месеца, чувства, че прави нещо, има някаква длъжност, която перифразирана звучи много badass, категоричността и дълбокото убеждение в нещо вече сме го виждали, нищо ново под слънцето.
    Същото с Лин, когато обясняваше как работила наравно с родителите си в ресторанта и как е говорила 4 езика на рецепция.
    Същото с Jolie с познанията за розовата вода.
    Същото с Rashy и Ангел...Белчев (?) + оня злобен индивид от женски род, които се изявяват в раздел "Спорт и здраве".
    Нищо лично към никой от изброените (освен към последната), служат просто като примери. Всеки си харесва някаква сфера, в която се чувства недосегаем и незаменим.
    Биг дийл.

    Мен обаче ме изненада Корабът какво плюе, бях готова да си заложа главата, че е ударил хикса на БСП-то с ентусиазма на червена бабичка.

  7. #532
    Мега фен Аватара на 102
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    8 312
    е ти си същата

  8. #533
    Мега фен Аватара на galaxy29
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    11 775
    не, тя се чувства недосегаема във всяка сфера
    *оф, не ми се получи, ти за друго си говорил ;/
    Последно редактирано от galaxy29 : 10-06-2014 на 22:24

  9. #534
    Мега фен Аватара на galaxy29
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    11 775
    socareless, би било хубаво и тук да споделиш вижданията си за промяна

  10. #535
    Мега фен
    Регистриран на
    Mar 2012
    Мнения
    3 048
    Да се чувстваш важен е едно, друго е да се приравняваш на божество защото си представител на 1 от 25-те партии (коалиция в неговия случай) участващи в изборите.
    Още повече, че е млад човек в БСП, партията носеща най-голяма отговорност за сегашното мизерно положение(просто защото са управлявали най-дълго от 1989 насам).

  11. #536
    Супер фен Аватара на socareless
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    1 260
    аз съм за чистокръвните българи и патриоти от дпс, фаталната за партиите на статуквото ббц, честните и почтени държавници от бсп, герб със своя лидер, който по всичко личи, че е бъдещ нобелов лауреат, напълно уравновесените и нормални шизофреници от атака, абв ако може и други букви от азбуката, реаниматорите и умерено-крайните фашисти от пф, тва е формулата за промяна

  12. #537
    Мега фен Аватара на galaxy29
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    11 775
    :Д :Д:Д
    хайде де, не се срамувай

  13. #538
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    С коментара за "господ" се ебавах, бре мой... Взел си думите ми прекалено на сериозно. Лел не съм се имал за божество... Т'ва е израз
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  14. #539
    Мега фен Аватара на 102
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    8 312
    така е
    ти си гомно

  15. #540
    Супер фен Аватара на Supermassive____
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    2 812
    Мутри и осъдени на власт! Срам, гняв и безсилие..

  16. #541
    Супер фен Аватара на socareless
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    1 260
    Цитирай Първоначално написано от galaxy29 Виж мнението
    :Д :Д:Д
    хайде де, не се срамувай
    ne se ako mojeh bih si prodal glasa na vsichkite

  17. #542
    Мега фен Аватара на galaxy29
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    11 775
    много ти здраве
    опитвам се да ти вдигна репутацията за пред форумните нимфи...

  18. #543
    Мега фен
    Регистриран на
    Mar 2012
    Мнения
    3 048
    Нещо друго искаш да вдигаш май... :Д

  19. #544
    Супер фен Аватара на socareless
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    1 260
    нз кви нимфи, но ако има нимфоманки да ме потърсят на лс и с pic, благодаря предварително

  20. #545
    Супер фен Аватара на socareless
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    1 260
    Цитирай Първоначално написано от Aeternal Виж мнението
    Нещо друго искаш да вдигаш май... :Д
    нема толко сила

  21. #546
    Мега фен Аватара на galaxy29
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    11 775
    братовчеди сме за бога...


    стръвта е хвърлена, скоро ще се налепят

  22. #547
    Мега фен Аватара на draid
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    5 918
    Цитирай Първоначално написано от AnarchyBoy Виж мнението
    Естествено няма да се отказваме. Например младежката организация на моята партия набира огромна сила навсякъде в България, което ме радва, старите лица залязват новите изгряват и повечето са свободомислещи не са програмирани. Просто трябва много работа.
    Нищо ние се ебаваме, че максимум май месец - пак ще имаме избори, така че До тогава!
    Вие може да не се отказвате, ама скоро тая партия ще я последва съдбата на СДС. Електората за съжаление ви умира безвъзвратно. Детето на БКП ги изяде най безцеремонно. Партията няма силен лидер, Миков върши работа когато трябва да се наблъскат по комисиите тоя и оня да вземат по 450лв за да си клатят краката и да ядат без пари. Г-ца Делибалтова ли ви е бъдещето ? Какви идеи имате за развитие ? Аз до сега малко съм видял "младежи" в БСП които да искат да променят нещо, повечето просто искат да получат достъп до остатъците от тия дето дърпат конците.

    Цитирай Първоначално написано от AnarchyBoy Виж мнението
    Много пъти съм го казвал, ще го кажа пак аз не съм за партийно разделение, аз съм за социална политика и съм готов да подкрепя всеки, който прави нещо. Понеже живея в Кюстендил, а тук БСП работят наистина, докато останалите просто си купуват гласовете нормално да подкрепя БСП.
    За каква социална политика си ти, след като "Не ме интересуват другите сеш се ?" За социалната политика на БСП точно недей ми говори. Това е една лъжа която се търкаля вече 25г. БСП унищожиха държавата, ти ми говориш как правели нещо. Какво нещо правят ? А сещам се губят електората си, защото от ДПС вече им е трудно да се доредят до циганите.

  23. #548
    anonymous708973
    Guest
    А, гледам, че сте коментирали Мая Манолова. Държа да отбележа, че тая жена няма връзка с главния мозък, да не говорим колко ми е противна цялата й същност - като почнем от голямата й уста, дето я отваря навсякъде, минем през отвратителния й тембър и стигнем до заучени твърдения, които съвсем обективно индикират липса на връзка със сивото вещество.

    Едит:
    Още един оригинален: https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/...c5&oe=54C7A4CC
    Последно редактирано от PinkPan7her : 10-06-2014 на 23:41

  24. #549
    Мега фен Аватара на 102
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    8 312
    саахаххахахаахха

  25. #550
    Мега фен
    Регистриран на
    Mar 2012
    Мнения
    3 048
    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението

    Едит:
    Още един оригинален: https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/...c5&oe=54C7A4CC
    Идол!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си