.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 16 от общо 16
  1. #1
    Супер фен Аватара на mayaaa
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    2 868

    Подарък /поредната малоумна тема/

    Абе, хора, с приятелят ми сме от съвсем скоро, но след няколко дни има рожден ден и се чудя какво да му взема. Не искам да е нещо сантиментално, което да крещи колко много го обичам, защото... нали, далеч сме от този момент. Демек, не ми предлагайте неща, които да са направени да му напомнят за мен. Дадоха ми идея за тениска или друг футболен артикул, приятелят ми играе /непрофесионално/ и гледа, знам кои са му любимите отбори, но не съм убедена дали ще му хареса. А и какъв артикул ще е подходящ за случая /много съм боса, що се отнася до футбол/? Парфюм ми мина през главата, но някак си не си вярвам на умението да избера хубав мъжки парфюм, като ми се е налагало точно веднъж и то с чужда помощ. А и за това не съм сигурна ще му хареса. Та, да, малко съм изгубена, така че бих се радвала на предложения /особено от мъжката аудитория/. Той е на 15.
    И да, като цяло се абстрахирайте от взаимоотношенията ни, искам просто нещо, на което едно момче би се зарадвало. И да, хора, благодаря предварително!

  2. #2
    Мега фен Аватара на prosto_chovek
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    7 490
    Ми за футбол да ти кажа оригиналните фланелки са над 60 кинта от спортните магазини, от фен шоповете са около тази сума. Шалчетата са 13 - 15 лева. Топка с щампа от фен шоп около 40. Хубавите парфюми струват скъпо. Иначе всичко на Булгари, Бърбъри, има и един 007, който мирише готино, но парфюм недей. Той е на 15. Вземи му шалче на отбора или фен артикул без значение какъв.
    "И гълъбът, сбрал топлина от кръвта,
    под пазвата трепна полека,
    удари с криле и натам полетя,
    където не стигна човека."

  3. #3
    Супер фен Аватара на mayaaa
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    2 868
    Баш шалче нещо не ми харесва, не знам защо. Ако не измисля нищо по-добро явно ще е футболен артикул някакъв. Не е честно рожденият му ден да е толкова скоро, не го познавам достатъчно. Ама само един коментар от Кофата в teenproblem... Разочаровате ме.

  4. #4
    Мега фен Аватара на Dagichka
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    4 006
    в никакъв случай недей парфюм. като цяло на теб може да ти харесва дадена миризма, ама на него да му се драйфа от нея. примерно бившият ми беше влюбен и се къпеше буквално с One million, а на мен ми идва толкова тежка и гадна миризма, че.. и ся като се размина с някой мъж, дето се е пръскал с него автоматично си спомням за бившия :д

    та, щом е футболно фенче може нещо такова, да, друг вариант е някоя блуза/аксесоар, ама предполагам не се облича толкоз изискано :д или пък някоя мъжка гривна/герданче, ама пак си зависи от стила му. една приятелка за рдто на нейния (а ходеха само от седмица) му направи торта, купи му броеница и отиде да го изненада у тях :д

  5. #5
    Мега фен Аватара на prosto_chovek
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    7 490
    Ми виж сега, всеки футболен аксесоар означава принадлежност към отбор, демек каквото и да му вземеш, ако е на отбор, е все тая, просто фланелката може и да си я носи, ама са скъпи. А защо не му вземеш просто някоя спортна блуза от някой магазин? Не е нужно да е на отбор.
    "И гълъбът, сбрал топлина от кръвта,
    под пазвата трепна полека,
    удари с криле и натам полетя,
    където не стигна човека."

  6. #6
    Мега фен Аватара на Dagichka
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    4 006
    за блузите другия тегав момент е дали ще му уцелиш размера, ако вече си го разгледала отблизо сигурно ще ти е лесно де, но все пак :д

  7. #7
    Супер фен Аватара на nyancat
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    1 164
    Правете 3ка с някоя твоя хубава приятелка,хем готино,хем без пари

  8. #8
    Мега фен Аватара на Dagichka
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    4 006
    омг развратник

  9. #9
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Шалче е добра идея, спортна блуза / не задължително на отбор /
    Но ти казваш, че рита, що не му вземеш една хубава кожена топка да рита и да тренира примерно ;д
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  10. #10
    Мега фен Аватара на Dagichka
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    4 006
    'шото така ще я пренебрегва нея и ще рита по цял ден

  11. #11
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  12. #12
    Мега фен Аватара на pe6oskeiborda
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    3 863
    какво ми купи?
    ПОДЯВОЛИТЕ УСЕЩА СЕ ДОБРЕ ДА СИ ГАНГСТЕР

  13. #13
    Да купуваш дрехи е тъпо, да подариш парфюм е банално (да не говорим, че поносимостта към миризми е силно индивидуална), а да подариш часовник пък е суеверие и до тука са хубавите подаръци. Винаги купувам голяма картичка и вътре слагам пари - не обикалям и няма как да не улуча. Шанса да купиш нещо полезно и на всичко отгоре хубаво е минимален.

  14. #14
    Мега фен Аватара на pe6oskeiborda
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    3 863
    иванина защо пишеш в толкова стара тема?
    ПОДЯВОЛИТЕ УСЕЩА СЕ ДОБРЕ ДА СИ ГАНГСТЕР

  15. #15
    ти си виновен, не гледам

  16. #16
    Мега фен Аватара на pe6oskeiborda
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    3 863
    a аз си бях помислил друго
    ПОДЯВОЛИТЕ УСЕЩА СЕ ДОБРЕ ДА СИ ГАНГСТЕР

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си