.
Отговор в тема
Страница 4 от 19 ПървиПърви 1234567814 ... ПоследнаПърви
Резултати от 76 до 100 от общо 454
  1. #76
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Тhe last man on the Earth
    Показават, на какво е готов мъж, за да изчука жена, пък била тя и последната на Земята, в последствие излезе, че не е чак така.

  2. #77
    Мега фен Аватара на galaxy29
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    11 775
    bates motel
    много е добър и е някакъв тайнствен и ти пали любопитството, предистория е на psycho на хичкок, което още повече допринася за добрата му оценка и е реалистичен, показва как родителите въпреки добрите си намерения, могат доста сериозно да навредят на психиката на децата си..
    и е плашещ, поне за мен де ;/
    три сезона с по 10 епизода от по 45 мин са, сега тече последният сезон

    /и него и баншито ми ги препоръча socareless, най-якият потребител на тийна и като цяло най-якият обект във вселената и отвъд нея...
    Последно редактирано от galaxy29 : 04-12-2015 на 01:49

  3. #78
    Grimm , TVD, Grey's anatomy , Original ♡♡♡

  4. #79
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Я, аз кво си видях тука- http://www.btv.bg/video/seriali/vraz...30-po-btv.html
    Като цяло БГ комедиите са адски тъпи но тези актьори и обстановката изглеждат обещаващи.

  5. #80
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Дивиъс мейдс мада факаа хаха S-0-3-E-0-1 най-после

    и този новичкия БГ май е мноу як, изтървах го де ама мернах само Яна Маринова да помпи гума което е яко
    виждал съм я в мола и действително е още по-яка

  6. #81
    Hawaii 5-0
    От местопрестъплението

  7. #82
    Повече от фен Аватара на Неймар
    Регистриран на
    May 2015
    Мнения
    344
    скорпион i Hawaii 5-0

  8. #83
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    оф Столичаните почнах ама тъпото е че тоя път още няма една серия напред
    и един добър стар който го спряха и сега го продължават пак Heroes reborn

  9. #84
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2015
    Мнения
    3 194
    В новия сезон го няма русото коте на Хейдън, само Кличко ще и се радва.
    Столичани продължава с тъпотиите, но има един бг сериал, в който има забавни моменти
    http://play.novatv.bg/programi/sofiy...autostart=true има една Рая, на която бих захапал дупето

    иначе си гледам това като ми е тъпо
    http://vbox7.com/collection:1980000?&page=2

  10. #85
    Голям фен Аватара на Ouroboros
    Регистриран на
    Mar 2014
    Мнения
    987
    Досиетата Х (с мъка се опитвам да вникна в тези свързаните епизоди с конспирациите, ама неразвития ми мозък не е създаден за такава работа..) и като цяло ми е любим.
    Charmed - толкова го обичам този сериал, наркотици не могат да ме пристрастят така, както това сериалче може.
    Почвам American Horror Story главно заради Лейди Гага.

  11. #86
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от ДОТА Виж мнението
    В новия сезон го няма русото коте на Хейдън, само Кличко ще и се радва.
    Столичани продължава с тъпотиите, но има един бг сериал, в който има забавни моменти
    http://play.novatv.bg/programi/sofiy...autostart=true има една Рая, на която бих захапал дупето
    тия съм ги гледал 2 пъти, забавляват от време на време а тая русата ЕКС факторката не я знам коя е, може да има някво там телце ама ми е адски противна, и с тоя якия барман са ми такава пародия
    пълно клише

  12. #87
    Почнах 5-ти сезон на American Horror Story и се очертава мега як. Като цяло съм изгледал само 2-ри сезон...1-ви и 4-ти ги оставих на 3-тия или 4-ия епизод, защото нещо не ме кефиха. 3-ти сезон даже и не съм го почвал.
    Гледам в момента и Доктор Хаус, който е много добър - на 7-ми сезон съм.
    Почнах и 2-ри сезон на The Flash. Липсва ми Доктор Уелс, обаче пак си е много добър.
    Гледам и 9-ти сезон на The Big Bang Theory - забавен, както винаги!
    Чакам в понеделник да ми излезе и The Walking Dead и програмата ще е пълна! ^_^

  13. #88
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от ДОТА Виж мнението
    има един бг сериал, в който има забавни моменти
    http://play.novatv.bg/programi/sofiy...autostart=true има една Рая, на която бих захапал дупето
    тоя сериал взех да го засичам от миналата седмица и много взе да ме забавлява
    а тази рая още не мога да хвана коя е ама ще се съсредоточа днес да я видя

  14. #89
    Супер фен Аватара на Kitty Bloom
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    1 241
    Цитирай Първоначално написано от krastata Виж мнението
    Почнах 5-ти сезон на American Horror Story и се очертава мега як. Като цяло съм изгледал само 2-ри сезон...1-ви и 4-ти ги оставих на 3-тия или 4-ия епизод, защото нещо не ме кефиха. 3-ти сезон даже и не съм го почвал.
    И аз гледам петия сезон, доста обещаващ е. Иначе за останалите класацията ми е 4,3,1 и на първо място уникалния втори сезон! ^_^ Първия няма да съжаляваш ако го довършиш, доста интересен беше, чела съм, че петия е свързан с него, но досега само брокерката напаснах. Таа ако те кефят духове и тем подобни, заслужава си Murder House. Coven е за вещерско сборище, започнах го с известна доза скептицизъм, но в последствие ме изкефи.

    Казаха ми, че Раян Мърфи (един от създателите на AHS) има нов сериал, ужас и комедия, Scream Queens. Та някой да го е почвал и да сподели мнение?

  15. #90
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2015
    Мнения
    3 194
    http://www.imdb.com/title/tt4189022/

    Това е продължението на филмите злите мъртви, но вече е сериал и е със същия главен актьор

  16. #91
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    аз пък ще чакам в сряда да видя Коки как го бъхтят

  17. #92
    Аз последно се зарибих по ей този - Blindspot, доста е як http://www.imdb.com/title/tt4474344/?ref_=ttep_ep_tt

  18. #93
    http://goo.gl/forms/ylSKWjgNFc Много ви моля, мили хора, да попълнете моята анкетка, защото утре в университета доцента ще ме направи на решетка !!! Много благодаря! )

  19. #94
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    разочарован съм
    малко го биха
    а пък тая Поли е просто отврат

  20. #95
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2015
    Мнения
    3 194
    много тъпа серия, веднъж не показаха циците и дупето на Рая, то друга причина да го гледам няма

  21. #96
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2015
    Мнения
    3 194
    канала във вибокса на София ден и нощ е ебати сбърканата работа. Качват първо третата част и гледам, че вече 60 човека са я гледали, не знам как някой би гледал сериал от средата.

  22. #97
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    струва ми се че утре ще е интересно
    инче тия рандом мъже дето ги включват са ебати дърветата, говорят и сричат така все едно са на изпит по квантова механика

  23. #98
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2015
    Мнения
    3 194
    Кандидатствай, те приемат нови желаещи за участие и да видим дали ще се справиш.
    Това не са професионални актьори, само Марио ми се струва страшно кофти избор, защото някой с девствен мустак трудно би изиграл ролята на играч.

  24. #99
    Мега фен Аватара на Ewok
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    The Moon of Endor
    Мнения
    5 775
    Някой гледал ли е епизодите, където сестрата на Дани се появява?
    Тя ми е от курса :д

  25. #100
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2015
    Мнения
    3 194
    Тая русата е с вежди на върколак и не тежи повече от 30 кила, само някой много закъсал би я оправил.
    Гаден глас има, дано в живота не е същото глупаво същество като в сериалЪТ.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си