.
Отговор в тема
Страница 8 от 27 ПървиПърви ... 45678910111218 ... ПоследнаПърви
Резултати от 176 до 200 от общо 668

Тема: Избори 2014

  1. #176
    Ami ot gledna tochka na vsichki chujdi firmi i banki...

  2. #177
    Мега фен Аватара на 102
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    8 312
    климатроника и неговия неизчерпаем идиотизъм

  3. #178
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    кораба е най-автентичен

    корабе мачкай, искат те откажат, точно тия дето се правят на много толерантни и демократични.


    ПП: не ме закачайте отивам да ям салата, да не взема се задавя от вас.
    Последно редактирано от defender : 09-30-2014 на 21:13

  4. #179
    Мега фен
    Регистриран на
    Mar 2012
    Мнения
    3 048
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    кораба е най-автентичен

    корабе мачкай, искат те откажат, точно тия дето се правят на много толерантни и демократични.


    ПП: не ме закачайте отивам да ям салата, да не взема се задавя от вас.
    Точно така климатрони, стой си тъп.
    На тези на които дефендито служи им трябваш такъв.

  5. #180
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от Aeternal Виж мнението
    Точно така климатрони, стой си тъп.
    На тези на които дефендито служи им трябваш такъв.
    кораба не е тъп ве, баси.

    На Радан Кънев служа

    и съм соросоид

  6. #181
    Мега фен
    Регистриран на
    Mar 2012
    Мнения
    3 048
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    кораба не е тъп ве, баси.

    На Радан Кънев служа

    и съм соросоид
    Продължавай да си го повтаряш.

  7. #182
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Последно редактирано от defender : 09-30-2014 на 22:11

  8. #183
    Мега фен
    Регистриран на
    Mar 2012
    Мнения
    3 048
    Точно моята гледна точка дефенди, една овца каквото и да направи си остава овца.
    Приятно блеене.

  9. #184
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    щом една партия иска властта, ще поема и отговорността.

    няма такива партията да иска властта ама да прехвърля на овцете отговорността за провала и кражбите. Няма такива.

    ако все ние ще сме им виновни на партиите за техните издънки и кражби и безхаберие, изобщо не ми трябват нито партии, нито избори.
    Последно редактирано от defender : 09-30-2014 на 23:01

  10. #185
    Мега фен
    Регистриран на
    Mar 2012
    Мнения
    3 048
    Нали, на теб ти трябва пастир.
    Партиите ще почнат да си носят отговорността сами като убииците почнат сами да се предават.

  11. #186
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    ДПС агитира на турски език в село Черна, 30.09.2014г.

    http://www.ataka.tv/%D0%B2%D0%B8%D0%...%B3-c7057.html



    ПП: гледайте го да видите кво става... (късо е, само около 3 минути)
    Последно редактирано от defender : 09-30-2014 на 23:43

  12. #187
    anonymous708973
    Guest
    Е, не знам кой нормален човек гласува за ДПС.

  13. #188
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Тук не става въпрос кой гласува за ДПС.
    В клипчето има агитиране на турски, навсякъде е с турски знамена и се разиграват сцени с башибозуци, чиста провокация.
    И всичко това се извършва на официално предизборно мероприятие на дадена партия
    Последно редактирано от defender : 10-01-2014 на 14:33

  14. #189
    Мега фен Аватара на Lilanda
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    7 820
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    ДПС агитира на турски език в село Черна, 30.09.2014г.

    http://www.ataka.tv/%D0%B2%D0%B8%D0%...%B3-c7057.html



    ПП: гледайте го да видите кво става... (късо е, само около 3 минути)
    Ужас...А аз си мислех, че няма какво да ме изненада вече.

  15. #190
    Idealnata shema e da prizovavat vsichki bulgari da glasuvat, za da ne zaema dps vlastta, a po tozi nachin turcite nqmat za koi dryg da glasuvat ...
    Sega inteligentnite turci ne glasuvat za dps...
    I vsichki da glasuvat nqma da ima promqna.

  16. #191
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Клетниците от Горни Лом загинали за по 240 лева

    "Този завод е бил единственият шанс за работа там."

    http://www.blitz.bg/news/article/293...m_source=blitz

    ПП: за кого да гласувам ве
    Последно редактирано от defender : 10-02-2014 на 11:23

  17. #192
    Привет!

    Ще гласувам със сигурност, за кой обаче е дилемата на деня.

    Направих кратко проучване (по около 5 минути на партия) за няколко от новите партии...една и съща измет!

    Партията не е само лицето (нейният лидер - от тях всички до един са...), но и нейните членове - като им прочета автобиографиите и навсякъде виждам -> отчаяние, неграмотност, ламптене за власт, пари.

    Не познаваш човек в политиката, който да мога да кажа, че е истински политик и лидер. Такъв човек би се отличил много ярко сред останалите.

    Поздрави и успех! Мислете преди да правите глупости, моля ви.

    ПП: Сигурен съм, че ще има много несъгласни с мен, затова предлагам да направя кратко проучване за партията или лидера, който смятате, че е правилния човек, което да споделя с вас, базирано на факти.

    А.

  18. #193
    Повече от фен Аватара на Кал
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    359
    Цитирай Първоначално написано от Mindhack Виж мнението
    ПП: Сигурен съм, че ще има много несъгласни с мен, затова предлагам да направя кратко проучване за партията или лидера, който смятате, че е правилния човек, което да споделя с вас, базирано на факти.

    А.
    Давай.

    (Но трябва да е в близките 3 часа. Утре все пак е ден за размисъл – да си спестим тия разговори тогава. )

  19. #194
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    За реформаторския блок.

    Интересно ми е какъв ще им е истинският резултат и дали няма да излязат пред ГЕРБ. Социологическите агенции ги редят назад, а в половината онлайн анкети са на първо място. И да видим Курбан Байрам колко ще повлияе на вота.

    Може да съм наивен, но си мисля, че този път сме близо до качествени реформи в съдебната система и образованието. Създадем ли функционираща съдебна система, оттам насетне ще трябва да се съсредоточим върху темпото, а не съществуването на прогреса ни.

    От всички партии, РБ изглеждат най-склонни да се придържат към политическата си програма. След Зелените може би, които ако влязат в парламента, очаквам да постигнат добра симбиоза помежду си.

    Говорейки за симбиози, ако ГЕРБ и РБ успеят да установят здравословни взаимоотношения помежду си, може и да видим края на една абсурдна пропагандна машина като ДПС и БСП, която по традиция ще се активира в ранните дни на новото правителство в истинския потенциал на абсурда си.

    И така, ще видим дали ще разочароват синия ми ентусиазъм.

    ПП: Само ме е яд, че Радан Кънев отхвърли възможността България да стане "туристическа дестинация на лесния джойнт". . (в кръга на шегата, разбира се, има къде, къде по-важни въпроси на дневен ред).
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  20. #195
    Мега фен Аватара на 102
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    8 312
    ti ebavash li se
    bareka she gi otnese tiq kuci magareta

  21. #196
    Мега фен Аватара на 102
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    8 312
    gerb dps vs bsp barekata (eventualno ataka i goce)

  22. #197
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от Chacho Виж мнението
    За реформаторския блок.

    Интересно ми е какъв ще им е истинският резултат и дали няма да излязат пред ГЕРБ. Социологическите агенции ги редят назад, а в половината онлайн анкети са на първо място. И да видим Курбан Байрам колко ще повлияе на вота.

    Може да съм наивен, но си мисля, че този път сме близо до качествени реформи в съдебната система и образованието. Създадем ли функционираща съдебна система, оттам насетне ще трябва да се съсредоточим върху темпото, а не съществуването на прогреса ни.

    От всички партии, РБ изглеждат най-склонни да се придържат към политическата си програма. След Зелените може би, които ако влязат в парламента, очаквам да постигнат добра симбиоза помежду си.

    Говорейки за симбиози, ако ГЕРБ и РБ успеят да установят здравословни взаимоотношения помежду си, може и да видим края на една абсурдна пропагандна машина като ДПС и БСП, която по традиция ще се активира в ранните дни на новото правителство в истинския потенциал на абсурда си.
    хахахахаха, сякаш си излязал от някоя приказка, в която героя ти е бил овчар.
    Тъпата овца Кунева говори достатъчно, какви пумияри са в РБ, останалите не падат по-долу от нея.

  23. #198
    Мега фен Аватара на DarkTemplar
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    10 117
    Льолинския капацитет пак блесва с мунчовщини.
    Welcome to the Jungle...

  24. #199
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от Chacho Виж мнението
    За реформаторския блок.

    Интересно ми е какъв ще им е истинският резултат и дали няма да излязат пред ГЕРБ. Социологическите агенции ги редят назад, а в половината онлайн анкети са на първо място. И да видим Курбан Байрам колко ще повлияе на вота.

    Може да съм наивен, но си мисля, че този път сме близо до качествени реформи в съдебната система и образованието. Създадем ли функционираща съдебна система, оттам насетне ще трябва да се съсредоточим върху темпото, а не съществуването на прогреса ни.

    От всички партии, РБ изглеждат най-склонни да се придържат към политическата си програма. След Зелените може би, които ако влязат в парламента, очаквам да постигнат добра симбиоза помежду си.

    Говорейки за симбиози, ако ГЕРБ и РБ успеят да установят здравословни взаимоотношения помежду си, може и да видим края на една абсурдна пропагандна машина като ДПС и БСП, която по традиция ще се активира в ранните дни на новото правителство в истинския потенциал на абсурда си.

    И така, ще видим дали ще разочароват синия ми ентусиазъм.

    ПП: Само ме е яд, че Радан Кънев отхвърли възможността България да стане "туристическа дестинация на лесния джойнт". . (в кръга на шегата, разбира се, има къде, къде по-важни въпроси на дневен ред).
    в сегашната ти РБ са събрани стари муцуни, които са били в ДПС, НДСВ, ДСБ, но както и да е.

    А начина ти за това как си представяш нещата ми се струва леко мечтателен и с привкус на романтика, абе направо си е отнесено.
    Последно редактирано от defender : 10-03-2014 на 21:15

  25. #200
    Мега фен Аватара на draid
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    5 918
    Цитирай Първоначално написано от Chacho Виж мнението
    За реформаторския блок.

    Интересно ми е какъв ще им е истинският резултат и дали няма да излязат пред ГЕРБ. Социологическите агенции ги редят назад, а в половината онлайн анкети са на първо място. И да видим Курбан Байрам колко ще повлияе на вота.

    Може да съм наивен, но си мисля, че този път сме близо до качествени реформи в съдебната система и образованието. Създадем ли функционираща съдебна система, оттам насетне ще трябва да се съсредоточим върху темпото, а не съществуването на прогреса ни.

    От всички партии, РБ изглеждат най-склонни да се придържат към политическата си програма. След Зелените може би, които ако влязат в парламента, очаквам да постигнат добра симбиоза помежду си.

    Говорейки за симбиози, ако ГЕРБ и РБ успеят да установят здравословни взаимоотношения помежду си, може и да видим края на една абсурдна пропагандна машина като ДПС и БСП, която по традиция ще се активира в ранните дни на новото правителство в истинския потенциал на абсурда си.

    И така, ще видим дали ще разочароват синия ми ентусиазъм.

    ПП: Само ме е яд, че Радан Кънев отхвърли възможността България да стане "туристическа дестинация на лесния джойнт". . (в кръга на шегата, разбира се, има къде, къде по-важни въпроси на дневен ред).
    Няма никакъв шанс РБ да излезе пред ГЕРБ, просто това е някаква фантастика. Преди Бареков може и да излезе, ама преди ГЕРБ е немислимо. Аз също се чудех дали да не гласувам за тях, като им видях обаче листите с турците вътре и се отказах, отделно че не харесвам Кунева. Мисля си да гласувам за ПФ, имат шанс да влязат и е партия която уж не е управлявала, да видим какво ще стане. Всички други са ми плява ГЕРБ, ДПС, Атака, Бареков и т.н. ДПС да си позволяват агитация на турски е немислимо, отчаяно се нуждаем от електронно и задължително гласуване.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си