.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 2 от общо 2
  1. #1

    Lightbulb Съветите никога не са излишни :)

    Здравейте! Имам нужда от съвет и мисля,че тук мога да намеря хора,които да отразят ситуацията ми и да дадат своето собствено мнение.Такаа...да започна с това,че съм на 20 години.Завърших средно образование в родния си град....
    До тук всичко беше прекрасно,когато си в такава възраст не си ангажиран с нищо,живота е песен..не мислиш за напред.Дойде момента да премина към висшето образование-купоните и лекциите се редуваха...усетих чувството и на това да си студент- не мога да се оплача...ноо мисля,че при всеки човек идва един момент,в който той самият осъзнава,че трябва да порасне.Онзи момент,в който осъзнаваш,че вече трябва да отразяваш сериозните моменти в своя живот,а не само да търсиш забавления...онзи момент,в който се крие реалното ти израстване.И така от няколко месеца насам постояно нахлуват мисли в главата ми-дали си струва да продължа с обучението си,дали има смисъл да оставам в България и ако има какви са перспективите ми,дали да поема по друг път.Мисли,които все по-често изникват в главата ми.Според вас струва ли си да останеш на дадено място само защото си роден и си свикнал тук или е време да се потопиш в нов свят-да отпътуваш към друга страна и да опиташ късмета си...?
    Благодаря предварително на тези,които не са останали безпристрастни Очаквам и лични истории

  2. #2
    Аз съм в същото положение. Винаги се питам дали да продължа обучението си или не. Откакто напуснах родния град се промениха доста неща. Забелязвам, че и сред мои връстници/колеги е така. Но...и миналото на човек оказва влияние.

    Съвет: Ако имаш семейство и приятели поддържай връзка с тях. Винаги!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си