.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1
    SimonchetoOwO
    Guest

    Помощ!!Да го зарежа ли? Как?

    Здравейте! Аз съм на 14 години. Става въпрос, че аз вече не харесвам приятелят ми.. Харесвам го само като приятелче аверче и да.. Да започна от самото начало.. Започнах да го харесвам в началото на 2014.. Но той имаше приятелка и с него си бяхме само приятели във чата тоест в училище не си говорихме а си пишехме само.. С времето хората разбраха, че си пишем и започнаха да ни базикат,но той се отдръпваше, а приятелката му не забелязваше тя се раздаваше на всеки. Ужас . Всеки ден ми се налагаше да ги гледам заедно сърчицето ми се късаше.. Той нарочно започна дa се държи гадно с мен. Накрая един ден докато си писахме му казах, че го харесвам и той тогава каза "Спокойно и аз те харесвам" и аз тогава се вързах и той ми пишеше разни хубави неша дори и да си имаше гадже. Аз толкова го харесвах, че не забелязвах, че ме използва.. Тогава се чудих какво толкова и харесва на нея след kato тя си слага един тон грим сваля се на всяко момче тежи 100 килограма.. А аз съм си слабичка не слагам грим и имам приятели момчета но само приятели.. Един ден се ядосах, че уж на мен ми пише хубави неща а всеки ден го гледам с оная и му казах "нали уж ме харесваш а аз съм длъжна да гледам какви неща правиш с нея.." и той " ама тя ми е гадже а ти каква си ми никаква аз я обичам така че ме остави намира" аз не написах нищо разплаках се и плаках дълго време седмици.. И така мина цяло лято и не бяхме си писали.. Почти го забравих.. Докато не забелязах, че на първият учебен ден ме гледаше в същият ден ми писа след толкова време.. Започнахме пак да си пишем.. Всеки ден си писахме станахме добри приятелчета.. Говорихме си в училище и той правеше от време навреме разни намеци че ме харесва но аз не обръщах внимание.. Минаха два месеца и аз започнах отново да го харесвам мъничко и той един ден ми предложи от нищото и аз приех. Вече минаха два месеца от както ходим. Всички ни базикат и така. На втората седмица от както ходихме мегп го изгониха от училище не искам да казвам за какво са го изгонили и тогава ми падна в очите. След това разбрах,че пyши пие излиза вечер прави се на много голям а всъщтност е само на 14.Той адски много ме обича но аз от седмица вече не чувствам нищо и мисля, че не го харесвам прави се на големият мъж пред мене оправя се с хората с бой( не с мене де) лъже много и всичко това го разбрах наскоро.. И искам да го зарежа но след като съм толкова добър човек не мога.Пък и без причина да скъсам с него.. Аi всички ще изкарат мене виновна и много хора ще казват, че съм безчувствена. Как да скъсам с него? Изобщо да го зарязвам или не? А какво да правя с реакцията на околните? Какво да му кажа?Как да го зарежа? Каква ще е неговата реакция? А след това ако аз самата започна да си мисля, че съм безчувственна?

  2. #2
    Супер фен Аватара на Azoria
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    Bulgaria
    Мнения
    2 076
    Егати филма, егати нещото... Като не искаш да си с него - недей. Не е никак сложно да не сте "гаджета" вече.
    Всяка следваща минута е нов шанс да преобърнеш живота си! (:

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от Azoria Виж мнението
    Егати филма, егати нещото... Като не искаш да си с него - недей. Не е никак сложно да не сте "гаджета" вече.
    +1

    Толкова ли е трудно да го разкараш? Пиши му един СМС ,защото като гледам какъв е пу*ьо току виж и теб набил. Момчета на тоя свят колкото искаш. Нито е първия,нито е последния.

  4. #4
    Повече от фен Аватара на Little Monster
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    439
    Как да скъсам с него? - Просто му казваш, че не искаш да си с него вече, че нямаш тръпка и готово.
    Изобщо да го зарязвам или не? - Откажи се от този човек. Щом на 14 е такъв, не искам да си представям какъв ще е на 18-20 години.
    А какво да правя с реакцията на околните? - Или си прекалено наивна, или си адски глупава, за да те интересува мнението на околните. Те не са фактор в твоя живот.
    Какво да му кажа? - Кажи му, че времето с него ти е харесало, но търпението ти си има граници и той ги е преминал с държанието си, и с глупостите които прави.
    Как да го зарежа? - Ако ти е трудно да говориш с него очи в очи, драсни му смс и толкова.
    Каква ще е неговата реакция? - Каквато и да е, той си го заслужава.
    А след това ако аз самата започна да си мисля, че съм безчувственна? - Това, че не издържаш да си с някого, не те прави безчувствена.

  5. #5
    Мега фен Аватара на prosto_chovek
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    7 490
    Цитирай Първоначално написано от Little Monster Виж мнението
    Как да скъсам с него? - Просто му казваш, че не искаш да си с него вече, че нямаш тръпка и готово.
    Изобщо да го зарязвам или не? - Откажи се от този човек. Щом на 14 е такъв, не искам да си представям какъв ще е на 18-20 години.
    А какво да правя с реакцията на околните? - Или си прекалено наивна, или си адски глупава, за да те интересува мнението на околните. Те не са фактор в твоя живот.
    Какво да му кажа? - Кажи му, че времето с него ти е харесало, но търпението ти си има граници и той ги е преминал с държанието си, и с глупостите които прави.
    Как да го зарежа? - Ако ти е трудно да говориш с него очи в очи, драсни му смс и толкова.
    Каква ще е неговата реакция? - Каквато и да е, той си го заслужава.
    А след това ако аз самата започна да си мисля, че съм безчувственна? - Това, че не издържаш да си с някого, не те прави безчувствена.
    Най - точното.
    "И гълъбът, сбрал топлина от кръвта,
    под пазвата трепна полека,
    удари с криле и натам полетя,
    където не стигна човека."

  6. #6
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    Пусни си един мустак и направи свещенния ритуал с чесъна и шкембе чорбата. Така се гонят псевдо-гангстери.

  7. #7
    Сега остава да наизустиш това, което Little Monster ти отговори и му бичи някъде среща . Пък аз дори и среща не бих желала. Спассявай се със фейсбук и толкова

  8. #8
    Мега фен Аватара на li0n
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    4 974
    Цитирай Първоначално написано от RapExotic Виж мнението
    Пусни си един мустак и направи свещенния ритуал с чесъна и шкембе чорбата. Така се гонят псевдо-гангстери.
    Свещения*

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си