.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 4 от общо 4

Тема: Съвет???

  1. #1
    ProGamer
    Guest

    Unhappy Съвет???

    Та здравейте моля за съвет та ето ми го и проблема. Значи на първият учебен ден се бяхме събрали аз и още двама приятели и 3 момичета от нашият клас (никой от нас не ходи с тях по приятелската) и бяхме отишли на кафе пийнахме по 1 безалкохолно после като тръгнахме се чудехме какво да правим решихме да се шматкаме (разхождаме) и едно от момичетата предложи да си вземем литър уиски, че било на оферта и ние ами добре взехме го и отидохме в парка там го наляхме стигна за шестимата по 1 чашка сички пиехме аз и 1 от момчетата си ги изпихме първи после другото момче каза, че не му се пиело и го даде на 1 от момичетата тя каза "мога ли да го изпия на екс?" ние и казахме можеш но недей ще ти стане нещо но тя не ни послуша испи го и започна да трепери цялата напи се започна да се смее да кажеш, че се е напушила не беше от смях стигна до рев започна да вика защо ми дадохте да пия и т.н. всички се стреснахме помислихме, че и се случи нещо (все пак сме заедно от 8 години познаваме се много добре нормално е) аз си дадох всичките пари са няколко шишета вода да може да я свестим след около 1 час тя се пооправи малко едното момиче и едното момче си бяха заминали ние решихме да отидем у нас включително и момичето което се беше напило пуснахме си американски пай 6 докато го гледахме другото момче започна да се натиска с момичето което се беше напило и ми стана кофти понеже аз си падам по нея от около 2 години но той ми е най добър приятел като си тръгваше той ме попита дали има нещо понеже той знае, че и аз си падам по нея аз му казах щом на него му е излязло късмета нека тои да бъде с нея но вътрешно не го мислех но днес на училище не знам какво и стана на това момиче и не искаше да говори с него с мен говореше но не е както преди мисля, че и е кофти или просто се срамува незнам моля помогнете .

  2. #2
    Супер фен Аватара на fanton1
    Регистриран на
    Aug 2014
    Мнения
    2 499
    кофти и е според мен защото не е искала да се натиска с твоя приятел или просто не и е било приятно заради това не говори с него с теб говори но малко защото си се погрижил за нея но все пак и е гадно че си я завел у вас и приятеля ти е започнал ... ако я попиташ защо се държи така и какво можеш да направиш по въпроса ще е по-добре

  3. #3
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    Харесваш я от две години и не си направил нищо по въпроса? Нямаш право да се оплакваш, че се натиска с друг. Иначе браво, че си и помогнал, когато е имала нужда.

  4. #4
    1. Чувал ли си какво е пунктуация?
    2. За две години си имал достатъчно време, за да ѝ покажеш, че не ти е безразлична.
    3. Днешните момчета сте станали големи жени... "аз му казах нещо си, ама реално не го мислех". Нали сте приятели, кажи му каквото ти е на душата.
    4. Не е мнгоо мъжкарска постъпка да се натискате с пияна жена, която не е адекватна. Оставяте я да ѝ мине, пък после ѝ се нахвърляйте, ако и трезва ви иска.
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си