- Форум
- Тийн интереси и проблеми
- Любов
- Невъзможната любов
Привет!Аз съм момиче на 18.Преди 2 години и нещо се преместихме в София със семейството ми и започнах в ново училище.Децата не ме приеха много добре ,но за мен те нямаха значение освен едно момче.От първия миг когато се видяхме започнах да чуствам нещо специално към него.И така се влюбих.С него сме в един клас.Той е красив и богат единствено дете на богаташи и момичетата доста го харесват и е доста закачлив.Преди нещата не вървяха толкова добре ,но лека полека нещатата станаха все по-добре.Той е обвързан с момиче от морски град.С мен когато сме в клас или сами се държи супер мило и добре идва при мен говорим си стоим на един чин понякога,но когато е събрано цялото училище или когато най-вече е с всичките си приятели се държи хладно и дистанцирано.Не мога да разбера защо е така дали ме мисли за някоя селенка ако е така ще се натъжа много някакви идеи какво да правя?Той е моята невъзможна любов...но ако не мога да го имам и не мога да го забравя тогава?
Или просто човекът е влюбен в приятелката си и не се интересува от други? Има шанс да те подценява и заради това, че не си от софия или просто не те познава достатъчно, защото си новата в класа. Това, че харесваш някого, не означава, че и той трябва да те харесва.
Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.
http://www.vbox7.com/play:21a70aa5
Не от 2 години се познаваме не съм чак толкова нова
Това не значи, че се познавате особено добре. Важно е колко интензивно сте комуникирали, а не от колко години се познавате. Всъщност не знам какъв точно съвет искаш. Насила хубост не става. Все някога ще срещнеш любовта и тя ще е споделена. Май всеки тийн е минал през някакво такова несподелено харесване. Нормално е.
Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.
http://www.vbox7.com/play:21a70aa5
Като за начало ще те посъветвам ако искаш съвети от други не използвай израза "той е богат" , защото човека от който стой срещу теб ще си направи грешна преценка за теб.Според мен е просто дружелюбен , ако те харесваше щеше да ти намекне по някакъв начин , а ако не ти харесва моят отговор можеш просто да се изправиш пред него и да го попиташ вместо да си блъскаш главата с въпроси '' Дали , дали .. ? "![]()
Наистина е важно колко сте си говорили до сега и как се е държал с теб