.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1
    asdfghjkll
    Guest

    Question Как да избера?

    Здравейте,накратко ще кажа че не мога да избера между две момчета които са ми предложили.Първото го познавам от 4 месеца а второто от една-две седмици.Първото не е красиво изобщо даже но е страхотен човек помогна ми много през това време и ми промени живота тотално.Много си го обичам прекрасен човек е.Втория е мил и добър все още нямам кой знае какви спомени с него но изглежда супер като човек също.Въпроса е че много се привързвам към спомените с хората и към самите хора и не мисля че съм готова да прекъсна отношенията ми с първия ми приятел не искам да се отказвам нито от спомените нито от човека.С първото момче сме в едно училище и ако нещо се прецака между нас ще се засичаме всеки ден по няколко пъти по коридорите и освен това познавам много хора от моето училище но дружа единствено с него.Имаме и физическо заедно.Първото момче го ревнувам,сънувала съм го много пъти и то как се целуваме и всъщност сме се целували веднъж но като цяло момчето родителите ми не го харесват изобщо но нямат нищо против второто момче.Доста ми е объркано затова моля за някакъв съвет.

  2. #2
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    Тегли чоп..

    Ти ако не си на ясно с чувствата си по-добре не се захващай с връзки.

  3. #3
    Супер фен Аватара на JDeel
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 626
    Една-две седмици, на това се вика От вратата за краката Няма ли трети дето да се включи в играта? Някъде бях чул, че най-добри решения се правят когато избираме между 3 опции

  4. #4
    Първия го обичаш като приятел и щом казваш , че не е красив значи въобще не го искаш за гадже. Първо разбери какво искаш путка майнааааааа

  5. #5
    Признай на първия, че го обичаш само като приятел и искаш да си останете само приятели, а за втория изчакай, поопознай го, виж що за човек е и ако се харесате, действай.

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си