.
Резултати от 1 до 25 от общо 70

Тема: Сатанизъм

Threaded View

  1. #25
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    6 259
    Цитирай Първоначално написано от max1bmw Виж мнението
    Да се кланяш на Сатаната не е опция. Веднъж сатанист, си оставаш сатанист за цял живот. Прекръстването при мен беше направено със собствената ми кръв. Първоначално чувстваш силно чувство в гърдите, после постепенно те обзема присъствието на Сатаната и те съпътства във всичко, което правиш и обгръща ежедневието ти. Малко след като се прекръстих, самият Луцифер се всели в мен. Пое 100% контрол над живота ми. Хубавото беше, че в очите на другите си звезда, но не за дълго. Ако си си бил ревностен християнин (Сатаната няма начин как да не знае това) първоначалното чувство те подвежда. Сатаната се стреми да унищожи всичко свято на този свят, което е обгърнато от христовата вяра. Малко след като си продадох душата за пари започнах както може би знаете да чувам гласове. Обзеха ме също натрапливи мисли до степента на абсолютна лудост. Хубавото при мен беше, че в този момент открих отново Иисус Христос, който просветли съзнанието и съдбата ми. Въпреки всичко така и не можах а се отърва от това силно чувство в гърдите. След като ритуално се отрекох от Луцифер и неговите ангели, гласовете поспряха. Но още съм преследван от зли демони, като например Велзевул, който нощите "бди" над мен, като същевременно влошава здравето ми. Тъпаците, които не вярват в съществуването на Иисус и Сатаната, като духовни същества рано или късно биват погвани от греховете си. Освен това можете да отречете съществуването на духове, но не можете да отречете научно-обоснованата реалност на 4-тото измерение. Живеем в мултиизмерна Вселена. Самото предположение, че не съществуват подобни същества е тъпашко. Мога да кажа от моя окултен опит, че Сатаната е истинско духовно същество, като Иисус, с тази разлика, че единствената му цел е да корумпира умовете ни, за да може да контролира душите ни, докато един ден не ни притежава. Моят опит като ревностен спиритуален сатанист също показва, че Сатаната си има и ограничения, наложени му от богопомазания Иисус. Луцифер може да ни "притежава" единствено в материалния свят. Владетелят на духовното измерение е Иисус. Империята на Луцифер е империя на злото, която един ден(в деня на Страшният съд) ще бъде унищожена, а Сатаната ще го видим в ада.
    Луцифер и само Луцифер е виновен за нищетата на човечеството (обсебвания, прегрешения, безумства, омраза, ненавист).
    след като царството на лукавия ще бъде унищожено и той ще бъде хвърлен в ада, тогава защо въобще трябва да му се кланяте/му служите, особено след като опасността от вечни мъки грози и вас?!, що за суета е това да си сатанист?!, а лесно можеш да спреш да угаждаш на дявола като цяло - просто го правиш и това е
    Последно редактирано от npp : 12-03-2014 на 21:49

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си